Tak chipforum se konecne "proslavilo"

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

No tak si zase připomeneme kvalitu fiatu tento týden jsem měl v práci vůni fiat 500 68 najeto 4roky staré auto a na stk a i emisních neprošlo výfuk na kaši zadní díl díra jak vrata a za chvějkou pro jistotu taky zvenku hezký ale jinak tragédie jak uno
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
cacinek
Přispěvovatel
Příspěvky: 796
Registrován: 27 led 2010, 12:32

Příspěvek od cacinek »

Fiat je snad vetsi hnuj nez peugeot a citroen (wallbash)
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

No citrón s úžasnou unasenou vodní pumpou je taky radost (rofl)
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

A svagor ide objednavat nove tipo. :) ,teraz ma c3 ta ma asi 2.5roka a.v zaruke mu robili nieco z radenim ale stale zle a abs menili a este nieco.
Ale podla mna uz kazde nove auto nieco ma .
BMW 330 ix
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Každé evropské auto něco má, protože evropani jsou ubožáci, odpad lidstva, zamindrákovaní idioti a ovce. Kup si Japonce, krásnou pěknou Hondu a nebo Toyotu a budeš si připadat jak v kosmické lodi. Všude jsou napřed, japonci jsou na sebe hodní, svědomití, čestní... prostě pravej opak toho co jste vy. Proto jim nemůžete přijít na jméno. Jenom závidíte, chcete mít všechno nej, ale neumíte pro to nic udělat. Ne, neumíte, ale spíš by se hodilo napsat, nechcete. Nahoře huj, ale dole fuj. K čemu je naleštěná karoserie, když pod kapotou je bída? Teď v zimě zas jezdím Roomsterem a člověku je z každé jízdy na zvracení. Prostě kamkoliv se na to auto podívám tak se mi chce zvracet. A nejlepší když jedu domů, chci být už doma, jedu hodinu, dvě, tři, den, týden, úplně čumíš z vokna a připadáš si jako bych jel už měsíc a ještě je to tak daleko. Neskutečný. Šel jsem pro radu na škodforum, jestli by nešla alespoň jedna věc na tom pitomým autě opravit/vylepšit, co jsem se tam dočetl, jsem se z toho zas málem zeblil... Někdo přijde a řekne kup si koncern, tak se mu s radostí vysměju do očí... Jen doufám že ta žaloba kurva dopadne a koncern půjde leštit kliky do mecdonaldu. Mobilní elektrodobíjecí stanice pro elektromobily je už jen třešnička na špičce šlehačky, na špičce šlehačky která je místo na dortu na hovně. Koncern je prostě takový velký hovno se šlehačkou nahoře a třešničkou na tom celým.
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

Neviem kde si k tomu prisiel, ale zjavne si este nebol v Japonsku. Bol by si velmi sklamany z toho naroda ako celku. A co sa tyka sikmookych aut vseobecne, ich konstruktery, dizajnery atd. vychadzaju z filozofie Konfucia ( anglosasi, slovania atd. vychdzame z ucenia Sokratesa) podlo toho tie auta su ake su. Korejske (KIA, Hyundai ) su konstrukcne zaostale a Japonec az nakonec. Drahe ND a je velmi velky problem objednat spravnu suciastku. Motorky maju naozaj vynikajuce, aj niektore auta maju dobre, ale zhanat na nich ND je naozaj tragedia.
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

A když jsou ty japonci tak top proč jezdíš ponorkou?
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Protože to nikdo nechce, ani za 35.000,-kč to nikdo nechce. Nedivím se.
Prej že je u Japonca problém sehnat díl... no lol....Daleko vic přesněji než u VW, kde jsem na golfa koupil šest poloos a ani jedna nepasovala... (LOL)
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

WOB píše:Prej že je u Japonca problém sehnat díl... no lol....Daleko vic přesněji než u VW, kde jsem na golfa koupil šest poloos a ani jedna nepasovala... (LOL)
Presneji a nebo rychleji?

Jak jsi to objednaval? Udal jsi dodavateli VIN? Paklize jsi to nekupoval v autorizaku, byl jsi linej si tam zavolat a na zaklade sdeleni VIN jsi ziskal Kde jsi to bral?

