Vstřiky OII FL 2011, CFHC, 103kW

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
BugiJČ
Přispěvovatel
Příspěvky: 244
Registrován: 10 dub 2011, 10:54
Bydliště: Tábor

Vstřiky OII FL 2011, CFHC, 103kW

Příspěvek od BugiJČ »

Ahoj všem,
zdá se mi že auto malinko čas od času pocukává. Udělal jsem tedy log vstřiků jednotlivých válců za studena a za tepla. Můžete mi na to prosím kouknout. Nikde jsem nenalezl jaké jsou tolerance u CR.

díky JKObrázek

Obrázek
Bugi
BugiJČ
Přispěvovatel
Příspěvky: 244
Registrován: 10 dub 2011, 10:54
Bydliště: Tábor

Příspěvek od BugiJČ »

Nikdo neporadí?
Bugi
Uživatelský avatar
Huml
Aktivista
Příspěvky: 11068
Registrován: 23 led 2006, 20:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Huml »

za studena je to nějaký rozházený, ale nejjistější to máš, když je dáš otestovat na stolici, ty hodnoty nejsou zcela relevantní, ovlivňuje je víc věcí, ale cukat to může i kvůli EGRku, na CFHC to odchází docela dost
Koleo
Přispěvovatel
Příspěvky: 61
Registrován: 08 dub 2018, 20:19

Příspěvek od Koleo »

Pane Humle kde davate testovat tie vstreky mate nieco overene aj na Slovensku ?
Uživatelský avatar
Huml
Aktivista
Příspěvky: 11068
Registrován: 23 led 2006, 20:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Huml »

no na slovensku ne, to by bylo trochu z ruky, necháváme to testovat tady v Brně, na slovensku co vím, tak to dělal, možná dělá i dál Brano Hanko
BugiJČ
Přispěvovatel
Příspěvky: 244
Registrován: 10 dub 2011, 10:54
Bydliště: Tábor

Příspěvek od BugiJČ »

Huml píše:za studena je to nějaký rozházený, ale nejjistější to máš, když je dáš otestovat na stolici, ty hodnoty nejsou zcela relevantní, ovlivňuje je víc věcí, ale cukat to může i kvůli EGRku, na CFHC to odchází docela dost
Egrko jsem dával nové před 20tis. Ted mě ještě napadlo jestli by to nemohly dělat žhavky, když by byly KO.
Bugi
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19322
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Huml píše:no na slovensku ne, to by bylo trochu z ruky, necháváme to testovat tady v Brně, na slovensku co vím, tak to dělal, možná dělá i dál Brano Hanko
Milane kam to dáváte Doležalovi nebo ke Svobodovi ?
Tuhle jak jsem řešil ten vysokotlak na Q7 tak to stejně muselo jít do Rasošek...
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“