Zákaz halogenových žárovek ???

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

WOB píše:Do auta kromě xenonových výbojek nekupuju nic než jen LEDky, doma se to všude taky snažím nahrazovat LED světlama a LED páskama.

Se vzpamatuj, nežiješ v době parních lokomotiv... :roll: z aliexpresu jsou levnější než ty tvoje halogeny z autokelly s 50% slevou.
WOB píše:oslňují jen špatně seřízené xenony špatných řidičů převážně koncernů, protože jsou vycinkaní z peněz za opravy toho krámu a nemají čas, nervy ani peníze na takovou banalitu jako je seřízení světel. Ono navíc potřebují i v noci letět jako hovada , tak si to nechávají nastavovat tak aby jim xenony svítili hodně daleko když už to má takovej výkon že ano proč toho nevyužít.

Občas výjmečně potkám na rozmezí dne a noci někoho kdo jede s zapnutým denním svícením, jinak jsem se se svícením parkovačkama ani pozičkama dosud nesetkal.

Zatimco ty volis ty LEDky proto abys moc nevidel a ty LEDky vubec neoslnuji (napriklad kdyz se ti zhoupne auto na nerovnosti), ze?!

Myslim si, ze v dnesni "prisne dobe" by ses mel vzpamatovat ty.

Tohle neni zamena VB za VA nebo chip, a je to vec, ktera je hned zretelne patrna pro PCR a to si pis, ze te za to patricne "vykosti", protoze ty produkty z Aliexpresu nejsou homologovane, tudiz u nas nezpusobile pro provoz na pozemnich komunikacich.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

čínan si na to homologaci natiskne (hm) (LOL)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Proto mne štve, že Tatra podepsala smlouvu na licenční výrobu jejich vozů v Číně..Doufám, že to je nějaký vyběhlý model, protože šikmé oči nějaké "smluvní podmínky" a autorská práva mají na háku... :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Foreste nauč se číst jo.
# píšu že do auta kupuju Xenony
# píšu že oslňují ti co to mají neseřízené, nikde nepíšu o tom že když se to zhoupne tak to zasvítí víc.
# já mám xenony správně nastavené
# LEDky kupuju všude jinde kromě Xenonových výboejk
# počkej až potkáš lambo nebo mercedes s lasserem to ti vypálí oči. (LOL)
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

No, přepokládám, že laser vyvinuli na silnice ne podobné těm naším a nebo tam mají nějaké ultrarychlé přizpůsobení v návaznosti na sklon auta.
WOB píše:Do auta kromě xenonových výbojek nekupuju nic než jen LEDky
WOB píše:Foreste nauč se číst jo.
# LEDky kupuju všude jinde kromě Xenonových výboejk
Vnímáš rozdíl? ;)

Kromě A nekupuji nic jen B. Z toho plyne, ze A i B jsou ve stejné množině. Já netuším, jaká je historie toho, co jsi do auta/aut dával a ani o to nemám zájem.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

(LOL)
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

nechápu
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Je to hrůza, mě přijde, že ty světla nový generace, xenon, led, laser konstruuje kokot, kterej snad ani nejezdí po silnici, fakt to oslňuje, když pak jede proti H4 tak to je balzám na oči. Místo větší bezpečnosti to způsobí větší nebezpečnost.
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

to je o seřízení, kdejakej jouda se do toho sere bez nastavení servisního modu a akorát to dojebe (hm)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Mám to doma, je to nový a oslňuje to, o seřízení to asi není.
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2753
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

WOB píše:oslňují jen špatně seřízené xenony špatných řidičů převážně koncernů, protože jsou vycinkaní z peněz za opravy toho krámu .................
Ty jezdíš v Hyundai, že Ti koncern leží tolik v žaludku ?
Mohl bych dlouze jmenovat značky, které majitele stojí víc než koncern.
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já jel včera večer z cirkusu a za mne se pověsil idiot s těmito světly , tak mu uhýbám aby odplul a on nic, otočil jsem zrcátko a ten debil pořád nic, tak jsem mu v zatáčkách ujel, ale žena nadávala, že půjde pěšky..Naštěstí přišla rovina a tak mne za chvilku předjel, 90km/h mu prostě nevyhovovalo..Nakopal bych je do kulí, tyhle ignoranty, když už myslí , myslí jen na sebe..Byl to nějaký hnusný japonec/auto/, kterého si s takovou hnusnou kastlí koupí jen debil.. :(
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

TVL už to vemte . Hologen v piči ... :( At zas není vlákno vo jerichu a feku :roll:
Domecek
Aktivista
Příspěvky: 1162
Registrován: 23 úno 2014, 19:45
Bydliště: kousek od prahy

Příspěvek od Domecek »

no ty jsi taky pošuk tak raději mlč
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

..a o domkovi , sry :roll:
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“