Koupim octa 2 face

Shaníte něco? Podejte si zde inzerát.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Red Devil
Přispěvovatel
Příspěvky: 567
Registrován: 14 říj 2013, 18:17

Koupim octa 2 face

Příspěvek od Red Devil »

Ahoj, kompim octu 2 face kombi nejradeji 2.0tdi, s vetsi vybavou strop 180 000
Jsem od slaneho, tak do 150km okolo diky
Uživatelský avatar
jirka cordoba GT TDi
Přispěvovatel
Příspěvky: 617
Registrován: 16 úno 2006, 01:06
Bydliště: Roky

Příspěvek od jirka cordoba GT TDi »

Prismejkej z rise tady v cr bych nekupil
Red Devil
Přispěvovatel
Příspěvky: 567
Registrován: 14 říj 2013, 18:17

Příspěvek od Red Devil »

Jenze ja nemam jak :-(
valekf
Přispěvovatel
Příspěvky: 416
Registrován: 26 úno 2014, 13:02

Příspěvek od valekf »

taky radim neco dovezt z rise, jak nemam jak? nemas starou nejakyho kamose nebo nekoho kdo ti odridi druhy auto? popr. mechose co se ti podiva na nejakej ten kousek?
Red Devil
Přispěvovatel
Příspěvky: 567
Registrován: 14 říj 2013, 18:17

Příspěvek od Red Devil »

Starou mam ale jak se s nemcem domluvim
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

no, nejlíp německy že..
hlavní věc je nebát se, bazarníci jsou vesměs poláci nebo turci, vždycky se nějak domluvíš. pokud soukromej inzerát tak je to horší - nekoho musíš sehnat kdo vládne germánsky

teď jsem tam byl s kámošem, s borcem jsem se domluvil na ceně a ještě z něho vyrazil obutý zimáky který původně dát nechtěl (noteeth) ale pravda, němčinu mám jako druhý jazyk.. :D
Red Devil
Přispěvovatel
Příspěvky: 567
Registrován: 14 říj 2013, 18:17

Příspěvek od Red Devil »

Kdybych nekoho takovyho mel jel bych tam. Ja tam trefim max do kaufu
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

Zkus to, drtivá většina Němců (se SŠ či VŠ) mluví slušně anglicky... tak to nejprve zkusit.
Když nereaguje na angličtinu... utrousíš "kurva"... a z druhé strany se občas ozve: "Pan gada po polski?" :D

No, a pokud to je pouze německy... tak se obvykle trochu stydí, že neumí jiný jazyk a hlavně se snaží prodat... a porozumět i "mé šajz špráche", tzn. často bez členů, vazeb, třeba špatně vyskloňované nebo v infinitivu... akorát se snažím důsledně dodržet pořádí ve větě (oddělení předpony, významová slovesa na konci atd.). Němčinu jsem na škole neměl... a mám to až jako 3-4 jazyk.
Většinou je to vnímáno tak, že snaha se cení... nemusíš mít strach, že by se na tebe koukali, že jim przníš jazyk. Jsou prostě na cizince zvyklí...
Nicméně, jak píše Roman... v angličtině uděláš korektní byznys... v němčině se snadněji dopracuješ k bonusům :D

Pokud máš vyjma telefonu na prodejce i email, tak s klidem přes Google Translator... akorát mám zkušenost, že je lepší to do dalších jazyků překládat z angličtiny. Prostě ty výsledky jsou lepší... zejména třeba do maďarštiny apod.
GIV Variant TDi ???kW
Red Devil
Přispěvovatel
Příspěvky: 567
Registrován: 14 říj 2013, 18:17

Příspěvek od Red Devil »

Ja umim jen cesky :-( a to jeste blbe ...
Odpovědět

Zpět na „Koupím“