Pořádné auto, na které Audi Q8 nemá ani náhodou..

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Každej den ji potkávám, jen o Q7ku nezavadíš a nezavadíš, čím to asi bude?? (LOL)
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

jericho to dostane od jeziska (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ježíška už mám, když se setkám s někým, kdo není starý-mladý a má v sobě vůbec nějaké emoce ,místo toho aby jezdil v kraksně pro staré dědky a smrděl naftou. Dnešní ,mladoši/vyjímkám se omlouvám/, nemají žádný voheň , kvůli komu se kdysi dělali GTI , kabrouše se zvukem závoďáka a podobné brusy? Pro mládež s ohněm v srdci...A dnes? Čumí z kraksny a mají zapnuté vyhřívání sedačky pod zadkem...To jsme to dopracovali, degenerace postupuje... :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Auto krásne má šmrnc aj musí dobre jet ale opravovat to jak každeho taliana bych nechcel
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ale on ti ho nikdo nenutí , ale třeba AUDI nový model Q 8 v recenzích, co jsem četl, poměrně zklamal, motor jede, ale nic moc, jízda tak po pěkné silnici a je to nemotora, cena s příplatky stoupá nehorázně, prostě žádné překvapení, spíš to na mě dělá dojem, že dotyčný považuje Q7 za lepší..Ale samozřejmě Audi se spíš pro čehůny,vyhaslé to postavy smrdící ropou, spíše hodí..Ale co já mluvil s majiteli Audi Q a třeba Tuaregů, tak už by to nechtěli, proč? Ale pravda, BMW X5/6 chválí ..A to ještě nejeli se Stelvií.. :)
P.S. kdo nevlastnil ARomeo, neví co to je auto.../ale musí v něm plát oheň./. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

No tady ta testovaná verze je taky za pár korun (LOL)
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Ladas píše:No tady ta testovaná verze je taky za pár korun (LOL)
a už má olepené prave spetne zrkadlo pásku. pri čitani toho nazvu quadriofoglio verde sem myslel že ide o nejaký pizzu
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Vici píše:jericho to dostane od jeziska (LOL)
Jericho, z toho ale startér třináctkou klíčem na zemi nevydoluješ i když je to tebou vysněný dokonalý ITAL (rofl)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Vici píše:jericho to dostane od jeziska (LOL)
Jericho, z toho ale startér třináctkou klíčem na zemi nevydoluješ i když je to tebou vysněný dokonalý ITAL (rofl)
NOVON
Aktivista
Příspěvky: 1784
Registrován: 09 zář 2009, 20:10
Odpovědi: 1
Bydliště: Kopr

Příspěvek od NOVON »

jericho: Pořádné auto? BMW 640i GT,model 2018
3.0 V6 Bi Turbo
VW Touran 1.6 MPI BSE 75 kw,LPG
Octavia 2 Combi 1.6 MPI BSE 75kw
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

fekálek píše:
Vici píše:jericho to dostane od jeziska (LOL)
Jericho, z toho ale startér třináctkou klíčem na zemi nevydoluješ i když je to tebou vysněný dokonalý ITAL (rofl)
Už jsi ho někdy vyndaval? Asi ne, drží jej 3 šrouby M8 s hlavou 13..A Novone, tahle auta co popisuješ jsou samozřejmě buchary, ale i když jsem je neřídil, německá auta mají jednu nevýhodu, nemají pořádný zvuk/proto jim tam často hraje muzika nahraná v Itálii/ ..Naposled jsem jel jen s 3,2 6v a byl jsem neskutečně zklamán, to jsou auta pro managera, který se vysírá na dálnicích, jinak člověka nepotěší, utlumení motoru je sterilní, přesně to odpovídá německým sucharům..Mne třeba mrzí že moje MAZDA MX 5 je obdoba, ne ta co teď dávám dohromady, ale ta co jsem s ní kdysi dost najezdil.Je pěkná, má krásnou konstrukci pevného spojení agregátu přímo se zadkem -diferákem, bezvadně se vodí v zatáčkách apod., ale zvuk to taky moc žádný nemá...Italové jsou v tomhle mistři, když jsem roztočil svou ARomeo 90 a překonala běžné jizdní tempo, tak se změnil zvuk, kakafonie zvuků z motoru se změnila v temný řev a při každém přeřazení vydávala zvuky, které mi dělaly husí kůži na zádech a když jsem se s někým honil, propadl jsem do transu, vysral se na předpisy, život kolem a oddával se jen tahu motoru a jeho zvukovému projevu...A to to byl jen 4válec jejíž konstrukce byla vyrobená už v 50. tých letech.._A o V6 Busso nemluvím, to je ještě lepší liga. Takže utlumený normální výtvor dnešní doby oturbený kdoví čím je jako umělé kozy, sice jsou velké a pevné, ale jsou úplně stejné a netepe v nich ten pravý život..Je to prostě JAKOBY.. :)
P.S. ale samozřejmě nikomu neberu jeho názor a vlastní požitky, protože někdo má rád vdolky a jiný holky...
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
optimista
Přispěvovatel
Příspěvky: 527
Registrován: 25 lis 2012, 21:16
Bydliště: michalovce

Příspěvek od optimista »

toto citat ma nikdy neprestane bavit a hlavne odkedy sme zacali vozit alfu a fiat lebo prakticky vsetky diely vozime z nemecka od karoserii po diferaky a prevodovky mier Vam vsetkym
s 120gls T603 favorit opel astra g
octavia 1 tdi 81kw AHF rv 2000 470 xxx tis predana MB B trieda 180D automat ma moja lepsia polovicka
golf 4 1.6 benzin mercedes w 211 220 cdi 2008 origo diag mercedes bmw univerzalna diag launch x 431
Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4696
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Biimbo »

jericho-3 píše:Ježíška už mám, když se setkám s někým, kdo není starý-mladý a má v sobě vůbec nějaké emoce ,místo toho aby jezdil v kraksně pro staré dědky a smrděl naftou. Dnešní ,mladoši/vyjímkám se omlouvám/, nemají žádný voheň , kvůli komu se kdysi dělali GTI , kabrouše se zvukem závoďáka a podobné brusy? Pro mládež s ohněm v srdci...A dnes? Čumí z kraksny a mají zapnuté vyhřívání sedačky pod zadkem...To jsme to dopracovali, degenerace postupuje... :(
a na co je ti dneska GTI a horká krev žilách když to u prvního radaru máš za 3kmh navíc minimálně za litr?
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Nedělej z naší republiky jen okolí našich velkých měst, kde se pohybuje většina motoristů. Já jezdím v Jižních čechách po dvojkách a trojkách na motorce /tohle léto jsem neměl ani STK poslední měsíc/ 15let mne na ní nikdo nezastavil. Nebo třeba cesta přes Sedlčany do Prahy je pěkná, apod. protože už jen z principu jízda s kabroušem po dálnici a silnicích 1. třídy je otrava, to je ideální pro kraksny a ne pro mrštné vozy , a je krásně vidět, když jsou akce veteránů, jak nadšenci, často i mladí si tu užívají , a přijedou ukázat jejich vypiplané skvosty minulého století bez všech nesmyslů moderní doby v dnešní době tak důležitých...Je to radost, když mladý kluk natočí Maserati Bora a veme za to... :)
P.S. doporučuji pro milovníky moderních aut shlédnout na Seznamu garáž seznámení s ARomeo 4C na silnici...Váha 900kg, 240HP, karbon s hliníkem a AUTO NEMÁ POSILOVAČ ŘÍZENÍ ANI BRZD..No prostě Italové, ti mají srdce.. :)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“