Zkušenosti s uživatelem Forest

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Ondra_TDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 144
Registrován: 22 lis 2014, 15:43

Zkušenosti s uživatelem Forest

Příspěvek od Ondra_TDI »

Zatím jsem nikde nenarazil na vlákno, ve kterém by se někdo podělil o zkušenosti s Forestem, který tu nabízí své služby.

Nechal jsem si u něj navařit výfukové svody na výfukový housing.
Vše proběhlo bez problémů výměnným způsobem, až na drobné prodloužení dodávky o zhruba 3 týdny.
Nicméně mi jako satisfakci dal slevu a navíc různé držáky.
Takže můžu jen doporučit. :)
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Re: Zkušenosti s uživatelem Forest

Příspěvek od Forest »

Ondra_TDI píše:Zatím jsem nikde nenarazil na vlákno, ve kterém by se někdo podělil o zkušenosti s Forestem, který tu nabízí své služby.

Nechal jsem si u něj navařit výfukové svody na výfukový housing.
Vše proběhlo bez problémů výměnným způsobem, až na drobné prodloužení dodávky o zhruba 3 týdny.
Nicméně mi jako satisfakci dal slevu a navíc různé držáky.
Takže můžu jen doporučit. :)
Děkuji Ondrovi za nevyžádanou referenci i doporučení.

Na moji obhajobu musím sdělit, že toto prodloužení bylo předem odsouhlaseno oběma stranami po vzájemné dohodě a bylo způsobeno mým stěhováním, dále pak nemocí a nadměrným vytížením kapacit mých dodavatelů.

Též musím Ondrovi poděkovat za trpělivost a pochopení ale i férovou komunikaci na úrovni, neboť je radostí jednat s někým, kdo se umí a neváhá zeptat když neví a chce rozumět aby tak předcházel vzájemnému nepochopení a možnosti minutí se v rámci očekávání a obdrženého.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Marek77
Aktivista
Příspěvky: 10028
Registrován: 05 úno 2007, 21:58
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marek77 »

Pusu, pusu, pusu !!! :-D

Ale je to hezký, když člověk poreferuje ostatním, zvláště pak potěší reference kladná (vlastní zkušenost).
Mégane Grandtour II 1,5dCi 78kW (*2008)
Scénic III 1,4TCe 96kW (*2012)
Master IV 2,3dCi 132kW (*2020)
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“