Autokelly, dodávka objednaných dílů, jak to máte?

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Autokelly, dodávka objednaných dílů, jak to máte?

Příspěvek od fekálek »

Poslední dobou mám dojem, že i Lidl by mě dodal dřív a spolehlivěji díly než autokelly, něco si objednám, na e-shopu svítí, že to darazí, já přijedu a kulový, už mě to nějak přestáva bavit. Prej centrální sklad nevyskladní a nikdo mi ani nezavolá, já tam jedu jak kokot a tam řeknou sorry jako (LOL)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

tobě to nevozí ?
bych se na to mohl ještě jezdit pro díly, ten čas na to fakt není...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Mám to kousek :)
dreizig5
Aktivista
Příspěvky: 1760
Registrován: 01 kvě 2011, 13:56
Bydliště: Doma

Příspěvek od dreizig5 »

nechápu jak někdo v dněšní době muže brát dily v kelly,za ty ceny. (LOL)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

ceny na pultu jsou jen pro "kutily"
ze startu dostaneš 40% slevu, pak podle odběrů...
kámoš bere jen tam a má myslím 69% slevy z pultovek což se dostaneš úplně někam jinam že... ;)
Uživatelský avatar
RudisTDic
Aktivista
Příspěvky: 3287
Registrován: 02 dub 2009, 20:13
Bydliště: Jiříkov

Příspěvek od RudisTDic »

Jenze 69% neni na kazdej dil.. a i s takovou slevou to mas skoro stejny jak bezna cena na netu... a kolikrat i na netu to je o dost levnejsi nez v kelly se slevou... ale jak rikam,neplati to pro kazdej dil...
Octavia II RS
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

dreizig5 píše:nechápu jak někdo v dněšní době muže brát dily v kelly,za ty ceny. (LOL)
Já pořebuju dodávku všeho a hned, nebudu jak jantar někde po netu shánět každou kravinu, na to jsem moc pohodlnej, ale každej jak má chuť, jinak slevu mám samozřejmě jako každej dílenskej po 10 letech odběrů
toledo1m
Přispěvovatel
Příspěvky: 73
Registrován: 26 kvě 2016, 13:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od toledo1m »

jo tak to je klasika, vsak at si lidi nakoupi na netu a reklamaci pak resi treba ctvrt roku. Lepsi takovej drazsi pult a vsechno rychle vyrizeny nez internetovy shopy. Pak ti prijde takovej borec co si vsechno koupil na netu na dilnu, a rekne at mu to namontujes, reknes ok co bych si nechal u neho na dilu si vezmu za praci. No a pak mas rozdelanej traktor a zjistis, ze kokot si donesl jinej rozmer treba kotouca, no a co ted... Urcite ti zaplati cas, kterej to mas na zvedaku na dilne. Volas mu, ze donesl spatnej dil, on ze to neni mozny sem to objednaval podle internetu :D
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Líp bych to nenapsal a tuhle jsem viděl ve vedlejší vesnici na servisu obrovskej nápis na vratech, že přinesené díly neakceptujou, uměl jsi si to koupit tak si to i vyměň, asi to budu brzy provozovat taky tak, do restaurace si taky nenosíš maso z internetu na řízek (noteeth)
toledo1m
Přispěvovatel
Příspěvky: 73
Registrován: 26 kvě 2016, 13:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od toledo1m »

do hospody si taky pivo nenosis :D
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Tady u nás jo, ten idiot v pátek večer neměl už co točit (rofl)
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14262
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Předpokládám že objednávka probíhá přes e-shop kde v sekci objednávky je buď stav Na cestě nebo K odběru...?
Nicméně stalo se mi, že bylo K odběru, přijedu a buď že zboží dorazilo na jinou pobočku v rámci Prahy nebo že díl prodali někomu kdo ho neměl jako já objednaný a ten můj je někde na cestě :roll:
lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Příspěvek od lt.kubosh »

AK je marný, jezdim po D1, tak jsem parkrat bral něco v tom jejich CS u Popovic.


To jsou dementi, že bys pohledal. 45 minut výdej zboží, na prodejně 3 lidi!!!
Skladník sotva umí číst, přinese nemrzku a zmizí. Potom přijde znova a v ruce gumičky do stěračů a k tomu něco z cizí objednávky. Sekuriťák z nudy kompletuje objednávky - stolek plnej papírů a skládá to jak PUZZLE.
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Tomas.cz píše:Předpokládám že objednávka probíhá přes e-shop kde v sekci objednávky je buď stav Na cestě nebo K odběru...?
Nicméně stalo se mi, že bylo K odběru, přijedu a buď že zboží dorazilo na jinou pobočku v rámci Prahy nebo že díl prodali někomu kdo ho neměl jako já objednaný a ten můj je někde na cestě :roll:
Ne, je to tak, že v e-shopu svídí k odběru ve 13h na pobočce a já ještě volám, kluci, dorazí to určitě ve 13h? jojo vidím to je to na autě, přijedu ve dvě na pobočku a hovno? Říkam dobry no, bude to tu zítra? Jasan, přijedu druhý den ráno a hovno??? Prej tady borec čeká takhle už tejden než z CS dorazí spojka, tak asi tak (wallbash)
sCitem
Přispěvovatel
Příspěvky: 297
Registrován: 09 zář 2015, 08:15
Bydliště: Bílina

Příspěvek od sCitem »

Ty ceny pro kutily ani náhodou :D to by auto zachvíli stálo stejně jako kdyby bylo ze zlata :D
O2 BXE 4x4, GTB 1756V
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“