Autokelly, dodávka objednaných dílů, jak to máte?

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Kdesi tu někdo psal, že dostává v autokelly slevu 45-60% ?

Takže když dvouhmota stojí v autokelly 30.000,-kč, tak reálná cena je 12.000-16.000,-Kč ?
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Jo tak to je....
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

WOB píše:Kdesi tu někdo psal, že dostává v autokelly slevu 45-60% ?

Takže když dvouhmota stojí v autokelly 30.000,-kč, tak reálná cena je 12.000-16.000,-Kč ?
Reálná cena kde? Někde na netu? tak si ji objednej a taky vyměň, já tam beru téměř všechno ikdyž sortiment se jim nějak tenčí a zákazníkovi, většinou jsou to známí, dám z maloobchodu trochu slevu a jsou všichni spokojený. kdo si to chce objednat na netu tak ať si to taky sám vymění, servisů je dost, ale ubejvý těch kteří se sebou nechávají takovými chytrolíny vymrdat ;)
Grunt
Přispěvovatel
Příspěvky: 218
Registrován: 21 říj 2013, 16:01

Příspěvek od Grunt »

Ale teď mi řekni když teda dokáže kelly prodat např. tu spojku místo 30k za cca 13k s rabatem (a to dokáže) proč by nemohl kdokoli jiný prodat za tu samou cenu když neživí 1000 poboček. Nakupuju u známého za ceny cca o 10% víc než nejlevnějš shopy a všechno OK spojky spojkují rozvody drží atd atd dokonce i když jsem kolikrát nakoupil na nejlevnějších shopech z netu nikdy nebyl problém...
Ford Galaxy 1.9TDi 85kw AUY 2002
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Od toho je trh aby si každej vybral a asi to kelly zase nedělá tak špatně, když v téhle době prosperuje, to že nejsem s jejich službama spokojenej poslední dobou je fakt, já ale potřebuju hned to a to a né to někde honit myší po netu.
Grunt
Přispěvovatel
Příspěvky: 218
Registrován: 21 říj 2013, 16:01

Příspěvek od Grunt »

Je pravda že mám zboží až druhý den... Co hoří objednávám taky v kelly když mají skladem přes jinýho známího ten má slevy kolem těch 40 - 60% jak na co
Ford Galaxy 1.9TDi 85kw AUY 2002
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

My bereme standartne APM se slevou z pultovky 40-49% což je slušný...
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Já servisákovi rád zaplatím kolik si řekne, ale aby mi prodával dvouhmotu za cenu z autokelly a chtěl po mě ještě prachy za práci? Tak to se na patě otočím půjdu tam kde mi na rovinu řekne: dvouhmota 15.000 a za práci chci xyz,-Kč.
Vím, že u normálních lidí to tak nefunguje, ale já nejsem normální... :havaj:
dreizig5
Aktivista
Příspěvky: 1760
Registrován: 01 kvě 2011, 13:56
Bydliště: Doma

Příspěvek od dreizig5 »

fekálek píše:
dreizig5 píše:nechápu jak někdo v dněšní době muže brát dily v kelly,za ty ceny. (LOL)
Já pořebuju dodávku všeho a hned, nebudu jak jantar někde po netu shánět každou kravinu, na to jsem moc pohodlnej, ale každej jak má chuť, jinak slevu mám samozřejmě jako každej dílenskej po 10 letech odběrů
tak já mám v AK slevu asi 50až60%

a tam kde beru ted ND a zaváží mě dvakrát deně,tak mám nastaveno 60%,a muj prodej podle jejich e-shopu je kolikrát nižší jak muj nákup ze slevou v AK :D

tak běžte do prdele s celým AUTO KELLY (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já nevím, kolik mám slevu a je mi to fuk, protože sleva-peníze mají tu vlastnost, že hamoun klidně namontuje sračku zákazníkovi, jen když je upozorněn, že je tam velká sleva. Očekávám, že brzo budou mít někteří mecháni slevu 98% a prodejci budou prodávat pervitin..Vždy si vybírám malé, rodinné kšefty/pokud je to možné/ a vše mám většinou druhý den, bohužel origo díly často trvají 3dny-týden ..Jsem na to vždy upozorněn a nemáme problém, samozřejmě je to otrava, když je rozebrané auto a slíbená oprava a díl není..Ale člověk musí pochopit, že i ostatní mohou mít problémy, často nezaviněné, a proto jsem v klidu ...Mají stejně můj obdiv, prodávat hamounských čehůnům cokoliv, kde není cena pevná..Příběhy, které mi sdělují,/ nebo jsem jich svědkem u pultu/, co si různí čehůnové ve své genetické vychcanosti dovolují,což lze rozhřešit pouze pevným úderem do vazu dotyčného pičuse...Přál bych jim fronty až za roh nebo cedule zavřeno klidně i 14 dní, než nahoře "povolili" prodej..Ale to je zase už jiný příběh.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14266
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Pro Vaší zajímavost v roce 2016 objemy tržeb v aftermarketu:

- AutoKelly cca 5,7mld. Kč
- Elit cz cca 3,9mld. Kč
- APM Automotive cca 1,4mld. Kč
- Stahlgruber cz cca 1,3mld. Kč

Všechny tyto společnosti přímo či nepřímo vlastní LKQ Corporation, Chicago, USA.
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Tak podle těch dat to kelly asi tak špatně nedělá takže bez odběru dreizig5 to si ustojej, jen se poslední dobou nějak flákaji a jejich sortimen se zmenšuje a mají větší a větší houno, který nejsou schopni seriozně dodat, to bude jejich smrt
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Tomas.cz píše:Pro Vaší zajímavost v roce 2016 objemy tržeb v aftermarketu:

- AutoKelly cca 5,7mld. Kč
- Elit cz cca 3,9mld. Kč
- APM Automotive cca 1,4mld. Kč
- Stahlgruber cz cca 1,3mld. Kč

Všechny tyto společnosti přímo či nepřímo vlastní LKQ Corporation, Chicago, USA.
Tak ted sem si málem ubryndnul .A to sem si o nich já soudružka myslel že jsou češi :o :o :o Hustý, v ČR ,nezbude ani kč :o jen daně ..
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

To je prostě náš problém, většina Čechů chce jen být zaměstnána, když už někdo podniká, jde tam, kde jsou dotace , chemické továrny a zemědělsví-viz. Babiš, /má vyšší dotace než vlastní daně/,průmyslová výroba komponentů pro automobilky, které platí pravidelně, ale vybudovat firmu na okraji státního zájmu bez pobídek a podpory státu je prostě riziko, proto také např. AAA mělo majitele z Nového Zélandu, a přitom tradice tady vždy byla ...Je to náš problém a ne cizinců, kteří do rizika prostě jdou...
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

ale vybudovat firmu na okraji státního zájmu bez pobídek a podpory státu je prostě ..... Ta
Blbost , nic nevybuduješ , Tahle západní konkurence mafií prokvetlá až do vlády si tě dá k svačině.. :roll: To je s tebou jak s malym Járou montérem.
Jako řekněme že AAA je ještě malá ryba .
A titulek z ´Blesku , "AAA má majitele z Nového \Zélandu " je u akciovky
jako spíš reklama .Vidina opáleného přátelského plavovlasého cizokrajce s širokym americkym úsměvem zní opravdu až ironický směšně.
To je spíš právní a podnikatelský subjekt .
Který tu ničí tržní ceny ojetin a využívá bezzubého práva v ČR .
Oni mají víc poboček , nevim kde ještě .
Takže to si můžeš zkusit zachytračit , někde v kouktu ,ale fakticky ,ti to moc nepůjde.
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“