Ztrácí se voda fabia tdi

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5471
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Domecek píše:Muj kámoš si běžně rozřízlej prst v dílně zalepí elektrikářskou izolačkou, prej je sterilní :D
Jo to je elektrikarsky leukoplast ja to mam este vymyslene tak ze si urezem kusek handry prilozis a omotas izolacku (rofl)
Este v tom CSAD pracoval jeden starsi pan karosar/lakirnik a ten mal v papuli neustale cigaretu ked miesal farby ked neco vyplachoval acetonem len som cakal kedy mu ten ohorek spadne fo nejakeho redidla ked si chystal barvu.Raz mu spuluzak priniesol na zvarenie nadrz z motorky ten to chytel ani ju neotvoril zebral autogen a zacal ju varit.potom sa ho pytam ci by sa nemala aspon otvorit a dat tam hadicu se vzduchem nech idu vypari prec jeho odpoved byla " vy ste este mlady kokoti este ste poradne nejebali" :D
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Koukám to je všude stejný, jsme cvoci z dílen, kolega tady minule tancoval okolo sundané hlavy a zpíval u toho už mi z toho mrdáááá (LOL)
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

elektrikářskou pásku používám běžně přes náplast (noteeth) ta aspon trošku drží
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Uživatelský avatar
martinsidlo
Aktivista
Příspěvky: 4643
Registrován: 06 pro 2009, 15:24
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od martinsidlo »

Škrábance neřeším.
Simson Enduro S 51(70 ccm) ex
Lada 1200 S(1500 ccm) 74 ex
Seat Cordoba Sdi AEY 98 ex
OI Combi TDi ASV 1xxPs,2xxNm,740tis.km brzdy 312 x 280 chlazené
OI Combi TDi ASZ (TDI FUN 186Ps,415Nm)brzdy 312 x 280 chlazené
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32867
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="ROMEK"].potom sa ho pytam ci by sa nemala aspon otvorit a dat tam hadicu se vzduchem nech idu vypari prec

takto mně buchla otevřená, rana jak z děla, od té doby pustím do nádrže CO2 a je klid
Uživatelský avatar
martinsidlo
Aktivista
Příspěvky: 4643
Registrován: 06 pro 2009, 15:24
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od martinsidlo »

slovacek.milos píše:
ROMEK píše:.potom sa ho pytam ci by sa nemala aspon otvorit a dat tam hadicu se vzduchem nech idu vypari prec

takto mně buchla otevřená, rana jak z děla, od té doby pustím do nádrže CO2 a je klid
Já právě myslí,že musí být zavřená. Pak nebouchne. Taky jsem to od někoho slyšel,takto tam nejde kyslík ale zkoušet to nebudu.
Simson Enduro S 51(70 ccm) ex
Lada 1200 S(1500 ccm) 74 ex
Seat Cordoba Sdi AEY 98 ex
OI Combi TDi ASV 1xxPs,2xxNm,740tis.km brzdy 312 x 280 chlazené
OI Combi TDi ASZ (TDI FUN 186Ps,415Nm)brzdy 312 x 280 chlazené
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32867
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

já tak vytahoval ze senátora čerpadlo z nádrže, musel jsem jsem odpostit benál, vytahuju čerpadlo a proti mně plamenomet, začal jsem hořet a podemnou v plastovém kanystru dvacka benálu, chytl jsem ceočko uhasil se a okolí,
od té doby nenosím v dílně svetr, jiskří a dobře hoří :)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

:o panebože, bomba od CO2 by mne nenapadla, mám tam malý hasičáček, ale netuším, zda funguje..Jo, nepropadnout panice, je potřebná vlastnost stejně jako tomu předcházet/kanistry apod./
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32867
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

jericho-3 píše::o panebože, bomba od CO2 by mne nenapadla, mám tam malý hasičáček, ale netuším, zda funguje..Jo, nepropadnout panice, je potřebná vlastnost stejně jako tomu předcházet/kanistry apod./
ceočko nefachčí akorát venku nebo když máš pootvíráno, pokud si v uzavřené dílně nemusíš mít ani hasičák otevřeš flašku a hodíš na zem, ceočko je dobrý kamarád, vodou nic neuhasíš a práškovým naděláš moc bordelu,
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“