Jaké poloosy?

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
pepe276
Aktivista
Příspěvky: 1095
Registrován: 23 led 2010, 10:25
Bydliště: Praha a okolí

Jaké poloosy?

Příspěvek od pepe276 »

Ahoj,

jakou značku poloos mi doporučíte na starého Jumpera 2.5D? SKF-asi dobré, ale dost drahé. Spidan-kvalita snad OK a cena ujde, to samé Meyle. GSP - cena dobrá, ale kvalitu neznám. Nebo jinou značku-GLO, atd? Případně jen originály, klidně i jeté z vrakáče? Jaké máte kdo s čím zkušenosti?
Starline nechci :-D

Díky za rady :-)
Petr
Peugeot Boxer 2.5TDi THX 79kW 1998
Peugeot 106 1.0 CDZ 37kW 1998
Citroen Jumpy 1.9TD 68 kW 1997
Citroen Berlingo 1.9D 51 kW 2000
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Předem si tipnu že jednoznačná odpověd nebude a hodí se to na komunisty (rofl) (rofl)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Záleží na tom, zda se dají sehnat ještě na vraku, šel bych do nich. Samozřejmě většina těchto aut má dost na hrbu, ale mnohé mají právě už nové poloosy, které se dají krásně použít. Pokud je to pro Tebe, tak bych to takhle vyřešil.. :)
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Ptal se na to jaký ze jmenovaných má užít a ty ho zase ženeš na vrak za šejdířema .který i cigára přelepí a zalžou svou mámu (rofl)
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Spidan
pepe276
Aktivista
Příspěvky: 1095
Registrován: 23 led 2010, 10:25
Bydliště: Praha a okolí

Příspěvek od pepe276 »

Koukal jsem do Peugeota a Citroena a origo poloosa je jedna asi za 15 a druhá za 14 bez slev :-D Jak to říkal Kája Čížek...to se asi po*rali v kině, ne? :-D :-D :-D
Jestli budou na vrakáči nějaké bez vůle, hlavně v rejdu, tak bych z ní strach neměl.
Peugeot Boxer 2.5TDi THX 79kW 1998
Peugeot 106 1.0 CDZ 37kW 1998
Citroen Jumpy 1.9TD 68 kW 1997
Citroen Berlingo 1.9D 51 kW 2000
Domecek
Aktivista
Příspěvky: 1162
Registrován: 23 úno 2014, 19:45
Bydliště: kousek od prahy

Příspěvek od Domecek »

spidan funguje
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já mám s vrakem dobré zkušenosti, jezdím ke klukovi, který má plný obrovský statek a ještě má "detašovaná pracoviště". A jsou tam auta, že oči přechází. Proč nekoupit díl, když je auto nakoplé zezadu, popřípadě má uražené kolo? Vždy si lze vybrat a když jsou ceny mírné a možnost vrácení, proč ne? Už jsem koupil 3 serva do Fabie, dokonce i přední sklo jsem si koupil do auta, jediný problém je to vyndat,pokud on nemá čas..A je tam záruka původu -víš PROČ to auto bylo vyřazeno, což je důležité a i auta , která neprošla STK mají dost dílů nových v naději , že projdou...Je přeci důležité, aby se cena za opravu přelila od vejvaru prodejce k vejvaru mechána..Vždy majitele informuji a pokud s tím souhlasí a nemusím jet do tramtárie, tak proč ne..Možná je to také tím, že různé poloosy VÝMĚNOU jsou repase a za měsíc klepou jako ty staré..Hlavně francouzský systém Tracta, je problémem.Systém Rzepa/kuličky/ je lepší.. :)
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

To je určitě ten na italský auta co ??? :D :D :D Taky ho znám , kdysi sem chtěl kupovat jak mladej vocas deltu integrale . Tak sem jí projížděl , no a nejelo to , tenkrát sem z toho neměl rozum tak sem říkal ..
220 HP tam asi není co ? A borec povídá , no to ne . Tak když si to za těch dvacet nevemeš tak já to rozeberu na díly :D . Dal mi tatranky a kafe a jel sem domu . Deltu rozebral ...
No měl tam huustý kusy , až oči fakt žasly.
To sem nevěděl že si vzpomenu . To je fajn .

Takhle sem taky za 25 nekoupil Audi 90 coupe , GT nebo jak , tu starou hranatou s motorem 2,3 R5 :D Super stav . Sem to našel v annonci a když sme tam přijely tak kámoč mechanik říká , to je stará poelnice :D to neber , tak sem na něj dal jely sme domu .
No coupe netklý v černý barvě , jen bublalo :D . A řvalo jak závodák :D :D
Odjely s tim jeden závod do vrchu. Mělo to nějaký podvozek, sedáky a volent :-)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Ty fakt nejsi miliardář (rofl)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Ne, já sem koncernista, vole :D.... ten největší , v kebuly mám nasráno a chodim na jedno forum a ukazuju "volům" jakej sem mistr (rofl) (rofl) (rofl)
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

A6TDI píše:Ne, já sem koncernista, vole :D.... ten největší , v kebuly mám nasráno a chodim na jedno forum a ukazuju "volům" jakej sem mistr (rofl) (rofl) (rofl)
Cenim si tvoju uprimnosť
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

ROMEK píše:
A6TDI píše:Ne, já sem koncernista, vole :D.... ten největší , v kebuly mám nasráno a chodim na jedno forum a ukazuju "volům" jakej sem mistr (rofl) (rofl) (rofl)
Cenim si tvoju uprimnosť
Tje jas , my koncernisti si musíme pomáhat :D
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“