E46 2,0 1O5 kW

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

E46 2,0 1O5 kW

Příspěvek od slovacek.milos »

r.v.2002 má to valvetronik nebo vanos???? má to P0103, P0366,P0011,P0341, to jsem vyčetl čtečkou diag delphi se nejde spojit s řj motoru, s ostatníma jo ,

majitel mi řekl at to neřeším nastavím mu rozvody a o víc se nestarám, už se mu to stalo v ostravě přijel borec za chvilku mu na parkovišti nastavil rozvody jel dom

nastavím ten motor bez přípravků?? a za chvilku?
RAPIDmen
Přispěvovatel
Příspěvky: 561
Registrován: 18 lis 2013, 22:01
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od RAPIDmen »

niektore novšie "3-ky" E90 maju aj valvetronic aj vanosi. Valvetronic zistiš podla toho bude servomotorek na vrchu ventil dekla.pripravky ty neodpoviem neviem ale mi sme mali,, nikde sme nemohli dopatrat polohu šneka valvetrnica a "hrebena " ako ho založit, tak sa volalo mechanovi na BMW a ten nam zdelil iba založit nemusi sa davat do žiadnej polohy šnek voči hrebenu ,založili sme otočili klučikom spravil koncove dojazdy polohy vratil sa spatky auto sa šloprviest a pocitovo velmi dobre :D majitel sa na žiadnu zmenuu nestažoval tak snad mal pravud chlapik na telefone, inak kod motora bol N54B30 (3,0i R6)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

zatím na to kašlu nejdu do toho, posledně jsem měl skočenou naftu a zahrabal se v tom na tři týdny,přípravek jsem si musel nakonec vyrobit :roll:
RAPIDmen
Přispěvovatel
Příspěvky: 561
Registrován: 18 lis 2013, 22:01
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od RAPIDmen »

aj v tejto N54 bola skočena retaz....čo to tak sledujem tak čo kod motora začina na pismeno "N" to skaču retiazky kod motora s pismenom "M" v cajku.(staršie typi).Vačšina motorov benzinovych s M _ _ _ _ _ davaju interval vymeni retaze na 300K.(určene vyrobcom) aspon čo som sledoval u E36-46siek.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

RAPIDmen píše:aj v tejto N54 bola skočena retaz....čo to tak sledujem tak čo kod motora začina na pismeno "N" to skaču retiazky kod motora s pismenom "M" v cajku.(staršie typi).Vačšina motorov benzinovych s M _ _ _ _ _ davaju interval vymeni retaze na 300K.(určene vyrobcom) aspon čo som sledoval u E36-46siek.
raději mi porad co stím, jestli když to rozdělám tak to nějak nastavím, protože jak do toho hrábnu tak se bojím abych se v tom nezahrabal, před pár lety E36 ktomu si majitel přinesl manuál, a naposledy 2,0 TD CR než sem se dopracoval k přípravkům, a pořešil problémy předchozích zásahů byl měsíc v pr...,
RAPIDmen
Přispěvovatel
Příspěvky: 561
Registrován: 18 lis 2013, 22:01
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od RAPIDmen »

bohužial neodpoviem, bludne info nebudem podavat popravde ten motor 105kw som nemal ani odkrytovani :D
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Nijak to nenastavíš bez přípravků.Zapomen že ti je někdo kdo dělá BMW půjčí to jen jiná sorta lidí.Jedině že něco potřebuje.Hlavně těch přípravků je hodně některý pasujou jen na jeden typ.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

RAPIDmen píše:bohužial neodpoviem, bludne info nebudem podavat popravde ten motor 105kw som nemal ani odkrytovani :D
borec co se na to byl podívat řekl tak noční můra,bez přípravku ani ťuk
a ten valvetronic tam je taky
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="geo"]Nijak to nenastavíš bez přípravků.Zapomen

to přesě hledám, že nepujdu cestou nehorázného voseru, furt to na mě navlíkají jak ponožky, že já to dám,

já to mrdám nebudu to dělat, pojede to do piče stadyma (LOL) ;) https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... BEg83aKp9V
Odpovědět

Zpět na „BMW“