Vyklizení dílny

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Woko_O
Aktivista
Příspěvky: 1572
Registrován: 06 zář 2011, 20:04

Vyklizení dílny

Příspěvek od Woko_O »

Chtěl bych se zeptat, možná ste někdo taky řešil.. Mám k dispozici dílnu, která funguje již spoustu let. Co jí muj děda postavil až po tu dobu co tam dělá můj otec auta. Prostor je.. bohužel oba jsou bordeláři a stará škola, takže dávali stranou všeljaký kraviny, co kdyby náhodou. V tý polovině co bych chtěl zkulturnit je neskutečnej bordel. Od částí motorů, přes různý železa, píčoviny a kdesi cosi.

Jenže otázkou je. Jak se tohle dá řešit? Potřeboval bych aby tam někdo přistavil kontejner a já tam mohl házet uplně cokoliv co tam najdu a budu chtít vyhodit. Existuje na to vůbec něco? Třidit to nemá smysl, tim bych strávil půlku života.. Případně jsou firmy co si všechno zaříděj a i vyklidí?
Uživatelský avatar
syncon
Aktivista
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 kvě 2006, 09:20
Bydliště: střední čechy :)

Příspěvek od syncon »

nevyhazuj projdi at vis co mas a kup lechovou garaz kam to das , jednou se budes divit co se dava za drobnosti na veterany
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Stejné to bylo. Já toho vyklidil před dvaceti lety jen třetinu zbytek jsem přesunul a jak je psáno výše z části se dooobre prodalo z části použilo z části nedám ani za zlatý prase dokud mi nepůjde o život. Takže prebrat a uložit.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Souhlas s predchozimi prispevky.

Dalsi moznosti je, ze to nekomu zde nabidnes. At si prijede s vozejkem nebo vozem s dostatecnym uloznym prostorem a za pomoc pri vyklizeni si to proste odveze - ale vsechno co nebudes chtit, ne, ze bude licitovat co chce a nechce a ze tenhle bordel nepoveze apod. Zazili jsme pri vyklizeni pudy cikany - licitovali a bordel si vzit nechteli ... tak nedostali nakonec nic a my jeste nasli par "pokladu" (noteeth)

Verim, ze se tu nekdo takovy najde a jeste na tom znacne vydela ;)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
marena tdi
Aktivista
Příspěvky: 3597
Registrován: 02 dub 2009, 09:39
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Vyklizení dílny

Příspěvek od marena tdi »

Woko_O píše:Chtěl bych se zeptat, možná ste někdo taky řešil.. Mám k dispozici dílnu, která funguje již spoustu let. Co jí muj děda postavil až po tu dobu co tam dělá můj otec auta. Prostor je.. bohužel oba jsou bordeláři a stará škola, takže dávali stranou všeljaký kraviny, co kdyby náhodou. V tý polovině co bych chtěl zkulturnit je neskutečnej bordel. Od částí motorů, přes různý železa, píčoviny a kdesi cosi.

Jenže otázkou je. Jak se tohle dá řešit? Potřeboval bych aby tam někdo přistavil kontejner a já tam mohl házet uplně cokoliv co tam najdu a budu chtít vyhodit. Existuje na to vůbec něco? Třidit to nemá smysl, tim bych strávil půlku života.. Případně jsou firmy co si všechno zaříděj a i vyklidí?
co rám máš za věcí na škodovky ? Třeba by jsme se dohodli
Audi A3 Sportback 1.9 PD BXE 186 ps , sw TDI FUN , TSB 220 Turbosport , exhaust by Marena
EX- Octavia combi Tdi AGR 261 ps
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

... to je presne ono: spekulanti, ty nechces protoze prijedou a budou remcat.

Na jejich obranu: chapu je, je to sazka do loterie a nechteji ztratit cas a penize ale proste tohle je risk. Risk obou stran: kupujici muze prodelat zminene a prodavajici muze takto pustit treba ojedinele dily v nedostupnem stavu.

Nafot ten "bordel", vystav to tu a at se lidi prihlasi stylem: "BERU! KDY MAS CAS?" ne "CO TAM MAS? MOZNA BYCH MEL ZAJEM".

