Tak chipforum se konecne "proslavilo"

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Tak chipforum se konecne "proslavilo"

Příspěvek od Forest »

Proslavilo totiz cesky "tuning" ve svete...skoda ze ne v dobrem smeru :(

... neni to nahodou ?byvale? Mvoleskovo auto?

Nicmene, verim, ze v Americe by to urcite "redneckove" ocenili ... i kdyz ani ti dost mozna, protoze to vypada hodne line na jejich pomery.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

u nás po obci taky jezdil jede stříbrnej passat s nápisem chipforum.cz a hulilo se z něj podobně. Říkal jsem si, že mu nacpu bramboru do výfuku, to se mi nechtělo, tak že jim napíšu do fora a pohrozím policií, ale nepustilo mě to dovnitř, nakonec jsem se na to vykašlal, protože jsem ho přestal vídat. No po asi roce jsem se dozvěděl, že se mu odporoučelo turbo a na nový nemá, tak se to vyřešilo samo. (rofl)
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7509
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

montážní pěna do výfuku je fajn ☺
lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Příspěvek od lt.kubosh »

Na jihu jim to cmoudi jeste vic, kdyz si nejakej redneck koupi ropu, ale v 1500 si vsichni stejne kupujou 5.7HEMi nebo 5.0 Triton. Prazdne to udela kilo za neco mał pres 6s a zastavit to nejde, jen to zpomaluje. Tak proc to ladit.
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já tak trochu tohle ladění nechápu, když tady čtu ty obrovské výkony, které mnozí mají, tak si říkám, kde se to bere, když dotyčný jezdí za 4,68574 litru /100..Je to asi nějaký zázrak, který nejde ani spočítat. Ty různé rekordy za kolik dosáhne stovku, jsou k smíchu, kdo a kde to vlastně vyzkoušel, já nezažil koncern, kdy by někdo zahrabal, zatáh za to a zmizel v dáli...Ale asi bydlím v oblasti, kde není chiptuning a bydlí tady lidé, kteří moc dobře ví, že kdyby zato opravdu vzali , tak jim ulítne dvouhmota, nebo se rozlítne spojka, popřípadě se zvedne spotřeba..A chip bez hlasu motoru-výfuku, kdy se ti opotí záda je k ničemu, to si mohu sednout do trenažéru v autoškole... (LOL)
P.S. sednu do prastaré ARomeo a strčím všechny tyhle kraksny za klobouk a ještě prožiji technický orgasmus.. :D
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Tak vem tu tvoji italskou mrtvolu a doraž, já ti ukážu koncernový koně, fakt nechápu co to tady pořád bliješ za nenávistný komentáře ke koncernu, jsi na foru, kde tak 80 procent lidí koncern opěvujou tak jsi smrdět někam na ital forum ne? Tam si můžete poměřovat ty vaše zvadlí italský péra ;)
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

@jericho-3: Jericho, nemel bys psat takove nesmysly - zvlaste pak, kdyz jsi automechanik. Zeptej se zdejsich ladicu AR (a pridruzenych) jake jsou schopnosti techto motoru - pokud bys tak nechtel marnit cas, pak vez, ze nejsou pro to proste vhodne. Ostatne, paklize by byly, vysledky sprintu by o tom vypovidaly. Jedina motorizace, ktera muze TDI motory v prvenstvi ohrozit pochazi (k tve nevoli, zajiste) opet z rukou nemeckych inzenyru.

Mimochodem, jakozto jeden z nejcetnejsich prispevatelu bys mel tusit, ze kroutici moment (nicici dle tvych slov soucastky spojkoveho setu) lze v ramci kvalitniho chiptuningu uzpusobit tak, aby byl velice pratelsky ... nekdy i pratelstejsi nezli v serii ;) No a ohanet se vyssi spotrebou je jen obrazem tve omezenosti: z ceho si myslis, ze vznikne vyssi vykon u spalovaciho motoru?... z okyslicovadla a ... no, vzpomen si, bral jsi to uz na zakladni skole ;)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

:D :D natuněný traktor nemůže konkurovat benzinu, zkus zapálit benzin a naftu a dívej se..chrochták bez turba je jen shluk součástek..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14262
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Koukám že chipforum to asi zabalilo...

http://www.chipforum.cz
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

jericho-3 píše::D :D natuněný traktor nemůže konkurovat benzinu, zkus zapálit benzin a naftu a dívej se..chrochták bez turba je jen shluk součástek..
Dosly ti argumenty tak tu placas, co? ;)

Benzin je bez zapalovaci svicky tez shluk soucastek. Bez turbodmychadla ma benzin prd kroutici moment. Co se efektivity spalovani tyce, nafta jednoznacne prevysuje ucinnost benzinu navzdory tomu, ze z hlediska procesu krakovani je nafta temer odpad. Nastesti, turbodmychadla uz jsou dnes naprostou samozrejmosti a jsou plne dostupne ...

...jinymi slovy, tvoje argumentace je v tomto pripade na urovni maleho uslapnuteho ditete, bohuzel.

