Diskuze k pravidlům bazaru

Potřebujete něco prodat? Tak sem. Před přispíváním SI PŘEČTĚTE PRAVIDLA!

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1362
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Diskuze k pravidlům bazaru

Příspěvek od šulda »

Zde můžete diskutovat k pravidlům v bazaru.
Naposledy upravil(a) šulda dne 27 říj 2018, 15:30, celkem upraveno 1 x.
Člověk se pořád učí.
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2752
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

OK, co takhle mazat inzeráty starší 1 rok pokud je prodejce neoživí.
Je tu toho zbytečně moc.
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1362
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

Už sem na to admina upozornil.

Pro ostatní: Admin tu má nastavena nějaká pravidla. Vy používáte bazar ve svůj prospěch, tak by jste je měli respektovat. Pokud jsou pro vás zdejší pravidla nějak extrémní, tak ho tu na to můžete upozornit. Já osobně v nich problém nemám, ale je to jen můj pohled, prodávám jen občas. Např. inzerát kde je jen link třeba na Bazoš.
Pravidla bazaru píše: Je výslovně zakázáno:
- linkovat inzerát na cizím serveru, který je na jiném serveru (vždy musí být základní text inzerátu zde na foru, linky lze použít pouze pro doplnění informací)
Ten základní txt z bazoše do postu nad link, zkopírujete a přenesete v PC do deseti vteřin.
Člověk se pořád učí.
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

favo píše:OK, co takhle mazat inzeráty starší 1 rok pokud je prodejce neoživí.
Je tu toho zbytečně moc.
Ne, protoze by nebylo mozne fulltextove vyhledavani. Stalo se mi, ze jsem nasel inzerat o ktere se zadavatel nestaral ale zbozi stale "susil v regalu".



Navrhuji zavest tema, kde by mohli zadavatele dat link na svuj inzerat a moderator by pak mohl pohodlne toto po kliknuti smazat/presunout.

Pokud dokaze admin nebo mod mazat hromadne na zaklade vyhledani klicoveho slova (a cinil by tak prubezne), pak je to cele bezpredmetne ;)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1362
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Re: Diskuze k pravidlům bazaru

Příspěvek od šulda »

Nejde sice o pravidlo ale chci poprosit Ty, kteří tu mají inzerát, a tady to budou náhodou číst, aby pro ukončení inzerátu použili funkci report (vykřičník). Jinak to musím vyhledávat.
Člověk se pořád učí.
Odpovědět

Zpět na „Prodám“