Turbo 96kw

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
ferdy91
Přispěvovatel
Příspěvky: 278
Registrován: 01 črc 2015, 21:23

Turbo 96kw

Příspěvek od ferdy91 »

Zdravím ake turbo sa dá zameniť za sériu 96kw viacmenej plug play moje už nefakci ako ma a ma aj vôľu do budúcna sa plánuje chip navrhli mi už turba ale vyše 1000e za turbo sa mi dať ozaj nechce chlp bude do max 140kw viac určite nie
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Netusim na jake auto, ale po HW strance je plug&play GT1749VB. Shodou okolnosti prave jedno takove prodava tvuj krajan.

Jak jsem napsal, po HW strance, ale SW bude muset byt jiny (chapej, budes muset nechat SW osetrit u nejakeho chiptunera).

Toto turbo ti da pri velice dobre kondici motoru a dodatecnych HW uprav i vice nezli 140kW.

Ostatne, Dieselpower "garantuje" pouze tyto hodnoty.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

akorát budeš muset pořešit i odpovídající mezichladič... strop sériového z 96kW je tak možná těch 125kW ale těžce na hraně, spíš za hranou.. to bude asi i limit té úpravy (tedy celkem nesmyslné - pokud nenásledovala montáž většího IC a doladění softu...) od DP z Forestova odkazu..
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“