... a nebo jsi objednaval stylem "mam tu Golfa, v nafte, rok vyroby 2000, potrebuju poloosu?" ;)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

Moja davnejsia skusenost Mitsubishi lancer 1.3. Objednaval som gumy do kosti stabilizatora. V obycajnej mototechne ma poslali kade lahsie. Tak mi neostavalo nic ine len sadnut do auta a upalovat do Kosic do autorizovaneho dealera Mitsubishi a tam na zaklade VIN objednat potrebny diel. Cakal som dlho a 4x mi poslali zly diel proste tam nepasoval. Predajca mi podrazdenym tonom tvrdil, ze on mi uz iny diel objednat nevie ze vymyslam hluposti atd. Tak som rozobral auto ( ktore mi tam zavadzalo) :x vymontoval suciastku a doniesol som mu ju na pult, ze presne take chcem. Az na nasledny 5ty pokus mi po tyzdni cakania prisiel spravny diel.

Bratranec mal Toyotu Avensis D4D. Jeden pijacok mu nedal prednost a nasil to do neho Audinou A3 do boku. Zakonnu poistku previnilec nemal atd. Proste to vyriesil tak, ze kupil rovnakeho celeho anglicana koly plechom ( potreboval vyrezove diely ). Tesil sa ze bude mat spustu ND no nie velmi dlho. Okrem plechov co si z nej vyrezal mu nepasovalo nic. Ani dvere kedze mali inak riesene zavesenie na panty, ine zamky. Ani pojebany motorcek stieraca do 5tych dveri mu nepasoval. Musel objednat z Toyoty novy za 550 eur. Ten tam uz po mechanickej stranke sadol, ale musel som mu prepajkovat konektor kedze bol samozrejme iny.

Japonec to je co kus to prototyp. Zanic na svete take auto nechcem. A Nissan to je Reanult takze ziadna vyhra. Honda ma zase vsetko atypicke. Poviem to jasne. Japonske auto je dobre v Japonsku, ale nie v Europe.
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

podle VIN
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

WOB píše:Každé evropské auto něco má, protože evropani jsou ubožáci, odpad lidstva, zamindrákovaní idioti a ovce. Kup si Japonce, krásnou pěknou Hondu a nebo Toyotu a budeš si připadat jak v kosmické lodi. Všude jsou napřed, japonci jsou na sebe hodní, svědomití, čestní... prostě pravej opak toho co jste vy. Proto jim nemůžete přijít na jméno. Jenom závidíte, chcete mít všechno nej, ale neumíte pro to nic udělat. Ne, neumíte, ale spíš by se hodilo napsat, nechcete. Nahoře huj, ale dole fuj. K čemu je naleštěná karoserie, když pod kapotou je bída? Teď v zimě zas jezdím Roomsterem a člověku je z každé jízdy na zvracení. Prostě kamkoliv se na to auto podívám tak se mi chce zvracet. A nejlepší když jedu domů, chci být už doma, jedu hodinu, dvě, tři, den, týden, úplně čumíš z vokna a připadáš si jako bych jel už měsíc a ještě je to tak daleko. Neskutečný. Šel jsem pro radu na škodforum, jestli by nešla alespoň jedna věc na tom pitomým autě opravit/vylepšit, co jsem se tam dočetl, jsem se z toho zas málem zeblil... Někdo přijde a řekne kup si koncern, tak se mu s radostí vysměju do očí... Jen doufám že ta žaloba kurva dopadne a koncern půjde leštit kliky do mecdonaldu. Mobilní elektrodobíjecí stanice pro elektromobily je už jen třešnička na špičce šlehačky, na špičce šlehačky která je místo na dortu na hovně. Koncern je prostě takový velký hovno se šlehačkou nahoře a třešničkou na tom celým.
Tak preco si si nekupil japonca aj na zimu
Naposledy upravil(a) rudy5 dne 04 led 2019, 15:03, celkem upraveno 1 x.
BMW 330 ix
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

TDI tech píše:Moja davnejsia skusenost Mitsubishi lancer 1.3. Objednaval som gumy do kosti stabilizatora. V obycajnej mototechne ma poslali kade lahsie. Tak mi neostavalo nic ine len sadnut do auta a upalovat do Kosic do autorizovaneho dealera Mitsubishi a tam na zaklade VIN objednat potrebny diel. Cakal som dlho a 4x mi poslali zly diel proste tam nepasoval. Predajca mi podrazdenym tonom tvrdil, ze on mi uz iny diel objednat nevie ze vymyslam hluposti atd. Tak som rozobral auto ( ktore mi tam zavadzalo) :x vymontoval suciastku a doniesol som mu ju na pult, ze presne take chcem. Az na nasledny 5ty pokus mi po tyzdni cakania prisiel spravny diel.