Hlavne - bud vsechno, nebo nic! A pod pojmem vsechno je mysleno i pripadne plesnive, zterele a poskozene veci.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Normálně zavoláš třeba FCC environment a ty ti přistavěji kontejner 40kubíků na komunál a platíš od tuny + doprava, jak tě ale poslouchám, tak si připrav pořádný bankoFky (rofl)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

No, já když jsem odcházel z práce do školy, tak jsem nechal v práci 2 plné ponky ND na tehdejší motorky a hlavně na J 90 , které jsem tehdy dost často opravoval a kluci po tom jen skočili ..A uběhlo mnoho času a dnes bych to uvítal, veteráni jsou v kurzu..A to samé jsem udělal po revoluci, kdy jsem mnoho dílů na řadu 1000 MB -130 daroval nebo prodal a pak draze kupoval..A do třetice jsem se odstěhoval z bytu, kde jsem měl také plný sklep věcí na veterány apod. a než jsem se rozhoupal, vše zmizelo...Takže si rozmyslet, zda opravdu dát vše jen za odvoz... :)
nepropadat panice...
Woko_O
Aktivista
Příspěvky: 1572
Registrován: 06 zář 2011, 20:04

Re: Vyklizení dílny

Příspěvek od Woko_O »

marena tdi píše:
Woko_O píše:Chtěl bych se zeptat, možná ste někdo taky řešil.. Mám k dispozici dílnu, která funguje již spoustu let. Co jí muj děda postavil až po tu dobu co tam dělá můj otec auta. Prostor je.. bohužel oba jsou bordeláři a stará škola, takže dávali stranou všeljaký kraviny, co kdyby náhodou. V tý polovině co bych chtěl zkulturnit je neskutečnej bordel. Od částí motorů, přes různý železa, píčoviny a kdesi cosi.

Jenže otázkou je. Jak se tohle dá řešit? Potřeboval bych aby tam někdo přistavil kontejner a já tam mohl házet uplně cokoliv co tam najdu a budu chtít vyhodit. Existuje na to vůbec něco? Třidit to nemá smysl, tim bych strávil půlku života.. Případně jsou firmy co si všechno zaříděj a i vyklidí?
co rám máš za věcí na škodovky ? Třeba by jsme se dohodli
těžko rict hele. Je tam fakt mraky starejch veci od ruznejch kladek rozvodů, čerpadla, altiky, starý kabeláže, motory.. ani nevim přesně upřímně.. Teď tam dokonce stoji celá 1000ovka MB co si tam dal děda, že na tom zkusí ještě něco dělat.. jako předtim na všech těch krámech. Já bych to klidně přesunul z místa A do mista B do plechový boudy. Ale to nevim jak by ta bouda musela vypadat... (noteeth)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Nejlepší nafotit a nabídnout popř naložit a prodat na burze (crazy)
z podtextu cítím že asi nebudeš ten kutil co by v tom cítil formu bohatství :D
u nás se dodnes válí věci na starý kadety,astry,peugeoty 205/309 a já nevím co, jenže už ani nikdo neví k čemu nebo na jaký auto to vlastně je, nezbavíš se toho jinak než že to vyhodíš...
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Chci origo světla Astra Fffffffffff 😂😂😂
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

přední - zadní ??
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Ja som si tým tiež prešiel po otcovi a dedovi. Bol to sklad dilu na škodofky,žiguláky atď ale otázka je či je tam neco hodnotného alebo veteš.
železo spenažíš neco prebereš neco vyhodíš.Ja sem to preberal a neco uskaldnil na povale.

OT: na ulici sused pracoval v technických službách a temu sa neco stále hodilo co ludia povyzhadzovali jak išel z práce dom tak neco zebral. Výsledek po 8rokoch byla kopa 2 metre vysoká a cca 60m/štvorcový kdejakeho haraburdia to bylo už na diagnózu "vetešníctvo".
Zlom nastal ked išiel do kupelov 2synovia sa nasrali a nakladakem to poodvažali postupne do výkupu vetšínu to bylo železo.
Ten ked došiel z kupelu a vydel to skoro ich pozabíjal a skolaboval :D
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Woko : yfot to a dej sem fotky , tu se to ocení . :D
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

A6TDI píše:Woko : yfot to a dej sem fotky , tu se to ocení . :D

Miliardáře kterej neumí pravopis zajímá odpad, jak podivné (noteeth)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“