SK -ČR

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Rozumná řeč, na to že je to astmatik (bez turba) jede pěkně, ale musí bejt v něčem lehkym a upravit mu plnění, ta stříkačka stojí za hovno. Jak tady blije Miliardář, že to jede jak kráva, tak ve P405MI16 ho sešmelcuje dneska kde co, on je mimo realitu, asi mu hrabe z těch miliard na kontě (rofl)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Prosimtě nebreč tu , já to tu prezentoval jako youngtimer . Což je zase za tvou schopností něco takového chápat.
To že míčko jentaaktak dotáhneš s tou tvou koktou , to je k breku.
No Jericho ten si už musí dát uplně majzla ,protože v tom šitu italskym by se přerazil .
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já bych se s ním nehonil, mám k youngtimerům úctu a když jede opravdové auto, tak uhnu z cesty , vůbec nemám problém se nechat předjet..Jen se prostě neudržím, když se za mnou zhoupne koncern, neustále vykukuje v koloně ven, kolikrát i vidíš, jak mele zubama,kurva kurva, nebo debilové a jelikož vždy jezdím stejnou trasou, tak nastoupím a předjedu jej před serpentinami, kde si může s tou jeho kraksnou a s těmi jeho KW vytřít tak zadek...On to samozřejmě neustojí, ihned na rovině předjede, otevře turbo naplno a pokud mu to nespadne do nouze, kus všem ujede. Já na rovině auto nedusím, nejsem vůl, ale počkám si, až se srovná před táhlým kopcem, kde většinou vždy vítězím..Dostanu se za něho a pokud tam nic proti nejede, začnu fajrovat co to dá a on než přeřadí a turbo se roztočí, protože tihle burani všude táhnou na přimý záběr, tak jej zdolám excelentně a když proti jede auto, tak na něho zezadu troubím a ukazují ať nepřekáží /pokud má před sebou volno/ což je často rozlítí do nepříčetnosti...Protože představa, že ten jeho nabouchaný krumpl s min. "200HP" předjede nebo dokonce jej popohání staré Bravo jej neskutečně děsí..Také se mi stalo, že mne nenechal předjet a najžděl do mne...Hold sebevědomí a nadhled moc v TDI nejezdí... :)
P.S. na druhou stranu jsem potkal borce, který mne spražil a smáli jsme se oba , protože mladí kluci nejsou ještě tak zapšklí a je s nimi prdel.. :)
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Já sem z těchto tvých popisků tvého chování na silnici dostal dojem že ,kdokoli jede tak se snim musíš měřit a dávat najevo převahu.
No divím se že si ještě v celku :) .
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

jericho-3 píše:Já bych se s ním nehonil, mám k youngtimerům úctu a když jede opravdové auto, tak uhnu z cesty , vůbec nemám problém se nechat předjet..Jen se prostě neudržím, když se za mnou zhoupne koncern, neustále vykukuje v koloně ven, kolikrát i vidíš, jak mele zubama,kurva kurva, nebo debilové a jelikož vždy jezdím stejnou trasou, tak nastoupím a předjedu jej před serpentinami, kde si může s tou jeho kraksnou a s těmi jeho KW vytřít tak zadek...On to samozřejmě neustojí, ihned na rovině předjede, otevře turbo naplno a pokud mu to nespadne do nouze, kus všem ujede. Já na rovině auto nedusím, nejsem vůl, ale počkám si, až se srovná před táhlým kopcem, kde většinou vždy vítězím..Dostanu se za něho a pokud tam nic proti nejede, začnu fajrovat co to dá a on než přeřadí a turbo se roztočí, protože tihle burani všude táhnou na přimý záběr, tak jej zdolám excelentně a když proti jede auto, tak na něho zezadu troubím a ukazují ať nepřekáží /pokud má před sebou volno/ což je často rozlítí do nepříčetnosti...Protože představa, že ten jeho nabouchaný krumpl s min. "200HP" předjede nebo dokonce jej popohání staré Bravo jej neskutečně děsí..Také se mi stalo, že mne nenechal předjet a najžděl do mne...Hold sebevědomí a nadhled moc v TDI nejezdí... :)
P.S. na druhou stranu jsem potkal borce, který mne spražil a smáli jsme se oba , protože mladí kluci nejsou ještě tak zapšklí a je s nimi prdel.. :)
Jericho jericho, jak to čtu tak jediný možný vysvětlení, že jsi se honil s OII 77kw bls, která za sebou táhla karavan, co máš v tom italu za motor?
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Přestan se tu hádat o ovci tdi a zajed mi na tu slovač , at vyděláš .
Takovýho zkušenýho harcovníka/rafana potřebuju.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

