Pořádné auto, na které Audi Q8 nemá ani náhodou..

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2474
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

jericho-3 píše:Ježíška už mám, když se setkám s někým, kdo není starý-mladý a má v sobě vůbec nějaké emoce ,místo toho aby jezdil v kraksně pro staré dědky a smrděl naftou. Dnešní ,mladoši/vyjímkám se omlouvám/, nemají žádný voheň , kvůli komu se kdysi dělali GTI , kabrouše se zvukem závoďáka a podobné brusy? Pro mládež s ohněm v srdci...A dnes? Čumí z kraksny a mají zapnuté vyhřívání sedačky pod zadkem...To jsme to dopracovali, degenerace postupuje... :(
pravdu díš, dneska mladí jezdí v kombíkovém BMW a nebo Audi ve všehrabu, aby to mělo vytápěný židle, sesle vepř, fialky, hagusy, samo litr bez švihadel! zatočí klíčem na prstu a myslí si, že felace je zaručena! (noteeth)
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Biimbo píše:
jericho-3 píše:Ježíška už mám, když se setkám s někým, kdo není starý-mladý a má v sobě vůbec nějaké emoce ,místo toho aby jezdil v kraksně pro staré dědky a smrděl naftou. Dnešní ,mladoši/vyjímkám se omlouvám/, nemají žádný voheň , kvůli komu se kdysi dělali GTI , kabrouše se zvukem závoďáka a podobné brusy? Pro mládež s ohněm v srdci...A dnes? Čumí z kraksny a mají zapnuté vyhřívání sedačky pod zadkem...To jsme to dopracovali, degenerace postupuje... :(
a na co je ti dneska GTI a horká krev žilách když to u prvního radaru máš za 3kmh navíc minimálně za litr?
Pravdu díš , není tu někdo kdo mi udělá neofiko ŘP sk. B ? (rofl)
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2474
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

A6TDI píše:Pravdu díš , není tu někdo kdo mi udělá neofiko ŘP sk. B ? (rofl)
Taky potřebuju, ale ŘP sk. A (LOL)
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

zero1724 píše:
A6TDI píše:Pravdu díš , není tu někdo kdo mi udělá neofiko ŘP sk. B ? (rofl)
Taky potřebuju, ale ŘP sk. A (LOL)
Jo o to sem přišel taky ale tolik mě to nepálí jak to B , já klidně vezmu celou řadu .. zaplatim. :roll: Nějak do sebe těch 1000 otázek nemůžu vstřebat :roll:
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“