Něco výkonnějšího - koupě...

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Nevím no,mě 700 za takovou káru nepripadne žádnej nesmysl..
standa123
Aktivista
Příspěvky: 2358
Registrován: 13 kvě 2014, 18:32

Příspěvek od standa123 »

tak to bych dal prednost tomu golfu s tím ubrusem...….ale kazdýho věc ;)
leon ARL.....serie EX.
toledo ASV......197ps/426NM EX.
leon ARL.....212/440 EX.
aktuál : leon cupra R310 CDLA - 310ps+ 450NM
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Co na tom autě stojí 700 tisíc? Jeden nejmenovaný japonec by stál 300.000,-kč :roll: jo aha on to musí být koncern že... a navíc škodovka.... ta je totiž česká... 230kW nebo kolik to má... lol to je výkon jo? (noteeth)
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Po prve ma to nove a po druhe ak to ma samosvor tak sa to jazdou s golfom neda porovnat a malou upravou je cez 200kw co uz ide v takomto aute velmi pekne.mne by sa viac pacila kombi ale vec vkusu.
BMW 330 ix
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

roman1648 píše:Nevím no,mě 700 za takovou káru nepripadne žádnej nesmysl..

Za mě moc pěkný auto, ty blbce neposlouchat, jezdí to ve starým subaru a myslí si to že je to miliardář, 200kw kw naprosto dostačující na rozbití držky (noteeth)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

fekálek píše:
roman1648 píše:Nevím no,mě 700 za takovou káru nepripadne žádnej nesmysl..

Za mě moc pěkný auto, ty blbce neposlouchat, jezdí to ve starým subaru a myslí si to že je to miliardář, 200kw kw naprosto dostačující na rozbití držky (noteeth)
Drž už hubu ty demntoo . A hlevně už neploď . :D (rofl) (LOL)

A otravovat někam jinam .nebo aspoň ne mě :D
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

A6TDI píše:
fekálek píše:
roman1648 píše:Nevím no,mě 700 za takovou káru nepripadne žádnej nesmysl..

Za mě moc pěkný auto, ty blbce neposlouchat, jezdí to ve starým subaru a myslí si to že je to miliardář, 200kw kw naprosto dostačující na rozbití držky (noteeth)
Drž už hubu ty demntoo . A hlevně už neploď . :D (rofl) (LOL)

A otravovat někam jinam .nebo aspoň ne mě :D
Táhni někam na fekál forum ty tele, tady jsi navíc a nikdo ty tvoje blitky nečtě, stejně rozumíš hovnu a rada z tebe žádná nevypadne (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ve státním muzeu v matičce Praze mají v depozitáři lebku skvělého herce Hogera , která měla neskutečné zvláštnosti tvaru, takže ještě za života herce bylo domluveno, že jeho lebku muzeum získá do své sbírky FYZICKÝCH ZVLÁŠTNOSTÍ A NAOPAK KLASICKÉ ARTEFAKTY TYPICKÉ PRO ČEHŮNY, REPREZENTUJÍCÍ TENTO NÁROD NAVENEK... ..Podle těchto artefaktů lze neomylně poznat čehůna nejen v cizině, ale i v naší kotlině..Odborníkům stačí často pohled, ale pro neomylnou jistotu je třeba, aby čehůn promluvil..Přesto muzeum chce poznávání usnadnit i neodborníkům a naivům a tím je ochránit před timto nebezpečím pro psychiku normálních občanů a cizinců..Proto vypsalo předsmrtnou soutěž pro abonenty na toto vysoké vyznamenání, být exponátem pro další generace..A samozřejmě soutěž je skvěle honorována, a to dokonce s ohledem na vzrůstající inflaci, aby případný vítěz nebyl jakkoliv poškozen..
P.S. mám zato, že fekálek a A6 Tdi by byli ideální exempláře pro tuto ctihodnou "funkci"a prachy a sláva by je jistě veeelmi potěšili... :D
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

fekálek píše:Táhni někam na fekál forum ty tele, tady jsi navíc a nikdo ty tvoje blitky nečtě, stejně rozumíš hovnu a rada z tebe žádná nevypadne (LOL)
Táhni opravovat Citroeny a nemel tady něco o trapným předraženým koncernovým krámu. (noteeth)
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Mno, to "cumim" ... pry neco vykonnejsiho :o

Jsem hluboce presvedcen, ze Lexus by si v zatackach tuhle novodobou herku povodil diky spickovemu podvozku a automatu. No a kdyby do toho Lexusu narval penize, ktere ho stalo toto, pak by tam mel 700 koni prinejmensim.