A6TDI píše:Já sem z těchto tvých popisků tvého chování na silnici dostal dojem že ,kdokoli jede tak se snim musíš měřit a dávat najevo převahu.
No divím se že si ještě v celku :) .
Je to jen takové zpestření nudné cesty za prací a nákupu pro mě burana z vesnice. A vzniklo to z náhody, samozřejmě nerozlišuji mezi vozy, ani nemám neutuchající touhu si něco dokazovat, není totiž co..Já nemůžu zato, že kdysi se vždy říkalo, že největší prasata na silnicích jsou pražáci, s čímž jsem nesouhlasil, ale nemůžu také zato, že řidiči TDI jsou nejchytlavější a kolikrát se tlačí do kufru, na což je mimo zabrždění/což je hovadina /jediná možnost pomsty, buď mu ujet, nebo ho rychle nechat předjet a pak ho nasrat vlastním předjížděním...A já přeci nevím, co tam mají za motor, ale většinou se jim z výfuku vyvalí černý kouř, paradoxně i u nových vozů...A já většinou ani předpisy moc neporušuji, většinou vím, kde poliši stávají, přes vesnice města jedu 50-60 km/h, a můj "závod" spočívá v akceleraci a to většinou hlavně do kopce /v čem mi TDI zklamou vždy nejvíce/, a poté ujetí v zatáčkách, kde kraksny by se převrátily..A hlavně, jak jinak vyhnat z motoru nashromážděné sračky při jízdách po městě? VY JE NEVYHÁNITE? TAK TY VAŠE MOTORY JSOU CHUMLE SRAČEK, MOURU A MAZLAVKY a proto mají servisy pré...Fekálku, kdy jsi naposled zabořil plyn do koberce a roztočil ten tvůj stabilák na řepku do max. otáček , přeřadil a znova? Ta projebaná řepka by ti vlastně uspořila mnoho peněz, motor by neměl zasrané sání, zalepený EGR a turbo by se konečně natočila kam má a nezapékalo se pořád v "garáži základní polohy" , nehledě na to, že i dvouhmota by se pořád nemrdalala doleva-doprava, jako když kloktáš na spotřebu, aby ti zbylo na svačinu... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

A6TDI píše:Já sem z těchto tvých popisků tvého chování na silnici dostal dojem že ,kdokoli jede tak se snim musíš měřit a dávat najevo převahu.
No divím se že si ještě v celku :) .
jednou bude ve zprávách s tím že trefil nějakou rodinu s dětma v protisměru.. :-(
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Od takových lidí bych čekal jistou dávku dospělosti a zodpovědnosti .
A ne že se budou honit na silnici jako zastydlý pubertáci a ohrožovat lidi okolo.
sCitem
Přispěvovatel
Příspěvky: 297
Registrován: 09 zář 2015, 08:15
Bydliště: Bílina

Příspěvek od sCitem »

Vnitřně jsem zatím přesvědčený že si zde děláte jen srandu... hlavně s tím fiatem bravou (LOL) (LOL) (LOL)
O2 BXE 4x4, GTB 1756V
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

