Žádný nadhled u VW..

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Žádný nadhled u VW..

Příspěvek od jericho-3 »

Co mne nejvíc škodí, při mé práci recenzenta ojetin? Postoj motoristy, že co jsem si vybral a koupil já, je zaručeně nejlepší a každý, kdo tvrdí opak, na mě útočí a zasluhuje pár facek..Čekal bych , že tohle budou zastávat majitelé výlučných značek, kteří prostě musí obhajovat něco, co je většinovou veřejností vnímáno jako úlet..Nicméně za svou 10 letou praxi jsem se přesvědčil o opaku.. Vlastníci Lancií, Citroenů či Saabů bývají schopní nadhledu, sebeironie a povzneseni nad handrkováním o desetinkách spotřeby a četnosti závad...Nad jízlivou kritikou se zasmějí a neberou si to osobně.., protože to auto není jejich jedinou předností..Naopak nejtvrdší zastánci své pravdy v garáži jsou piloti čehokoliv od koncernu VW, což nedokáži pochopit...Např. za poslední slovo o Passatu v Autoojetinách jsem již po mailu dostal několikrát do držky, byl tázán, čím jezdím , jsa tak chytrej, poté označen za závistivce, co se na pořádné auto nezmůže , a tak blbě kecá....A co je zajímavé, tak za těch 10 let , co jsem poukazoval na kolabující Mondea, zadírající se Alfy Romeo , rozpadající se Opely, apod. mne za kritický článek sankcionovaly /omezením spolupráce/ jen značky ŠKODA A VOLSKWAGEN..Všimli jste si, jak často se majitelé podobají svým psům? Martin Vaculík


Zkráceno...
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1366
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

Jelikož toto není o autech, ale o lidech a troufám si říct že vím kam to bude směřovat, přesunuto mimo mísu ;)
Člověk se pořád učí.
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Mě se líbí jak se mě každej s koncernem snaží předjet, no do 160 ty TDÍčka drží krok, ale pak jim dojde dech a potupně se zařadí do pravého pruhu...
Citroen C5 forever! :D
dreizig5
Aktivista
Příspěvky: 1760
Registrován: 01 kvě 2011, 13:56
Bydliště: Doma

Příspěvek od dreizig5 »

od kdy muže citroen c5 do levého pruhu :D (LOL) (rofl)


ti většinou stoji s trojuhelníkem za prdelí v odstavném (LOL)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

C5 nebrat, hnusnej francouzskéj zgarb
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

jediné auto u kterého se ulomí i vnitřní klička otvírání dveří (LOL) měl jsem tu pochybnou čest už někdy v roce 2003
george40
Přispěvovatel
Příspěvky: 135
Registrován: 13 úno 2015, 13:19
Bydliště: Most

Příspěvek od george40 »

spíš bych to viděl tak, že ten koncernista si ve 160 ti uvědomí, že jezdí v "bodové tísni" a tak raději zpomalí (LOL)
Obrázek
VW Passat variant B5.5 1.9l AVB(2002) 74kW/240Nm*self-made chip - 102kW/340Nm* ---EGR-OFF---
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Vici píše:jediné auto u kterého se ulomí i vnitřní klička otvírání dveří (LOL) měl jsem tu pochybnou čest už někdy v roce 2003
Když ty máš strašnou sílu , no to je pak těžký neutrhnout kličku kterou ty vokurky úplně nepochopilya navrhly aby se hned trhaly . :D
Tak v Golfu máš železný , tak snad je to lepší, ne ?
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

v golfu je něco železnýho jo? plastové pedály, plastové blatníky, plasová olejová vana... hliníkový motor, hliníkový ramena, hliníkové šrouby... :D
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

george40 píše:spíš bych to viděl tak, že ten koncernista si ve 160 ti uvědomí, že jezdí v "bodové tísni" a tak raději zpomalí (LOL)
no asi tak nějak. čůráka je lepší vždy pustit.... tímhle stylem pak jericho a spol vyhrávají (LOL)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Ve 160ti radim 5ku a každej zabozrout radi 5ku v 90ti, na setku si na tebe skurvím pistni cepy ;)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Vici píše:
george40 píše:spíš bych to viděl tak, že ten koncernista si ve 160 ti uvědomí, že jezdí v "bodové tísni" a tak raději zpomalí (LOL)
no asi tak nějak. čůráka je lepší vždy pustit.... tímhle stylem pak jericho a spol vyhrávají (LOL)
Vici, že jsi jednoduchej chápu, ale takhle? :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Vici píše:no asi tak nějak. čůráka je lepší vždy pustit....
když koncernista jede za mnou jak, čím proč se mě drží jak klíště ? Když mu uhnu do pravýho a seberu mu airodynamickej tunel co vytvářím tak mu najednou dojdou koníky a na předjetí už nemá. Však všechny VW a hlavně škodovky jsou luxusní krabice bez airodynamického průtoku vzduchu.
Takže když mě nepředjede a najedu zpět do levýho před něj a on jede za mnou a začnu mu ujíždět a on aprostě pochopí že na mě nemá a zařadí se do pravého, tak mi vysvětli, jakýmu čůrákovi tedy koncernista uhýbá? Prostě mi to nedává smysl. Dík za vysvětlení. Já si totiž něco o čůrákách myslým hlavně o koncernistech v passatech a superbech, ti si myslí že jsou bohové. :roll:
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

To za tebou asi jela teta v pólu sdi, jiný vysvětlení neni
Uživatelský avatar
turbo kamna power
Aktivista
Příspěvky: 4221
Registrován: 15 dub 2008, 20:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od turbo kamna power »

WOB píše:v golfu je něco železnýho jo? plastové pedály, plastové blatníky, plasová olejová vana... hliníkový motor, hliníkový ramena, hliníkové šrouby... :D
tvl od kdy? Pouč mě :) hliníkový šrouby, ramena, plastovou vanu nebo blatníky jsem na golfu ještě neviděl :) na plastový blatníky je expert renault :)

WOB píše: Však všechny VW a hlavně škodovky jsou luxusní krabice bez airodynamického průtoku vzduchu.
no nevím, obyčejná oktávka má souč. odporu vzduchu 0,29, což není špatný na auto pro socky. A třeba passat B5 měl 0,27 stejně jako bmw a mercedesy tý doby :)
Ale je veselý, jak máš dojem, že s tebou všichni závodí. Oni možná jedou úplně normálně a tebe si ani nevšimli, že drtíš podlahu :D

Jinak majitele VW/škoda bych rozdělil na dvě skupiny. Jedni to auto mají z pragmatismu, zkrátka nechce se jim utrácet zbytečný peníze za nesmysly, ani nepotřebují machrovat před sousedy a tohle auto jim úplně stačí.
A druhá skupina jsou dementi, kteří považují jedničkovou oktávku/G4 v rotačce 66kw za nejlepší auto na světě, RSová ofce v naftě je pro ně supersport a passat/superb je pro ně luxusní limuzína - tam je to trochu diagnóza :)
Golf mk1 mTDI ...powered by Holz-tdi
Golf mk3 GTI "20 jahre" TDI ...powered by Moravia-Tuning
Ibiza 6k2 1.8T Cupra ...in progress
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“