Automaticka prevodovka 7° rok 15

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

embrojo
Přispěvovatel
Příspěvky: 330
Registrován: 23 zář 2008, 20:46
Bydliště: Olomoucko

Automaticka prevodovka 7° rok 15

Příspěvek od embrojo »

Ahoj kluci chtěl bych se nechat poučit jak je na tom tahle převodovka co se kvality týče. O suchých spojkách jsem zatím moc chvály nenašel tak jak je na tom??? Jednalo by se v aute Golf VII rok 15 1,6 81kw.
Nebo mám raději šáhnout po 2,0 110kw a 6 kvaltovém automatu??? Ta už by měla být kvalitově někde jinde ne?
Díky za vaše názory!!
vw GOLF 7 2.0tdi 110kw
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Musíš na googl , tady se asi nic nedozvíš , od majstrů .. (noteeth)
Tady se dozvíš už jen kdo je větší komouš a čehůn (rofl)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

3:15 říká že to řadí fajn :D tak do něj skoč :)
https://www.youtube.com/watch?v=mbII0mjR-xQ
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Zkušenosti dle expertů jsou takové, že suché spojky odcházejí dříve než mokré..Takže je třeba si vybrat podle toho, kolik to má na hrbu a preferovat mokré ...
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Tak což o to ,moudro je to hezké a hodné žáka prváku SOU obor automechanik , který zvládne súravit defekt n Jawa 21 , ale tady jde spíš o to kolik ty lamely vydrží v té či které verzi aut. převodovky . Takže rada defakto k nimčemu.
Nu což to tu bývá dobrým zvykem.
Domecek
Aktivista
Příspěvky: 1162
Registrován: 23 úno 2014, 19:45
Bydliště: kousek od prahy

Příspěvek od Domecek »

jaký lamely ty blbče??
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

ty jsi neviděl DSG spojku? (rofl) teď jsi se dobře shodil (LOL)
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

U jetýho auta nikdy nevíš ani u suchý 7DSG ani u mokrý 6DSG. Prase odpráskne 6DSG dřív, než kliďas 7DSG, záleží i na místě provozování, městký hopsání 7DSG opravdu nemá rádo ...
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ladas píše:ty jsi neviděl DSG spojku? (rofl) teď jsi se dobře shodil (LOL)
Jak bych mohl, dělal jsem jawu 21 a krásně jste ukázali, co jste zač..Prostě jsem se spletl, máte výhodu, že jste jako většina čehůnů neomylní..Je to vidět všude okolo nás..
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Rayx píše:U jetýho auta nikdy nevíš ani u suchý 7DSG ani u mokrý 6DSG. Prase odpráskne 6DSG dřív, než kliďas 7DSG, záleží i na místě provozování, městký hopsání 7DSG opravdu nemá rádo ...
Ted to tu sleduju u O3 RS a G7 GTI .No řadí to pěkně.
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

jericho-3 píše:
Ladas píše:ty jsi neviděl DSG spojku? (rofl) teď jsi se dobře shodil (LOL)
Jak bych mohl, dělal jsem jawu 21 a krásně jste ukázali, co jste zač..Prostě jsem se spletl, máte výhodu, že jste jako většina čehůnů neomylní..Je to vidět všude okolo nás..
To asi nebylo na tebe jelito, čti pozorněji, jinak dsg ve vnitř lamely nemá jako klasickej automat s hydroměničem, má jen lamelovou spojku
embrojo
Přispěvovatel
Příspěvky: 330
Registrován: 23 zář 2008, 20:46
Bydliště: Olomoucko

Příspěvek od embrojo »

jde mi hlavně o poruchovost než za jak dlouho se ojedou lamely. U bežné spojky taky třeba po cca 200tis odchází dvojhmota je to hold spotřební zboží. Ale převodovka jako taková da bambilon….
vw GOLF 7 2.0tdi 110kw
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

fekálek píše:
jericho-3 píše:
Ladas píše:ty jsi neviděl DSG spojku? (rofl) teď jsi se dobře shodil (LOL)
Jak bych mohl, dělal jsem jawu 21 a krásně jste ukázali, co jste zač..Prostě jsem se spletl, máte výhodu, že jste jako většina čehůnů neomylní..Je to vidět všude okolo nás..
To asi nebylo na tebe jelito, čti pozorněji, jinak dsg ve vnitř lamely nemá jako klasickej automat s hydroměničem, má jen lamelovou spojku
Neblázni fekálku, je to možné? Já mám 2 lamely na spojce u motorky/ale vypínají najednou/, kdy ještě mnoho lidí vůbec netušilo, že nějaké DSG bude a první hydro skříň jezdila už ve 20. tých letech..A najednou znalci nové doby se pohoršují, že jsem si špatně přečetl nadpis, popis a že podle kw a třeba kodu nepoznám, co je to přesně zač, zda to má tyhle budíky, jakou skříň , modifikaci motoru apod..Nejen že mi to je fuk, vše se zjistí na místě, ale zapomínám a pletu se, a ještě k tomu jsem nešikovný lempl..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7509
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

kdyz je to rok 15 tak to musi byt super,neni duvod to resit (LOL)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“