Ibiza 6L 74kw PD zvyšovanie výkonu

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Allison
Sběrač informací
Příspěvky: 31
Registrován: 10 čer 2017, 13:24

Příspěvek od Allison »

určite nechcem aby mi auto dymilo ako lokomotíva, takže mi to bude uplne stačiť si myslím budem si to auto šanovať
Peugeot 106 1.6 S16 QuickSilver Turbo 2xx kw, FMIC, EBC brzdy a ďalšie srandy. BOLO pred 4 rokmi
Seat Ibiza 6L 74kw 1.9 TDi - stock
standa123
Aktivista
Příspěvky: 2358
Registrován: 13 kvě 2014, 18:32

Příspěvek od standa123 »

Musis to pak nechat naladit u nekoho kdo vi co dela.....pak to dymyt nebude ;)
leon ARL.....serie EX.
toledo ASV......197ps/426NM EX.
leon ARL.....212/440 EX.
aktuál : leon cupra R310 CDLA - 310ps+ 450NM
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Dymeni je o kvalite chlazeni (saci trakt), pruchodnost hlavy (porting pokud jde o extrem), vyfuku ale predevsim turbodmychadle a softwarove uprave!

Proto jsem doporucoval GTD1752VRK - s vetsim potencialem lepsi odezva, mensi kourivost atd.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
fabiátor
Moderátor
Příspěvky: 1259
Registrován: 23 led 2006, 14:59
Bydliště: Střední Čechy a Šumava

Příspěvek od fabiátor »

Zbytecne vyhozeny prachy za upravy a potencialne krev syna na rukou. At se mladej uci na serii, kdyz uz. Az si neco odjezdi, tak se mozna ma smysl o nejakych upravach bavit. Kdyz mu das rovnou do rukou upraveny auto, dopadne to jak naznacili predrecnici. Tomu ver. Vykon je droga. Ano taky sme byli mlady a nebyli sme jiny. Jen jsme to nemeli tak lehce dostupny a v tom je treba hledat rozdily.
Ondra_TDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 144
Registrován: 22 lis 2014, 15:43

Příspěvek od Ondra_TDI »

Allison píše:Páči sa mi celkom, že tu na Česku a Slovensku je parádna komunita, že človek sa naučí na týchto fórach veľa.. Je to fakt super, že si takto pomáhate navzájom
Tak to zase až tak moc pravda není. Jakmile začneš jít třeba do závodů (i jen for fun) tak ti lidi co to moc prožívají začnou házet klacky pod nohy, pomlouvat atd.. (wallbash)
a pěkně ti to znechutí (LOL)
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Souhlas, nikdo se nevzda know-how jen tak. To, co jsem tu poradil neni nic, co by davalo nejakou konkurencni vyhodu pred konkurenci na sprintech nebo v jinych zavodech.

S myslenkou Fabiátora souhlasím - až bude mít 20tkm bez nehody, muze jit na chip. Az bude mit dalsich 20tkm, muze jit do HW uprav. Az najede 50tkm bez nehody tak at oslovi treba Mirulaka a spolecne tam napachaji "Jelena" ;) Zajiste, 50tkm je prd, ale v dnesnim provozu a tech debilech a kravkach za volantem je to vice, nezli dvojnasobek pred 20 lety.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

fabiátor píše:Zbytecne vyhozeny prachy za upravy a potencialne krev syna na rukou. At se mladej uci na serii, kdyz uz. Az si neco odjezdi, tak se mozna ma smysl o nejakych upravach bavit. Kdyz mu das rovnou do rukou upraveny auto, dopadne to jak naznacili predrecnici. Tomu ver. Vykon je droga. Ano taky sme byli mlady a nebyli sme jiny. Jen jsme to nemeli tak lehce dostupny a v tom je treba hledat rozdily.
Souhlas, mi se učili honit koně na š120(vačka, webery atd..) z každýho koně radost a dnes sedne klučík do ibizy 100kw+ a je konec, musí to mít nějakej vývoj a to platí i o odhadu, řidičských schopnostech který do hlavy klukovi nenaleješ jako soft do ibizy ;)
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“