Logy - kontrola a hodnocení

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
sm.martin
Sběrač informací
Příspěvky: 31
Registrován: 30 kvě 2007, 18:19

Logy - kontrola a hodnocení

Příspěvek od sm.martin »

jak tam máš tu tabulku,tak se chci zeptat na tu hodnotu 850 "
Mass Air/Rev. mg/R " to je hodnota VÁHY VZDUCHU ?? co může způsobovat ze hodnota pří tahu auta najednou spadne na 710 a auto znatelne poleví ? děkuji M.
Uživatelský avatar
Mireck
Přispěvovatel
Příspěvky: 693
Registrován: 16 lis 2007, 01:33

Příspěvek od Mireck »

sm.martin píše:promin spletl jsem se u te hodnoty je to ta druha ta pohybliva, na grafu v tabulce ji mas uplne vpravo je na ni 865.0 co muze zapricinovat ze kdyz je auto v tahu tak ta honota spadne klidne na 710 a auto znatelne polevý. na tvym grafu je pekne videt jak to auto zabere a pak to pomalu klesa,ale u me to skace cik cak. vsechny hodnoty v tabulce se zdaji byt v pohode,jen tahle spadne strasne rychle. dik Martin
Pokud se mylim tak me opravte ale to vypada na na menic tlaku turba. Asi pomalu odchazi.
skreko
Přispěvovatel
Příspěvky: 89
Registrován: 28 črc 2007, 16:08

Příspěvek od skreko »

ahoj :) dovolil som si prelozit zoznm hodnôt (alebo ako to mam nazvat (noteeth))

prikladam subor

Kód: Vybrat vše

http://uloz.to/108783/preklad hodnôt.doc
je to pre tych ktory tym povodnym nerozumeju ako som ja (LOL)
sice som nedokazal prelozit vsetko ale je tam toho vecsina, tak prosim niekoho kto vie co znamenaju tie hodnoty ktore nie su prelozene, aby ich prelozil a subor hodil na web

a tiez sa chem spytat, ze preco je tam napr. hodnota STAM 3x a vzdy s inou hodnotou, ktora je spravna ???

a takto to je aj s hodnotou Engine speed tuto tam mam zase 2x ktora je spravna a ktorou sa mam riadit ???
diky moc

pz. verzia programu v ktorej som prekladal hodnoty je 0.1.6
mikesik
Přispěvovatel
Příspěvky: 232
Registrován: 11 led 2008, 22:56
Bydliště: chomutov

Příspěvek od mikesik »

TURBO VNT 15 pri cisteni jsem zjistil male ulamani lopatek o dmychaciho kola turbiny. muze to spusobovat poadani do nouzaku.nebo je uz turbo KO (LOL)
ALHAMBRA RV03 PRODANA Citroen Jumper 1.9 d delnik a Sharan rv 2005 4 motion vstriky ALka upraveny soft ŽATEC
Frenki
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 18 dub 2008, 08:12

Příspěvek od Frenki »

Zdarec! Můžete se mi prosím podívat na log? Mám 81KW a ještě chip a kdyz sem to zkousel s jinym stejnym autem tak sem celkem nestíhal. Před chipem to bylo jako 66KW.
LOG-01.zip
Octavia r.v.97 1.9 TDi
mikesik
Přispěvovatel
Příspěvky: 232
Registrován: 11 led 2008, 22:56
Bydliště: chomutov

multidiag

Příspěvek od mikesik »

cus tak to nevim ja mam jen 304 a pro mne to staci. mozna kluci na foru asi jo zeptej se tam
ALHAMBRA RV03 PRODANA Citroen Jumper 1.9 d delnik a Sharan rv 2005 4 motion vstriky ALka upraveny soft ŽATEC
FOLT1
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 24 kvě 2009, 07:10

Příspěvek od FOLT1 »

WWW.AUTOTELEVIZE.CZ

nejlepsi stranka o autech v čr..........doporučil mi ji jeden znamy a fakt best.... ;)
skodik
Přispěvovatel
Příspěvky: 264
Registrován: 30 říj 2006, 17:45

Příspěvek od skodik »

děkuji
Pawell
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 29 dub 2007, 10:14
Bydliště: Pha

Příspěvek od Pawell »

FOLT1 píše:WWW.AUTOTELEVIZE.CZ

nejlepsi stranka o autech v čr..........doporučil mi ji jeden znamy a fakt best.... ;)
fakt super a co všechno tam mají k tomuto tématu! Císařovy nové šaty - znáš?
VW G4 (2001) 1.9 TDI (PD) ARL 4motion 110kW
eriva12
Přispěvovatel
Příspěvky: 186
Registrován: 03 lis 2009, 09:32
Bydliště: svitavy

Příspěvek od eriva12 »

zdravím ..
při ukládání logu z vagu se soubor ukládá jako txt.. nikoliv jako csv, ikdyž jej potom načítám, nejde to v tom programu otevřít, jak se to upraví?dík
majvoš
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 02 pro 2009, 19:36

Příspěvek od majvoš »

Ahoj jsem student diagnostiky a tak se chci zeptat co jsou tyto logy a k čemu slouzí popřipadně nahoďte nejaký link kde se to dočtu díky moc.
Uživatelský avatar
misoVW
Aktivista
Příspěvky: 8061
Registrován: 24 říj 2007, 08:51
Bydliště: Západné Slovensko, blízko PN

Příspěvek od misoVW »

majvoš píše:Ahoj jsem student diagnostiky a tak se chci zeptat co jsou tyto logy a k čemu slouzí popřipadně nahoďte nejaký link kde se to dočtu díky moc.
http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=8825
Tiguan CBAB
Polaris 455 diesel 4x4
Harley Davidson V-rod
BMW R1200R
FandaTDI
Aktivista
Příspěvky: 1380
Registrován: 29 kvě 2007, 19:54
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od FandaTDI »

eriva12 píše:zdravím ..
při ukládání logu z vagu se soubor ukládá jako txt.. nikoliv jako csv, ikdyž jej potom načítám, nejde to v tom programu otevřít, jak se to upraví?dík
a u jaký verze? Co vim, tak .scv si atribuuje Excel, ale nevim, jak pracnej bude převod(jak moc odlišný to je obsahově) ... přejmenovat jsi to zkoušel ? :| :mrgreen:
brz00ro
Sběrač informací
Příspěvky: 31
Registrován: 21 čer 2010, 20:42

Příspěvek od brz00ro »

stačí se podívat do souborů k diagnostice, jsou tam v textových informacích uvedeny i typy a nastavení zařízení
******************
Chci nový šicí stroj: šicí stroje
vyšívání - výšivky zdarma a myslíte na Vánoce 2011
tomas@truhlar.biz
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 26 čer 2010, 22:52

Příspěvek od tomas@truhlar.biz »

Zdravím, jen tak na zkoušku jsem si uložil cestu z Praha-Lhotka do Řitka. Vidí v tom nějaký odborník něco špatného? :-)
Jinak... mám motor AVB - 74kW - Superb I. - ve specifikaci motoru je udáno 250Nm/1900ot./min. - v logu je hodnota 250Nm/1900 ot./min. Maximum tam mám 350Nm
log: http://www.uschovna.cz/vyzvednout1.php/ ... I_74KW.CSV
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“