Pořádné auto dneška..

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Pořádné auto dneška..

Příspěvek od jericho-3 »

nepropadat panice...
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

1) pod videem, pod názvem videa je tlačítko sdílet, tento odkaz který je v celém řádku zkopíruj. Jo? Dík.

Obrázek


2. Co ti v tom videu neukázal:
https://youtu.be/NITkoDTialE
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

(LOL)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Jeeeee, zase italskej fekál
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

ze kterého nejde vylézt (LOL)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

To vypadá dobře a zábavně. A v tý bílý je to super .
Naposledy upravil(a) A6TDI dne 12 srp 2018, 18:15, celkem upraveno 1 x.
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

To není pro tebe, to je 4 cenová ;)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Já vim .. :D dej si na mě ruma at sklapneš (rofl)
Já sem jako kníže s kalousem (rofl) až na to že nejsem alkáček (noteeth)
burton.b22

Příspěvek od burton.b22 »

nevím zda jsme viděli stejnou recenzi ale příliš to tam nechválil. Pro mě jako každá alfa vzhled paráda ale ostatní pokulhává. Nejlepší nové auto je starý mercedes.
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

B22: Co konkrétně pokulhává ? Mě ten podvozek přijde dost dobrej teda ;)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

A6TDI píše:B22: Co konkrétně pokulhává ? Mě ten podvozek přijde dost dobrej teda ;)
To proto, že jsi na něm nic nedělal a viděl jsi ho jen na googelu robote. Bavíš mě víc než jericho a to je co říct (noteeth)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Užtě jebu ,to ti stačí , výměníku . Proti tobě je Jerich ještě frajer ...
Hlavně at se ti tyhle nový stroje vyhnou ,bo je vytunuješ do feku.. :D
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

A6TDI píše:Užtě jebu ,to ti stačí , výměníku . Proti tobě je Jerich ještě frajer ...
Hlavně at se ti tyhle nový stroje vyhnou ,bo je vytunuješ do feku.. :D
Jen ti vracím, to co jsi začal, ještě jednou ti to zopakuju, normalně jsme tu kecali a já stebou kolikrát souhlasil, mrkni do hystori jestli do umíš a ty jsi mě začal bezdůvodně napadat, tak mě už neotravuj, to od Jericha se člověk občas něco dozvěděl, ale ty jsi jen teoretik kterej nedržel v ruce ani čerpadlo z A6TDI, čaoo
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

A co bych na něm vyděl ? Mě víc oslovuje krokovej motor a kuličkovej šroub (rofl) A ne nějaký smradlavý čerpadlo . čaooo
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já Clarksona považuji za blba a taky řeknu proč..Oni vezmou z vrakoviště/nebo hodně jetého bazaru/ staré auto , nejlépe 3 . sednou do nich a dají jim čoud. Pak ukazují, co je to za sráč, co se dřív uvaří nebo zadře a pak se tomu posmívají..Vždy míchají jablkla s hruškami a musí si člověk uvědomit, že je to ZÁBAVNÝ POŘAD..A všimněte si, že britské stroje jsou většinou ty nejlepší a jejich odhady a velebení nových vozů po čase vyznějí uplně jinak..Když se těžko něco kritizuje, tak se skočí na to, že se z toho špatně leze ven..To by všechny kabrouše , Lamborghini apod. musely být sráče. Lezl někdo z vás do válečného Jeepa?To auto bylo pro tehdejší normální lidi, v kondici, ne pro přetloustlá prasátka dneška , která už v 35 letech si nevidí na vocas..Já bych si tuhle AR také nekoupil i kdybych měl 20 mega..A proč? Protože i dnešní pojem krásy prostě nemusím, takový buchar bych možná ani nezvládl, /a chápu, proč to má tak kritizované el. omezení trakce a stabilizace/ a nevidím důvod, proč bych měl při jízdě měnit nějaké jizdní mody, čumět na barevnou obrazovku nebo se jinak ukájet..Ale je to ARomeo, proto většina mudrců musí přeci najít něco, co se nepovedlo..Takže když to sedí jako přibité, jede to jako prase a brzdí to jako prase, tak tomu vyčtu třeba to, že tam není odkládačka na pet flašku, apod. ARomeo např. vyrábí 4C, kompletně z karbonu je karoserie, jako první výrobce seriově, na což koncern třeba nemá ani technologicky, ani duševním bohatstvím..Proto taky skupuje italské skvosty po krachu aby se němčouři něco naučili..Ale je třeba být aspoň trochu seriozní a přiznat těm, kteří něco umí, to, že něco umí...My jsme třeba úžasní v letectví a třeba v ultralightech/ i na elektřinu /jsme druzí nejlepší na světě a v Evropě úplně..Ví o tom někdo? Moc ne, čehůni řeší nejaké idioty s míčem, kde se mohou vyřvat , ožrat a povalit nějakou popelnici... :(
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“