chrasler voyager II 2.5 TD

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

chrasler voyager II 2.5 TD

Příspěvek od slovacek.milos »

motor strašně hulí černým dýmem, zád vozidla je zakouřená, spotřeba asi deset i víc, lehká noha 9


jak se tak dívám je tam čerpadlo VP36



de stím vůbec něco dělat??? za malých investicí, bo to vypadá jak pojízdný autovrak



(LOL)
proxima
Přispěvovatel
Příspěvky: 687
Registrován: 07 dub 2017, 18:17
Bydliště: SK

Příspěvek od proxima »

Možno skočený rozvod, pootvorené EGR a pod....a výkonovo to ide akotak? DTC píše nejake?
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

proxima píše:Možno skočený rozvod, pootvorené EGR a pod....a výkonovo to ide akotak? DTC píše nejake?
zatím jsem to nenapichl, výkon celkem ujde, start byl v zimě horší ale jedna žhavka KO, ted start ok ale samoška se vyvalí oblak čer ných sazí, pokud jedeš slušně tak nic ale jak začneš šlapat po plynu jak po brzdě tak je to děs oblaka černoty
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Když jsem dělal čerpadlo naposled tak mě bylo zděleno že díly se do ného nedodávaj jedině nové a to byla prda.Nakonec skládal z několika jedno aby to odjelo.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

hele to je pořád dokola, lisi si nakoupí jebky na který nejsou díly nebo stojí raketu,u nás je taky pár takových dobrodruhů,jaguar,saab,volvo a dokonce jeden takovej obrovskej hranatej lexus,pak pláčou že je na to všechno drahý...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

romane to si koupil monarcha za pár kaček na přepravu více lidí a ani to auto nepoužívá má feldu, jednou za měsíc do toho sedne naloží tam + 6 podobných bl... monarchů a jednou na šluknovský výbežek slavit narození císaře pána

si dej na fejsu jiřá čížek a pochopíš

on to chce jen třeba polepšit
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

no, to je to o čem mluvím, za pár kaček a pak jsou překvapení když je potřeba do toho něco dát... (noteeth)
ono když někomu řeknu že auto v hodnotě 20tis. vyžaduje opravu za dalších 20tis. je to nepoměr že (crazy)
tomu kámošovi na S-type 2002 jedno horní rameno s čepem 7500, náboj s ložiskem myslím 6tis. pak mu tam zlobí lambdy,xenony nechodí nivelace, co s takovýma mrchama... :?
v itálii to dávají za odvoz a tady to vždycky nějakej blázen koupí
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

No, mám známého, mladého kluka, který přesně na tomhle motoru má přes 400000km a má hrozné dilema, co koupit...Protože auto, které vydrží to co tohle už nesežene, běhá po A a shání nějaký zachovalý kus právě s tímto motorem VM s rozvody pomocí kol a čerpadlem ala TDI..Je třeba říci, že jej měl od 180000km a pečlivě měnil po 15000km olej -filtr plus naftový a vzduchový filtr...Neměl jedinou závadu na agregátu /jen pumpu H2
o/a pokud to černě kouří, zkouknul bych zda turbo dost tlačí nebo tam není někde díra..Upozorňuji, že to má vše původní, včetně vstřiků , jen se dělala spojka a brzdy ..Je to asi měsíc co s tím byl v Itálii, já kroutil hlavou a on povídá , S OcTou L/K rotačkou tam nepojedu, určitě by se něco posralo...Samozřejmě čas se nezastaví a on vůbec neváhá, pokud je třeba do toho něco dát..Kdybych to nesledoval , tak tomu neuvěřím... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="jericho-3"]No, mám známého, jardo ted ho tu zrovna mám pichl kolo

nevíš jak na to turbo jestli to napichnu a najdu v měřených hodnotách nebo tlakoměrem?
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Zkusil bych tlakoměr a nejdřív tu tvoji fintu na zjištění díry ve vedení turbo-sání..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

vyřešeno

na motoru napsáno výměna všech filtrů, :roll: vzduchový byl jak briketa to se málo kdy vidí, pokroucený katastrofa, jak jsem ho vytáhl tak se rozpadl na tři díly, kouř zmizel a motor chytil druhý dech, ani se nedivím že ho někdo nevyměnil ani já to nedokázal, je tak blbě dole pod nádobkou na servo, že jsem ho musel celý vydělat a venku vyměnit ;)
Odpovědět

Zpět na „Americké vozy“