Ducato 2.3JTD hulí černě,starty

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

roman1648 píše:Tak tu máme pokračování...prý to chytlo na olej,rozeřvalo se z plných plic a zdechlo, tak jsem zvědavej co tomu bude...
Nechápu to, pravda, na turbo se nemakalo, ale bylo úplně bez vůle, olej to nežralo předtím vůbec, IC a hadice čistý... :x

mi to třeba hulilo jak prase kolik bylo na váze nevím neměl jsem tehdy diag odpojil jsem váhu a jezdilo to super,

váha de odpojist, odmontovat a připojit že nic neváží a pak zapojit a diag

všechny tyto možnosti něčemu napoví a oko v zrcátku vidí
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Turbo je vejpůl, neopravitelný
Naštěstí funglovka necelých 10tis.
adrian_B
Přispěvovatel
Příspěvky: 725
Registrován: 29 říj 2008, 23:41
Bydliště: SVK - Turčianske Teplice

Příspěvek od adrian_B »

Chlapi, aká chladiace zmes ide do systému? 2,3 Iveco motor. Vylial som z toho len kopu hrdze a neviem čo tam dať. Dík
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Origo je tam určitě nějaká Selenia, ale jak jsme teď dělali ten motor tak jsme tam dali normálně červenou G12+
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

já bych tam dal raděju tu jejich iveko zeleninu u jednoho iveka jsem taky nalil G12 a postupně jsem měnil chladič i radiátor,
adrian_B
Přispěvovatel
Příspěvky: 725
Registrován: 29 říj 2008, 23:41
Bydliště: SVK - Turčianske Teplice

Příspěvek od adrian_B »

Aké je označenie tej Iveco kvapaliny? Dal som zatiaľ G12...

Inak roman ešte otázka. To dymenie si vyriešil vstrekmi? Toto tiež dosť huli a už som pozrel asi všetko.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

No, vstriky a pak se rozpadlo turbo i když mělo na omak žádnou vůli tak možná vyndat a nechat zkontrolovat,bylo to vymontovány za půl hodiny..
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="adrian_B"]Aké je označenie tej Iveco kvapaliny? Dal som zatiaľ G12...

ti to roman píše

selenina chladící kapalina iveco
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Tak akce s dalším zkurvystrojem pokračuje
Dva týdny to jezdilo, pak to někde zdechlo a nejde nastartovat, nesvítí kontrolky, když melou z eboxem v motorovým prostoru tak kontrolky naskakují, takže asi ta pojistkovnice KO...
vysvětli majiteli že to nemá souvislost s opravou motoru (crazy)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="roman1648"]Tak akce s dalším zkurvystrojem pokračuje


jednou jsem rozdělal svazek k motoru rožl se drát zhasl, rožl se další drát zhas, pak se zas rožl drát, nejprve jsem si naliskal jestli se mi to nezdá a pak jsem si šel projistotu dýchnout jestli nejsu na plech, rozházel jsem pár svazků a děs běs zelenina spečenina katastrofa, rouvnou jsem to zatáhl k jednomu elektrikáři ten si poradil
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Hoši...mě už jebne...auto přijelo, nový turbo opět namaděru, nechápu to, najel to asi 1000km, trubka na mazání turba je nová origo z Fiatu, podle budíku to maže 4bary, když odpojím trubku na mazání turba a startnu to, tryská to fest, během 2vteřin je motor zachvistanej olejem...
Kde by mohl být problém ? Jak se dělala ten motor, všechno bylo rozdělaný a je čistý(vana,koš,vratka...)
:x
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Zkusil bych s budíkem jet, zda opravdu to stále do turba maže /ještě než se namontuje jiné turbo/, protože pokud turbo odešlo a bude to mazat, patrně byla vina v něm..Chce to mít jistotu,/ sítko v trubce není,/protože moc jiných důvodů proč se vymele není...
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Nic no, znova zhodím vanu a budu zkoumat nasávání oleje, pravda, projet s budíkem by se to asi dalo, ta hadice je celkem dlouhá (noteeth)
Turbo byla funglovka z Turbocaru, ne nějakej šmejd z Polska ( i když dneska kdo ví no.. )
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

roman1648 píše:Hoši...mě už jebne...auto přijelo, nový turbo opět namaděru, nechápu to, najel to asi 1000km, trubka na mazání turba je nová origo z Fiatu, podle budíku to maže 4bary, když odpojím trubku na mazání turba a startnu to, tryská to fest, během 2vteřin je motor zachvistanej olejem...
Kde by mohl být problém ? Jak se dělala ten motor, všechno bylo rozdělaný a je čistý(vana,koš,vratka...)
:x
já osobně bych to turbo vyreklamoval, reklamaci nebude posuzovat nějaký jožin ale odborník který tomu rozumí a řekne ti přesnou píčinu kolapsu, na internetu se dovíš prd
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

slovacek.milos píše:
roman1648 píše:Hoši...mě už jebne...auto přijelo, nový turbo opět namaděru, nechápu to, najel to asi 1000km, trubka na mazání turba je nová origo z Fiatu, podle budíku to maže 4bary, když odpojím trubku na mazání turba a startnu to, tryská to fest, během 2vteřin je motor zachvistanej olejem...
Kde by mohl být problém ? Jak se dělala ten motor, všechno bylo rozdělaný a je čistý(vana,koš,vratka...)
:x
já osobně bych to turbo vyreklamoval, reklamaci nebude posuzovat nějaký jožin ale odborník který tomu rozumí a řekne ti přesnou píčinu kolapsu, na internetu se dovíš prd
reklamace turba ale trvá romane, proto ti připomenu moji zkušenost s jedním blbem kterému jsem udělal modré z nebe bohužel byl měsíc bez auta rok si počkal napsal velíké anonymní udání a vyšetřovla mě hospodářská kriminálka, co nezabije posílí jen mi znechutil jednu vášen přístav v petrově a batův kanál, ale to se časem spraví
Odpovědět

Zpět na „Fiat“