zánik vozidla

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

zánik vozidla

Příspěvek od slovacek.milos »

známý je nad hrobem už nechodí a má propadlý řidičák tak mě požádal o likvidaci vozového parku,

napsal plné moci k vyřazení vozidla z evidence, auta jsem zatáhl na vrakec, žádosti, doklady, hurá do veselí pan fico mi řekl máte tři vozidla tak musíte mít utržené tři pořadové čísla,

a budete mít na krku možná trestní stíhání protože plná moc k vyřazení vozidla z evidence je dát rz do depozita nikoliv auta zlikvidovat, na plné moci musí být napsáno splnomocnění k zániku vozidla

nazdar :evil: :wink:

nevite někdo kdo znás tří je největší blbec????
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Pan se snažil. Já na plných mocich jen k administrativním úkonům s vozidlem.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4695
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Biimbo »

pořadový čísla tak nějak chápu, je to kvůli těm co se auty živí a přejíždí ze svých původních přetížených úřadů jinam. A plnou moc chápu a nechápu. Je třeba si zjistit k čemu je jaký zplnomocnění určeno. Jestli zánik a vyřazení je něco jiného.
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Biimbo píše:pořadový čísla tak nějak chápu, je to kvůli těm co se auty živí a přejíždí ze svých původních přetížených úřadů jinam. A plnou moc chápu a nechápu. Je třeba si zjistit k čemu je jaký zplnomocnění určeno. Jestli zánik a vyřazení je něco jiného.
zánik a vyřazení, jestliže mám papíry z vrakecu i s žádankou z vrakecu vozidla nemají od roku 2015 technickou a staly se znich autovraky na vrakecu jim nebylo nic divného a na úřadě si ouřada vydedukuje že mám dát spz do depozitu

to tak nějak neskousnu zlikvidované auto a dát spz do depozitu to nééé
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Normálně bych jim to poslal dopisem s tím, že jsem si svou zákonnou povinnost oznámit úřadu splnil tím, že jsem v zákonné době je informoval o změnách a čau. A jestli by po mě chtěli abych jim to přišel vysvětlit, tak není problém, můj nejbližší čas kdy se mohu dostavit je 25.ledna 2025.
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
Grunt
Přispěvovatel
Příspěvky: 218
Registrován: 21 říj 2013, 16:01

Příspěvek od Grunt »

Nebude nejjednodušší napsat nové plné moci na zánik neboli trvalé vyřazení postaru?
Ford Galaxy 1.9TDi 85kw AUY 2002
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Grunt píše:Nebude nejjednodušší napsat nové plné moci na zánik neboli trvalé vyřazení postaru?

jo napsal jsem, dnes se na mě vrhli tří a bylo to hned, ještě čekám vysvětlení
od tajemníka proč dávat doklady a spz do depozitu od vozidel které jsou ekologicky zlikvidované a fyzicky nejsou, to si rád počtu
passion
Přispěvovatel
Příspěvky: 715
Registrován: 03 úno 2006, 08:04

Příspěvek od passion »

Pravdepodobne sa úradník len chráni. Čo keby tvoj známy chcel skutočne dať vozidlá len do depozitu? Miloš to zle pochopí, autá dá zošrotovať, úradník napriek splnomocneniu k vyradeniu ich skutočne zruší. Tvoj známy vás všetkých dá na súd a súd s istotou aj vyhrá, pretože plná moc je k vyradeniu, nie k zrušeniu.
Nemôže to byť dôvod?
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Když jsme u toho, už je možné koupit auto/moto/, které je v depozitu bez toho, aby musel stroj projít STK? Díky.
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

passion píše:Pravdepodobne sa úradník len chráni. Čo keby tvoj známy chcel skutočne dať vozidlá len do depozitu? Miloš to zle pochopí, autá dá zošrotovať, úradník napriek splnomocneniu k vyradeniu ich skutočne zruší. Tvoj známy vás všetkých dá na súd a súd s istotou aj vyhrá, pretože plná moc je k vyradeniu, nie k zrušeniu.
Nemôže to byť dôvod?
já tě chápu, registr vozidel zaučovala policie a ta měla jedno heslo vymyslet jak to neudělat,

ale na co ti jsou papíry v depozitu když je auto sešrotované, jak je tam jednou dáš už je nevyzvedneš a vystavuješ se dlašímu postihu, s papírama si nůžeš vytřít

situce
všechna vozidla jsou na pohled autovrak, stk propadly v roce 2015 a u jednoho deset let, rok výroby 85, 94 a 95 známý navíc věřil v léčebné účinky maryšky a ta jízda podle toho vypadala i ty auta, je už na posteli a jede na konečnou na soudě by udělal terno,

kdyby nebyl miloš slováček tak po smrti otce se dcery nebudou hlásit o autovraky, a ministr tok nám bude blábolit jaké to technické muzeum po našich silnicích jezdí a kolik evidujem starých aut a kancelář pojistitelů co to je za lajdáka co neplatí pojistku :o ;)
Naposledy upravil(a) slovacek.milos dne 15 led 2019, 15:21, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

jericho-3 píše:Když jsme u toho, už je možné koupit auto/moto/, které je v depozitu bez toho, aby musel stroj projít STK? Díky.
deš s majitelem na nějaký registr, přepíšete motorku naložíš na vozík jedeš dom, časem uděláš stk deš na registr dají ti značku
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Ano přepis v depozitu lze.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

hansdob píše:Ano přepis v depozitu lze.
já to poslouchal včera borec si koupil CBR 600 na kaši, papíry v depozitu a přišel na vrakec že si bere jen motor do motokáry a zbytek přiveze, je ze strážnice koupil v holomoci a odhlásí ve veselí
burton.b22

Příspěvek od burton.b22 »

V depozitu přepsat lze ale musí být evidenční kontrola.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jo, tak je to pořád napikačku. Chtěl jsem koupit jen papíry, pán už moto nemá/má ale udělal z toho paskvil/ a když mi ukázal velký TP , který mu údajně půjčili, tak je to salát , kde je číslo rámu téměř nečitelné..Já tu motorku mám , ale to co není jisté , do toho se nechce..
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“