jericho-3 píše:
A6TDI píše:Já sem z těchto tvých popisků tvého chování na silnici dostal dojem že ,kdokoli jede tak se snim musíš měřit a dávat najevo převahu.
No divím se že si ještě v celku :) .
Je to jen takové zpestření nudné cesty za prací a nákupu pro mě burana z vesnice. A vzniklo to z náhody, samozřejmě nerozlišuji mezi vozy, ani nemám neutuchající touhu si něco dokazovat, není totiž co..Já nemůžu zato, že kdysi se vždy říkalo, že největší prasata na silnicích jsou pražáci, s čímž jsem nesouhlasil, ale nemůžu také zato, že řidiči TDI jsou nejchytlavější a kolikrát se tlačí do kufru, na což je mimo zabrždění/což je hovadina /jediná možnost pomsty, buď mu ujet, nebo ho rychle nechat předjet a pak ho nasrat vlastním předjížděním...A já přeci nevím, co tam mají za motor, ale většinou se jim z výfuku vyvalí černý kouř, paradoxně i u nových vozů...A já většinou ani předpisy moc neporušuji, většinou vím, kde poliši stávají, přes vesnice města jedu 50-60 km/h, a můj "závod" spočívá v akceleraci a to většinou hlavně do kopce /v čem mi TDI zklamou vždy nejvíce/, a poté ujetí v zatáčkách, kde kraksny by se převrátily..A hlavně, jak jinak vyhnat z motoru nashromážděné sračky při jízdách po městě? VY JE NEVYHÁNITE? TAK TY VAŠE MOTORY JSOU CHUMLE SRAČEK, MOURU A MAZLAVKY a proto mají servisy pré...Fekálku, kdy jsi naposled zabořil plyn do koberce a roztočil ten tvůj stabilák na řepku do max. otáček , přeřadil a znova? Ta projebaná řepka by ti vlastně uspořila mnoho peněz, motor by neměl zasrané sání, zalepený EGR a turbo by se konečně natočila kam má a nezapékalo se pořád v "garáži základní polohy" , nehledě na to, že i dvouhmota by se pořád nemrdalala doleva-doprava, jako když kloktáš na spotřebu, aby ti zbylo na svačinu... :)

Špatně jsi mě odhadl jericho, já se rád svezu, a když můžu, motor se točí, neboj, spotřeba je to poslední co mě zajímá i když nejsem miliardář ;)
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

jako na mě se lepit nějaké polorozpadlé Bravo s cvokem za volantem,taky bych mu co nejdřív radši uhnul.... a tak on jericho vyhrává (LOL)
sCitem
Přispěvovatel
Příspěvky: 297
Registrován: 09 zář 2015, 08:15
Bydliště: Bílina

Příspěvek od sCitem »

Vici (LOL) (LOL) (LOL) , bezduchý pohled a na zádi nápis Radši mrtvý než druhý (LOL)
O2 BXE 4x4, GTB 1756V
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

To na ně se furt někdo lepí , to vypadá že jim to nejede a pak musí pomstít svou hanbu (rofl)
Už chápu, "závodníky".
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ale pánové, jste vedle, možná jste to zrovna vy, co v koloně, kde se nedá předjíždět, je plná čára,vystrkujete čumák a nadáváte na ty blbce, proč nejedou, bohužel nevíte /na rozdíl od kamionáků, kteří jsou nahoře,/ že tam vepředu kolonu něco brzdí...A jelikož většina takových střelců jezdí v kraksnách , tak se neodváží za to vzít a tam kde je přerušovaná čára v zatáčce předjet...Jenže já mám malé auto, protože nejsem blb, abych jezdil v kraksně a přitom většinou jezdíl sám, nebo ve dvou, takže moje auto se všude v klidu vejde, bez ohrožení kohokoliv..A samozřejmě kraksna v ropě musí roztočit motor, aby s ní vůbec hnul, takže všechny imaginární KW jsou řidičí k ho.nu, proto tak rádi TDI- čkáři jezdí z kopce a na rovině, kde mohou ten jejich dopovaný chrochták pořádně rozjet, bez turba jedou v Multikáře....Takže jsou nasrani a jakmile mohou, tak to roztočí ..ale bohužel přijdou serpentiny a tam si s nimi vytřu zadek..Také i někdy zapomenu, že vezu náklad-nákup, který pak často i zničím...Ale za blbost se platí...Hoši prostě musí pochopit, že krátké auto je mrštnější než nějaká rádoby nacpaná kraksna, a když se začal třeba vysírat i zánovní Tuareg , tak pak ubral plyn a došlo mu, že je pátý..Tahle léčba je pro řidiče kraksen velmi ozdravná, některým to dokonce i dojde...
P.S. ale to je prdlajz, nejlepší léčba byla , když jsem jel v Aromeo 156 s Bussem , což chrochtáci netušili a snažili se se mnou "rovnat" nebo dokonce předjet na dlouhé rovince , protože viděli také starý sráč..Bylo mi jich až líto, když jsem došlápl podlahu, a viděl, jak ty ubohé smrduté krabičky dělaly dojem, že stojí....A jen ze strachu z polišů jsem poté ubral a nenechal je vypít kaliř hořkosti do dna... (noteeth)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“