ceed 2012 1,4 16 V 8Okw Přípravky na rozvody

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Ja by som to moc neriešil, tiež sa mi často stáva že keď doťahujem na predpísané uhly tak šróby vŕzgajú a doskakujú, nehovorím že sa mi nikdy žiadny neutrhol ale je to skôr výnimka. Hlava bude dobre utiahnutá, to sa neboj.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Tomas 6 -tohle co popisuješ vypadá, že závity byly nataženy, normálně bez zátěže to jde, ale poté to skáče..Je dobré mít vždy rozměry nových šroubů/délku, pokud to jde/ a původní šrouby změřit..Pokud tohle dělají i nové šrouby, patrně jsou načnuté v bloku..
nepropadat panice...
hurikan1
Sběrač informací
Příspěvky: 31
Registrován: 18 říj 2015, 14:05

Příspěvek od hurikan1 »

Vďaka chlapi za reakcie.Ešte by ma zaujímalo ako bol na tom kat.Keď mal piest vakl.Zaujímam sa lebo mám I30 s týmto motorom.Ako sú na tom tie autá s podvozkom brzdami prevodovkou elektrikou tak celkove.
Aero200
Přispěvovatel
Příspěvky: 309
Registrován: 26 lis 2006, 17:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Aero200 »

hurikan1 píše:Vďaka chlapi za reakcie.Ešte by ma zaujímalo ako bol na tom kat.Keď mal piest vakl.Zaujímam sa lebo mám I30 s týmto motorom.Ako sú na tom tie autá s podvozkom brzdami prevodovkou elektrikou tak celkove.
Problémy na 1,4 a i 1,6
Skáčou rozvody pokud skočí o 1-5 zubů ok pokud více potká se to, ťuknou se jen sací ventily na vině je napínák s řetězem. Hlídat olej jak se zjistí že začne žrát olej jsou kroužky ko, na vině může být i kat, pokud se začne rozpadat prášek se dostane do válců a vydře válce.
Dále únik oleje z převodovky a to guferem na mrkvi, olej se pěkně rozháže po spojce, ta začne klouzat, eletrika ok, pokud jí nějaký hlodavec nepřekouše, brzdy standard
hurikan1
Sběrač informací
Příspěvky: 31
Registrován: 18 říj 2015, 14:05

Příspěvek od hurikan1 »

Aero moc krát ďakujem.Mám to funglovku tak dúfam že bude dobre slúžiť.
Všetkým Vám aj vaším rodinám prajem krásne a šťastné prežitie vianočných sviatkov.
Odpovědět

Zpět na „Kia“