Demontáž vstřikovačů CR

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32867
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

mio mísu

jeden vstřikovač jsem tahal reverzákem snad dva měsíce, nahřívali jsme ho autogenem, katastrofa renault trafik,

a máme firmu co přijede do hodiny a hydraulikou vytáhne
Uživatelský avatar
sniper--
Aktivista
Příspěvky: 2867
Registrován: 17 led 2009, 12:53
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od sniper-- »

Woko_O píše:Motor - bezp. přístup 27971 - přizpůsobení - vybereš vstřik, napíšeš novej kod - uložit

Je to UDS protokol, mělo by ti to nabídnout v roletce.. Jinak to byly kanaly 071 až 075 na nějakých 2.0TDI

Tuším...
Super, děkuji. Příští týden přijdou vstřikovače :D
autoservis pneuservis.
Tel.774 225538
Uživatelský avatar
sniper--
Aktivista
Příspěvky: 2867
Registrován: 17 led 2009, 12:53
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od sniper-- »

Tak vstriky vyměněny, nakodovany ale vyhazuje mi to chybu čidlo teploty chyba 13365, zapojeny je to vše . Neví nekdo po čem jít?
autoservis pneuservis.
Tel.774 225538
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

To je jediný kod chyby? Nikde k nedohledání ...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Když to nezapíšeš, stane se co? Já typuju, že nic, jinak to video je super, hned jsem ho přeposlal kámošům (noteeth)
Jednou jsem takhle tahal ze starýho fokuse čidlo rychlosti, ale né tak dramaticky. Jinak na 1.6tdi mi zatím šli vstřiky vždycky dobře, ale jak je vidět, uměji pěkně pozlobit
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Když to nezapíšeš, stane se co? Já typuju, že nic, jinak to video je super, hned jsem ho přeposlal kámošům (noteeth)
Jednou jsem takhle tahal ze starýho fokuse čidlo rychlosti, ale né tak dramaticky. Jinak na 1.6tdi mi zatím šli vstřiky vždycky dobře, ale jak je vidět, uměji pěkně pozlobit
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“