@Tomas.cz: Davno, osobne nevidim duvod proc by to byvalo melo prezit. Co je znamo, samotny vznik byl rozporuplny a hlavni akteri netahli za jeden konec provazu. Od pocatku to parazitovalo na tomto foru a nebranilo mu v tom ani aby ho pomlouvalo. Kritika byla nepripustna, argumentace k smichu, navic to bylo zdrojem negativnich referenci nekterych akteru takze nezbyl ani objektivni duvod proc to udrzovat.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ale to není pomlouváním, ale vše už vyčpělo a obtížné kontroly na STK kouřivosti jim vykopaly hrob. Vše vždy jednou končí, nějaké forum nezastaví prosperující firmu.Zanikají i prodejny ND, dílny a vše, co se okolo točí. Když mluvím s mechány, tak ti starší už to chtějí dotáhnout do důchodu a ti mladí koukají, kde je lepší kšeft a vidí kámoše pod peřinou, jak jsou na tom lépe...Ale až se situace otočí, budou stát s čepicí v ruce na pracáku, protože utahovat matku č. 185 někde v montovně umí každý a nebudou moci moc co nabídnout. Nejen roboti bez odborů, ale i jiný směr ekonomiky zamotá mnohým zaměstnancům hlavu..Zatímco mechány roboti jen tak nenahradí, tak ale dnes bohužel Babiš vyhnal řemeslo do montoven, kde si bývalí živnostníci zvyknou na podnos , kde bude jistý nějaký žvanec a už nebudou k použití..Pár takových znám, jsou z nich dnes jen sračky... :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

fekálek píše:Tak vem tu tvoji italskou mrtvolu a doraž, já ti ukážu koncernový koně, fakt nechápu co to tady pořád bliješ za nenávistný komentáře ke koncernu, jsi na foru, kde tak 80 procent lidí koncern opěvujou tak jsi smrdět někam na ital forum ne? Tam si můžete poměřovat ty vaše zvadlí italský péra ;)
Co tam po talianskej mrtvole, ale taka talianska mrtvola vytuningovana soudruhami inzinirami v ZSSR dokaze nastartovat aj po pol roku kupania sa v jazere https://youtu.be/4O9dkU8Cz2E :D
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

TDI tech píše:
fekálek píše:Tak vem tu tvoji italskou mrtvolu a doraž, já ti ukážu koncernový koně, fakt nechápu co to tady pořád bliješ za nenávistný komentáře ke koncernu, jsi na foru, kde tak 80 procent lidí koncern opěvujou tak jsi smrdět někam na ital forum ne? Tam si můžete poměřovat ty vaše zvadlí italský péra ;)
Co tam po talianskej mrtvole, ale taka talianska mrtvola vytuningovana soudruhami inzinirami v ZSSR dokaze nastartovat aj po pol roku kupania sa v jazere https://youtu.be/4O9dkU8Cz2E :D
Fekálku , na erekci pozor a šetři si na modré pilulky, aby ti žena neutekla, až přijde do věku "mezi ženou a babičkou", tam se rozhodne...A udržíš na tom svém mladém péru plného erekce, jen se roztrhnout, plný kýbl vody?/samozřejmě na kořenu/Zkus to a pak vyprávěj.. :)
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

jericho-3 píše:
TDI tech píše:
fekálek píše:Tak vem tu tvoji italskou mrtvolu a doraž, já ti ukážu koncernový koně, fakt nechápu co to tady pořád bliješ za nenávistný komentáře ke koncernu, jsi na foru, kde tak 80 procent lidí koncern opěvujou tak jsi smrdět někam na ital forum ne? Tam si můžete poměřovat ty vaše zvadlí italský péra ;)
Co tam po talianskej mrtvole, ale taka talianska mrtvola vytuningovana soudruhami inzinirami v ZSSR dokaze nastartovat aj po pol roku kupania sa v jazere https://youtu.be/4O9dkU8Cz2E :D
Fekálku , na erekci pozor a šetři si na modré pilulky, aby ti žena neutekla, až přijde do věku "mezi ženou a babičkou", tam se rozhodne...A udržíš na tom svém mladém péru plného erekce, jen se roztrhnout, plný kýbl vody?/samozřejmě na kořenu/Zkus to a pak vyprávěj.. :)

Kokotiny psát to jo, ale argumenty ti došli, jen blbě plkáš, jak už je o tobě známo. Moje erekce je stále v pořádku, nemusíš mít strach
;)
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

jericho-3 píše:
TDI tech píše:
fekálek píše:Tak vem tu tvoji italskou mrtvolu a doraž, já ti ukážu koncernový koně, fakt nechápu co to tady pořád bliješ za nenávistný komentáře ke koncernu, jsi na foru, kde tak 80 procent lidí koncern opěvujou tak jsi smrdět někam na ital forum ne? Tam si můžete poměřovat ty vaše zvadlí italský péra ;)
Co tam po talianskej mrtvole, ale taka talianska mrtvola vytuningovana soudruhami inzinirami v ZSSR dokaze nastartovat aj po pol roku kupania sa v jazere https://youtu.be/4O9dkU8Cz2E :D
Fekálku , na erekci pozor a šetři si na modré pilulky, aby ti žena neutekla, až přijde do věku "mezi ženou a babičkou", tam se rozhodne...A udržíš na tom svém mladém péru plného erekce, jen se roztrhnout, plný kýbl vody?/samozřejmě na kořenu/Zkus to a pak vyprávěj.. :)
To chcem vidiet ten.kybel vody haha a 20Litrovy :D
BMW 330 ix
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“