...nejsem zhrzen, jen ponekud zaskocen tou volbou od zajemce, ktery ma penize a chce "neco vykonnejsiho" (crazy)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Ještě že je tu jericho, wob a A6tdi, ti tu čechii reprezentují na výbornou, díky za ten material bože (crazy)
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Normalne cumim ukazte mi nove nove auto ktore ma 169kw za700tis a ktore sa da za par supov vydupat na 200kw a naviac ak ma samosvor tak je to parada. Je este moznost seat cupra ale to za tie peniaze asi nebude a stale sa rozpravame iba o vw groupe, tak ake nove s takym vykonom v tej cene?
BMW 330 ix
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Hoši sem někdy neco napsat je fakt loterie,tři picusi se tady hádají mimo téma a další píšou nesmysly
On chtěl normální auto jen aby to jelo,vole ne aby to mělo 700 koní...jels v takový kare někdy?? Já závodil motokáry a závody do vrchu a na normální ježdění bych auto s víc jak 300ps nikomu necpal
Myslím že těch 200 v RS je až až
Jo a nemyslím motokáry co půjčují u Tesca s motorem ze sekačky ale samodomo s motorem Rotax která dělala 100km/h za 3 sec.
Se vzpamatuje a nepište hovna.... :roll:
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Romane, nejel jsem, 550 mi stacilo. Nicmene, ja tu mluvim o vstupni investici, ja nerikal, ze to tam MUSI dat. Ten Lexus je svezeni, ktere tohle, 7x drazsi auto nemuze nabidnout ani se slavnym samosvorem. Pokud si prectes muj uvodni prispevek tak tam sam pochybuji, ze by mu tak mala porce vykonu mohla stacit ... a ejhle, ona bude stacit.

Takze, paklize bychom meli neco definovat na uroven "hoven", pak je to samotna definice zadani. Pojem "neco vykonnejsiho" a pak z toho vypadne 169kW je jako kdyby napsal ze chce neco luxusnejsiho a skoncil u .... Octavie 3 :roll:

Kdysi, v ramci <80. let se povazovalo za "neco vykonnejsiho" cokoli, co melo 100 koni. V 90. letech tak bylo oznacovano vse, co melo 200 koni ... dnes uz je za to povazovano (dle lidi v mem okoli) 300 koni zaklad a zrychleni 0-100 pod 6s ... duvod je prosty: dost se toho meri a posuzuje podle "nadupanych starych TDIcek" protoze neni moc ostudnejsich zalezitosti na silnici, nezli kdyz si Te "poda" capek v ksiltovce v "jednickovy ofci f tedeicku na hlinach" :D

Znamej takhle zil ve snu, ze kdyz ma Hondu S2000 tak ma sportak a je "neporazitelnej". Furt koukal na otacky a valil to klasicky "nafta patri do kamen". Pak si ho takhle podal kluk v G4 a dost dlouho mu z toho malem nestalo pero (LOL)

Takze pro Tvoje "vzpamatovani se": ... holt, pane, jina doba a zakladem pro nalezeni reseni byla vzdy presna definice problemu a zadani aneb kdo se blbe zepta nemuze dostat spravnou odpoved :wink:

...hlavne to neber osobne a neurazej se prosim. Rozhodne to neni nic osobniho a mysleno jakkoli spatne
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

roman1648 píše:Hoši sem někdy neco napsat je fakt loterie,tři picusi se tady hádají mimo téma a další píšou nesmysly
On chtěl normální auto jen aby to jelo,vole ne aby to mělo 700 koní...jels v takový kare někdy?? Já závodil motokáry a závody do vrchu a na normální ježdění bych auto s víc jak 300ps nikomu necpal
Myslím že těch 200 v RS je až až
Jo a nemyslím motokáry co půjčují u Tesca s motorem ze sekačky ale samodomo s motorem Rotax která dělala 100km/h za 3 sec.
Se vzpamatuje a nepište hovna.... :roll:
Už jsi někdy viděl, aby se aspoň několik lidí na něčem domluvilo? Já ne, tak ať je aspoň sranda..Přitom kolikrát mají lidé stejné auto, stejně staré a přitom tvrdí rozdílné názory.. Musel by jsi vyměnit lidi, aby jsi byl spokojen. Protože závist hraje velkou roli, pokud napíše Forest, že je dobrý Lexus, je ihned napadán primitivním způsobem, nebo píše dokonce něco o japoncích..Pokud někdo napíše, že mu stačí 200hp je označen za blbce, že to je málo..atd. atd. Mě spíš zaráží, kde ti lidé milujici mnoho HP jezdí, já nikdy žádného nepotkám, většina jezdí v kolonách a asi šetří na další HP , aby se mohli chlubit v baru..A přitom je jasné,že velká část křiklounů jezdí ve Fabii nebo v Octě 1 s ropou pod kapotou a vzadu s křídlem ... :(
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“