Prodej Sharana

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

MirekX píše:to je moje řeč, jenže to dám sem na fórum, koupí to nějaký divoch, bude se předvádět a v tohle teple po 10km na dálnici ho udělá.... Nebo koupí překupník, hned ho nadělí a dá jim telefon a už v tom budu zase... Vím o jedný křižovatce kde nikdo nedává přednost, asi si tam počíhám...
:D (to byl žert)
A proč žert, když je pojišťovna idiota kterej ti nedal přednost jedinej solidní kupec tak to udělej, ale ať se ti nic nestane, musíš to mít dobře vypočítaný a jinak to nejni žádnej pojistnej podvod, vše vrámci předpisů silničního provozu, takových hovad potkám denně 10 kterejm bych prodal denně 10 šariků, ale to jistě znáš když jezdíš v čr. Nikdo na tebe nemůže, prostě zavolej fízly ať máš vše zaprotokolovaný a pokuta a malus je dementa problém. ;)
Uživatelský avatar
Pája 19
Aktivista
Příspěvky: 3491
Registrován: 15 čer 2008, 12:12
Bydliště: u pár dubic

Příspěvek od Pája 19 »

fekálek píše: A proč žert, když je pojišťovna idiota kterej ti nedal přednost jedinej solidní kupec tak to udělej, ale ať se ti nic nestane, musíš to mít dobře vypočítaný a jinak to nejni žádnej pojistnej podvod, vše vrámci předpisů silničního provozu, takových hovad potkám denně 10 kterejm bych prodal denně 10 šariků, ale to jistě znáš když jezdíš v čr. Nikdo na tebe nemůže, prostě zavolej fízly ať máš vše zaprotokolovaný a pokuta a malus je dementa problém. ;)
Žert to byl proto, že by to Mirek z morálních důvodů neudělal. Narozdíl od tebe.
Oct asv 2000, DieselPower
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Pája 19 píše:
fekálek píše: A proč žert, když je pojišťovna idiota kterej ti nedal přednost jedinej solidní kupec tak to udělej, ale ať se ti nic nestane, musíš to mít dobře vypočítaný a jinak to nejni žádnej pojistnej podvod, vše vrámci předpisů silničního provozu, takových hovad potkám denně 10 kterejm bych prodal denně 10 šariků, ale to jistě znáš když jezdíš v čr. Nikdo na tebe nemůže, prostě zavolej fízly ať máš vše zaprotokolovaný a pokuta a malus je dementa problém. ;)
Žert to byl proto, že by to Mirek z morálních důvodů neudělal. Narozdíl od tebe.
Neboj, taky to nedělám, ale jistě uznáš, že by to problém dnes na silnicích nebyl, je to samej cvok
Uživatelský avatar
MirekX
Aktivista
Příspěvky: 4710
Registrován: 24 led 2006, 18:27
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Příspěvek od MirekX »

Sharan 1,9 PD 115PS AUY- 225 PS a 500Nm turbo GTD1752VRL Sharan 2,0 CFFB 140PS turbo GTD1752VRK-REA, - 226PS a 465Nm, OIII 2,0TDI 150PS - 182 PS a 417Nm vše od Dieselpoweru. :) KTM SMT 990 115PS www.zvsagro.cz E-Golf 100kW zatím série (noteeth)
dejdar
Přispěvovatel
Příspěvky: 135
Registrován: 04 čer 2007, 14:50

Příspěvek od dejdar »

Můžu ti povyprávět jak se takové auto prodává. Loni jsem prodával Alhambru 2001 najeto 450 tis km, po technické stránce naprosto OK, vše plně funkční akorát prostě shnilá. V inzerátu vše dle pravdy vypsáno, výslovně napsáné SHNILÁ a k tomu snad 30 fotek, vyvolávací cena 49.
To co na ten inzerát volalo za výběr národa to nepochopíš...

"....pane a je k tomu serviska?"
".... jaktože Vy máte tolik najeto a ostatní auta v inzerci mají 200 tis km?"
".... a jak je na tom převodovka, hučí? Odpovídám: Řadí co víc byste v tolika km od ní očekával?... Takže to jako když si to od Vás vezmu tak budu dělat převodovku?... Na to říkám, že pokud si to ode mne vezmete tak můžete dělat opravdu cokoliv, protože znovu opakuji má to najeto půl milionu....Aha, tak to nechci"
".... a proč to teda jako prodáváte, když je všechno v pořádku... Je to staré, shnilé a má to najeto moc a nechci už se s tím zabývat...To je fakt divné když je všechno poopravené, že to teda prodáváte..."
"....Pane beru to hned, dám Vám 35 a dovezte mi to do Ostravy..."