Bratranec mal Toyotu Avensis D4D. Jeden pijacok mu nedal prednost a nasil to do neho Audinou A3 do boku. Zakonnu poistku previnilec nemal atd. Proste to vyriesil tak, ze kupil rovnakeho celeho anglicana koly plechom ( potreboval vyrezove diely ). Tesil sa ze bude mat spustu ND no nie velmi dlho. Okrem plechov co si z nej vyrezal mu nepasovalo nic. Ani dvere kedze mali inak riesene zavesenie na panty, ine zamky. Ani pojebany motorcek stieraca do 5tych dveri mu nepasoval. Musel objednat z Toyoty novy za 550 eur. Ten tam uz po mechanickej stranke sadol, ale musel som mu prepajkovat konektor kedze bol samozrejme iny.

Japonec to je co kus to prototyp. Zanic na svete take auto nechcem. A Nissan to je Reanult takze ziadna vyhra. Honda ma zase vsetko atypicke. Poviem to jasne. Japonske auto je dobre v Japonsku, ale nie v Europe.
Ale tu hovorime o spolahlivosti ak to auto.bolo kupene tu a tebe nieco chyba zoberies si vin cislo a objednaju ti presne co potrebujes to.ze.je magor co sedi za pc v tom.obchode to.moze.byt aj v skodovke aj v mercedese hocikde,k tomu nissanu ja ma. X trail 2.5benzin je to motor.cisto japonec vies co.som.menil za tri roky co ho mam? Zadne brzdy a oleje a filtre vozim.sa za 10l ale nic neriesim 230tis najazdene tatko ma.hondu civic 23r je.to.uz zhnite ale ten motor ide ako hodiny nedoleje kvapku oleja do.vymeny menil akurat vyfuk a spotrebne diely ale.za.celych 23r nic nikdy rozobraty motor origo baterku menil asi po 16 rokoch
BMW 330 ix
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14262
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Pamatuju jak jsem potřeboval na Hondu Accord VIII ventilátor topení, cena cca 12 000kč, budiž, jedná se o prémiové vozidlo a díly něco stojí, ale byl leden a termín dodání předběžně na červen :)
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

WOB píše:Každé evropské auto něco má, protože evropani jsou ubožáci, odpad lidstva, zamindrákovaní idioti a ovce. Kup si Japonce, krásnou pěknou Hondu a nebo Toyotu a budeš si připadat jak v kosmické lodi. Všude jsou napřed, japonci jsou na sebe hodní, svědomití, čestní... prostě pravej opak toho co jste vy. Proto jim nemůžete přijít na jméno. Jenom závidíte, chcete mít všechno nej, ale neumíte pro to nic udělat. Ne, neumíte, ale spíš by se hodilo napsat, nechcete. Nahoře huj, ale dole fuj. K čemu je naleštěná karoserie, když pod kapotou je bída? Teď v zimě zas jezdím Roomsterem a člověku je z každé jízdy na zvracení. Prostě kamkoliv se na to auto podívám tak se mi chce zvracet. A nejlepší když jedu domů, chci být už doma, jedu hodinu, dvě, tři, den, týden, úplně čumíš z vokna a připadáš si jako bych jel už měsíc a ještě je to tak daleko. Neskutečný. Šel jsem pro radu na škodforum, jestli by nešla alespoň jedna věc na tom pitomým autě opravit/vylepšit, co jsem se tam dočetl, jsem se z toho zas málem zeblil... Někdo přijde a řekne kup si koncern, tak se mu s radostí vysměju do očí... Jen doufám že ta žaloba kurva dopadne a koncern půjde leštit kliky do mecdonaldu. Mobilní elektrodobíjecí stanice pro elektromobily je už jen třešnička na špičce šlehačky, na špičce šlehačky která je místo na dortu na hovně. Koncern je prostě takový velký hovno se šlehačkou nahoře a třešničkou na tom celým.
Vymen toho romstera za Nissan Quaskai 1,5 dci a budes spokojny len tankovat a jezdit ;)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“