zánik vozidla

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

jericho-3 píše:Jo, tak je to pořád napikačku. Chtěl jsem koupit jen papíry, pán už moto nemá/má ale udělal z toho paskvil/ a když mi ukázal velký TP , který mu údajně půjčili, tak je to salát , kde je číslo rámu téměř nečitelné..Já tu motorku mám , ale to co není jisté , do toho se nechce..
ztracený technický průkaz se dá vyřídit i v depozitu pak nebudeš mít salát štítek se dá udělat a někdy lepší práce že si číslo vymlátíš do 0,7 pechu naboduješ ceočkem zabrousíš nevo si vemeš al štítek z favoritu číslo tam de hezky a přilepíš epoxidem, pokud si nevíš rady kovodružstvo brno rytecké práce tam ti udělají modré z nebe i atypiské raznice co to máš za motorku?
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

jericho-3 píše:Když jsme u toho, už je možné koupit auto/moto/, které je v depozitu bez toho, aby musel stroj projít STK? Díky.
to bylo možné vždycky, pro převod je potřeba evidenční kontrola, vozidlo převedou ale i nadále zůstává v depozitu (hm)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4696
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Biimbo »

na evidenčku stačí rám v barvě která je v tp a štítek na něm. A motor stejného typu případně čísla co je evidováno. Sehnat nejaký rám a štítek na moto není problém vyrazit (záleží na značce moto a jestli jde sehnat nový), motor nevím jaká je situace, jestli ho máš nebo ne. Ale určitě když by se vystavoval duplikát, tak potom zažádat o výmaz čísla a ponechat jen typ. A motor si vezmeš ze svojí moto. To samé můžeš udělat s barvou moto. Prakticky když ke svojí moto přizpůsobíš ty papíry co jsou v depositu, tak by to neměl být problém.
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ano, takhle to bylo zamýšleno, bohužel nakonec požadovali celou motorku složit , ale nechtěl jsem vyrážet číslo, když je nečitelné...A spolupráce za okénkem skončila tím, až bude evidenčka. Tak jsem přešel na řešení veteránských čísel..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

jericho-3 píše: Tak jsem přešel na řešení veteránských čísel..
a co za moto?
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

BMW R 61..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Já bych u nás nahledl co je to za číslo ten “správný” rám bych vzal udělal evidenční přepsal a byl vděčný za původní noty a RZ. Nějací posrani veteransky čísla ať si nechají.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Mám obdobný názor, na druhou stranu jezdím tak 2-3 měsíce v roce, na jednom veteran čísle může být více motorek a pán, se kterým jsem byl domluven už dvakrát po domluvě zvedl cenu papírů..Bohužel má to jednu chybu, není tolik zájemců o papíry jako je motorek. Naštěstí teď to bude na 4 roky, ale já vždy musel na STK,/ s jinou kterou mám/pak jsem se párkrát svezl a už zase na STK, a kdoví, co technici zase vymyslí, jak se vyspí apod..A co si budeme povídat, stará motorka není přesně to, co by dnešní byrokrati potřebovali..Nehledě na to, přerážet původní číslo, které mám zrovna člověka netěší, ale na druhou stranu je možné, že moje má někdo jiný na "moje" papíry..Po válce to nikdo moc neřešil.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

jericho-3 píše:.Nehledě na to, přerážet původní číslo, které mám zrovna člověka netěší, ale na druhou stranu je možné, že moje má někdo jiný na "moje" papíry..Po válce to nikdo moc neřešil.. :)

píšeš že čísloje nečitelné tak co tě na tom netěší když ti nic jinéhonezbývá
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

On ho má nečitelné v norách pokud to chápu dobře.

Ano chápu štve cena nahoru i riziko ale myslím ze to za to stojí. No a jak původní číslo vypadalo už neví ani fabrika (noteeth)
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4696
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Biimbo »

u nás ať je se vším problém, tak evidenčka je v pohodě, už jsem byl na evidenčce dvakrát s rozebranou jawou, jednou sport 250/590 a jednou s mojí sport 350/361 a stačilo aby to mohli ztotožnit. Barva,číslo rámu, číslo motoru a teď už nevím jestli i tacho. Dnes už asi jo. Ale hromada plechů co byla vedle je vůbec nezajímala.
A jsem rád že nemusím na mojí jawce řešit veterány,mám origo TP a stejný číslo rámu i motoru.
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Biimbo píše:u nás ať je se vším problém, tak evidenčka je v pohodě, už jsem byl na evidenčce dvakrát s rozebranou jawou, jednou sport 250/590 a jednou s mojí sport 350/361 a stačilo aby to mohli ztotožnit. Barva,číslo rámu, číslo motoru a teď už nevím jestli i tacho. Dnes už asi jo. Ale hromada plechů co byla vedle je vůbec nezajímala.
A jsem rád že nemusím na mojí jawce řešit veterány,mám origo TP a stejný číslo rámu i motoru.
je to takové divné někde řeší strašné kraviny a někde je to dokonce zajímá a pomáhají, jezdím k technikovi který motorky nemusí o ničem se nebaví napráská fotky a o víc se nezajímá,

biimbo soused naproti je csc ing rndr chytrý člověk, je ze slovenska u blavy, měl problémy s lodí, zaevidoval si ji přes internet v holansku a má klid žádná technická a řešení kokotin, pluje si v klidu nemá problém, stejné je to tam i s motorkama tam neznají žádné evidenčky technické kontroly prostě pičoviny neřeší, tady máš značku zaplat si pojistku a když něco posereš nes si za to odpovědnost to je celé u nás se furt řeší co kdyby
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

píšeš že čísloje nečitelné tak co tě na tom netěší když ti nic jinéhonezbývá[/quote]
Nečitelné je v tom TP, který chci koupit a soudružka za přepážkou nechce spolupracovat, až prý bude evidenčka, tak se to vyřeší... :(
Jinak před chvilkou byl u mne známý, který koupil ruskou motorku se sajdou, měla polskou STK , pravé papíry, ověření a chtěl to převést a tůhle, musí doložit potřebné údaje pro český TP a další razítko z Prahy.Doklady .EU jsou našim byrokratům ukradené...
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="jericho-3"]
soudružka za přepážkou nechce spolupracovat

se na ni vys... at ti skočí třeba na cara
na duplikát TP nemusí být ověřená plná moč

nappíšeš já franta flinta dávam plnou moč jardovi bubeníčkovi aby na motorku RZ 3B0 77 66 vyřídi duplikát technického průkazu podpis tři křížky ;) ááááá už je číslo čitelné ;)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Tenhle TP byl origo, půjčili to majiteli dle jeho slov na ukázku..Takže je mi trochu záhadou, kde zjistí to "pravé" číslo..Držel jsem jej v ruce, je to salát z 50. tých let..
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“