Tedgum.pl jak objednavat?

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
NOVON
Aktivista
Příspěvky: 1784
Registrován: 09 zář 2009, 20:10
Odpovědi: 1
Bydliště: Kopr

Tedgum.pl jak objednavat?

Příspěvek od NOVON »

Chlopi nemá nekdo zkusenost nebo neumí objednat do česka z toho e-shopu?
Díky
VW Touran 1.6 MPI BSE 75 kw,LPG
Octavia 2 Combi 1.6 MPI BSE 75kw
Uživatelský avatar
blacklight
Přispěvovatel
Příspěvky: 381
Registrován: 14 říj 2011, 12:55

Re: Tedgum.pl jak objednavat?

Příspěvek od blacklight »

NOVON píše:Chlopi nemá nekdo zkusenost nebo neumí objednat do česka z toho e-shopu?
Díky
Už je to chvíle co jsem to řešil ale tehdy to prodávali jen přes dealery a eshopy.

Akorát opatrně s kvalitou - na Thesis jsem chtěl nějaké silentbloky.
Nechtěl jsem kupovat polyuretan ať auto není tvrdé, takže jsem kupoval přes jiný PL eshop právě značku TEDGUM. Podle mého úsudku se to nejvíc blížilo originálu.

Realita je taková, že 2 silentbloky které jsou nejvíc namáhané se rozlepily ("vyzuly") Reklamace byla sice v pohodě, a poslali mi další, jenže ty se vyzuly taky. Teď budu asi muset řešit další 2ks které už jsou volné.
Takže ze 4 silentbloků co se tam vyměnily šly dva pryč hned a dva půjdou teď po cca roce.

Chtěl jsem přiložit foto - ale vysírá mě to kvůli velikosti souboru. Pošlu Ti to kdyžtak do zpráv nebo do emailu jestli chceš.

Nevím jestli z této věci soudit něco o celkové kvalitě výroby, možná mám jen smůlu, nebo je špatná výroba jen na moje auto... Nebo je moje auto těžké jak prase a musím tam dát polyuretan... kdo ví. Takže mě ber spíš informativně.
Octavia 1.9 TDI
Golf 2.0 TDI
EX: Lancia Lybra SW 1.9 JTD, Lancia Thesis 3,2 V6, LPG Opel Meriva LPG
NOVON
Aktivista
Příspěvky: 1784
Registrován: 09 zář 2009, 20:10
Odpovědi: 1
Bydliště: Kopr

Příspěvek od NOVON »

blacklight: No ono není na vyběr,potrebuju silenty ramen zadni napravy na Mazdu 323F BJ a nikdo krom Tedgum to proste nevyrábí..
VW Touran 1.6 MPI BSE 75 kw,LPG
Octavia 2 Combi 1.6 MPI BSE 75kw
Uživatelský avatar
blacklight
Přispěvovatel
Příspěvky: 381
Registrován: 14 říj 2011, 12:55

Příspěvek od blacklight »

NOVON píše:blacklight: No ono není na vyběr,potrebuju silenty ramen zadni napravy na Mazdu 323F BJ a nikdo krom Tedgum to proste nevyrábí..
V poho... já jen říkám svou zkušenost.
Je pravda, že jiné silentbloky od nich mám na Lybře na zadní nápravnici (myslím že to tehdy servis kupoval taky u nich) a tam je to v pohodě. Třeba s lehkým autem nebudeš mít problém.

Mám podezření že některé silentbloky pasují do více aut a dokonce na ně působí jiné síly. Třeba v případě Thesisu na tom silentbloku sedí 700kg přední náprava která se různě otáčí a pracuje .... no a v případě Lybry na něm sedí 300kg vzadu a je zatěžován jen na jednu stranu.

Zkus pohledat nějaký mazda obchod tečka PL .
Já jsem na italské auto bral z autosklep24.pl ale je to jen Fiat/Alfa/Lancia - eshop super, reklamace vyřízena kladně a rychle, takže v tomto ohledu perfektní. Ale jinak bych na Thesis doporučil díly z Bratislavy - většina lidá bude vědět od koho.

Fotky:
- vyzutý silentblok na Thesisu (rameno z přední nápravy které je dole vzadu)
Obrázek

- silent který je stejný v Lybře na zadní nápravě nebo v Thesisu kde nese celou přední nápravu
Obrázek
[/img]
Octavia 1.9 TDI
Golf 2.0 TDI
EX: Lancia Lybra SW 1.9 JTD, Lancia Thesis 3,2 V6, LPG Opel Meriva LPG
NOVON
Aktivista
Příspěvky: 1784
Registrován: 09 zář 2009, 20:10
Odpovědi: 1
Bydliště: Kopr

Příspěvek od NOVON »

No na zadku Lybry je taky v jiné poloze,že jo..
VW Touran 1.6 MPI BSE 75 kw,LPG
Octavia 2 Combi 1.6 MPI BSE 75kw
zapa
Sběrač informací
Příspěvky: 28
Registrován: 22 bře 2007, 11:45

Tedgum.pl jak objednavat?

Příspěvek od zapa »

Tedgum je lisovaná tma.Spodní uložení předního tlumiče na Jeep po 2500km.Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“