A to jsem ještě většinu odradil tím, že jsem jim rovnou řekl, že nemám problém s tím ať si na to dovezou 10 mechaniků a prohlíží si to celý den, ale jakmile to auto odjede tak už o něm nechci slyšet.
Nakonec to odjelo za 40, ale ten prodej byl boj se stádem tupců, kteří odmítali pochopit, že auto které jako nové stálo mega, tak za 40 to fakt jako nové nebude.
Každopádně přeji úspěšný prodej a pevné nervy.
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Jedině stočit !! a dát do série!! Jinak ti budou volat takový mamrdi.
Ale ta shnilotina tomu hodně ubírá , to bych nechal udělat . Nebo aspoň sprej v barvě ,tohloe je na hovno.
A stočit na 190.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

dejdar píše:Můžu ti povyprávět jak se takové auto prodává. Loni jsem prodával Alhambru 2001 najeto 450 tis km, po technické stránce naprosto OK, vše plně funkční akorát prostě shnilá. V inzerátu vše dle pravdy vypsáno, výslovně napsáné SHNILÁ a k tomu snad 30 fotek, vyvolávací cena 49.
To co na ten inzerát volalo za výběr národa to nepochopíš...

"....pane a je k tomu serviska?"
".... jaktože Vy máte tolik najeto a ostatní auta v inzerci mají 200 tis km?"
".... a jak je na tom převodovka, hučí? Odpovídám: Řadí co víc byste v tolika km od ní očekával?... Takže to jako když si to od Vás vezmu tak budu dělat převodovku?... Na to říkám, že pokud si to ode mne vezmete tak můžete dělat opravdu cokoliv, protože znovu opakuji má to najeto půl milionu....Aha, tak to nechci"
".... a proč to teda jako prodáváte, když je všechno v pořádku... Je to staré, shnilé a má to najeto moc a nechci už se s tím zabývat...To je fakt divné když je všechno poopravené, že to teda prodáváte..."
"....Pane beru to hned, dám Vám 35 a dovezte mi to do Ostravy..."

A to jsem ještě většinu odradil tím, že jsem jim rovnou řekl, že nemám problém s tím ať si na to dovezou 10 mechaniků a prohlíží si to celý den, ale jakmile to auto odjede tak už o něm nechci slyšet.
Nakonec to odjelo za 40, ale ten prodej byl boj se stádem tupců, kteří odmítali pochopit, že auto které jako nové stálo mega, tak za 40 to fakt jako nové nebude.
Každopádně přeji úspěšný prodej a pevné nervy.
To je to, proč já pořád nadávám na čecháčky, mnozí lidé jsou neskutečně hloupí, připitomnělí ,rádoby vychcaní a i přes neskutečné možnosti informací jsou uvnitř dutí..Jinak se to říci nedá a žít v této společnosti je nesmírně obtížné, raději nevylézat...Jak člověka potěší, když se setká s někým, který je prostě NORMÁLNÍ...
A6 TDI-ho neposlouchat, stáčet takové auto může jen právě takový čecháček..
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Věřit tomu, že to má najeto 190tis by mohl právě jedině miliardář A6TDI
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Vyjed s tim na křižovatku to o někoho rozstřelit (rofl) Ted sem koukal ,
takže na 250 .
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

dejdar píše:Můžu ti povyprávět jak se takové auto prodává...
Moc hezky popsané, taková je realita ...
Nemějte iluzi, že je to jinde po světě jiné, prostě cenová hladina a k tomu příslušná skupina nakupujících ... Ono ale ve vyšším levlu je to o to horší, prachatej tupec je xkrát horší :D
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

je to hniloba , to bude za prd.
Uživatelský avatar
MirekX
Aktivista
Příspěvky: 4710
Registrován: 24 led 2006, 18:27
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Příspěvek od MirekX »

No právě, osobně si myslím že takovéhle auto je prostě neprodejné nebo za cenu, která je nižší než cena za pár základních dílů z toho auta. Asi to dopadne tak že si ho nechám dožít, dotočím 500 tis jako jsem to udělal vloni s felicií (srdcovka :D ) a s klidným svědomím s ním zajedu do šroťáku.
Ani nebudu dávat inzerát..
:D
Sharan 1,9 PD 115PS AUY- 225 PS a 500Nm turbo GTD1752VRL Sharan 2,0 CFFB 140PS turbo GTD1752VRK-REA, - 226PS a 465Nm, OIII 2,0TDI 150PS - 182 PS a 417Nm vše od Dieselpoweru. :) KTM SMT 990 115PS www.zvsagro.cz E-Golf 100kW zatím série (noteeth)
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

MirekX píše: Vím o jedný křižovatce kde nikdo nedává přednost, asi si tam počíhám...
:D (to byl žert)
to je u každýho nákupáku - přednost zprava (hm) (LOL)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

fekálek píše:Věřit tomu, že to má najeto 190tis by mohl právě jedině miliardář A6TDI
lidem musíš dát to co chcou (hm) ne to co jim dáš ;)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

MirekX píše: s klidným svědomím s ním zajedu do šroťáku.
Ani nebudu dávat inzerát..
:D
já bych udělal následující, dojezdil bych technickou pak vybral to co má nějakou hodnotu to klidně i pod cenou prodal at je to rychle pryč a zbytek klidně odvezl na šroťák

ono to tak stejně ve výsledku skončí :D
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“