Turbo netlači

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Daniel Domaracký
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 05 lis 2018, 20:45
Bydliště: Trebišov

Turbo netlači

Příspěvek od Daniel Domaracký »

Jedna sa o auto audi a3 1,9tdi 96kw kod motora ASZ rok vyroby 2002. Turbo prestalo tlacit vymenila sa regulacna banka islo ale mimo mesta pri stalej rychlosti to hodilo do nudzoveho rezimu diagnostiku som skusil ale riadiaca jednotka motora ECU nekomunikuje s diagnostikou. Auto islo lebo som zo zaciatku hriadelku nastavil podla zavitou a to neregulovalo do hornej uvrate ked som to dal na predpetie na 1mm jak to ma byt turbo ani nepiplo .Turbo trochu pyskalo tak som ho dal na repas boli zle ložiska. Nastavily banku zakapli farbou dal som ho dnu a stale nic . Vymenil som ventil ovladania turba N75 a stale nic. Vyskusal som vahu vzduchu s kamaratovho auta stale nic dali sme zneho riadiacu 250 konovu auto islo nakolko nebola nakodovana mimo taktiez nudzak . Myslel slm ze mam zlu riadiacu ale kdd som mu dal moju do jeho auta auto ide a komunikuje s diagnostikou neviem si uz radi . Ale asi najskor musim spojazdnit tu diagnostiku . Nema niekto nejake napady co by to este mohlo robit ze auto ide jak bez turba ale turbo pocut a reguluje ho banka pekne
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“