Mobilni internet

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

(rofl) (rofl)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já jsem zvědav, až všichni budou nasyceni množstvým GB, a postoupí provázanost všech a všeho, až budou baráky, včetně ledniček , topení a klimatizace napojeni , včetně aut, jejich managmentu, policie bude mít přímé napojení na jednotlivé vozy, jejich rychlost, zaplacené pojistky , STK /což už je dnes/a člověk sám bude moci být kdykoliv sledován, převáží výhody nad nevýhodami a chytří lidé najednou zjistí/blbcům to bude fuk/že jejich tehdejší svoboda je v háji, a třeba i když budou zanášet manželce, bude to ihned vědět, atd. atd. VĚTŠINA NORMÁLNÍCH LIDÍ NEMÁ RÁDA, KDYŽ JIM NĚKDO LEZE DO SOUKROMÍ A JAK TO TAK BÝVÁ , LIDÉ VELMI RÁDI VYUŽIJÍ TOHO, NĚKOHO POTOPIT A UDAT..Přeji mnoho úspěchů v budoucnosti digitalizované společnosti, kdy bude stačit odpálit vysílače /nebo rušička/ a svět se zastaví a moderní individuum bude bezradné, neb není schopno bez své svítící obrazovky u ucha fungovat.".Primitivní" národy poté snadno ovládnou co a koho budou chtít.. :)
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Jo ted jak vari v rakousku peri tak tam jezdim (rofl)
Koukni se jak velka je stranka namo mobile .facebook k tomu si hod dva filmy a ylutube a pak rekni co si zjistil.
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

jericho-3 píše:Já jsem zvědav, až všichni budou nasyceni množstvým GB, a postoupí provázanost všech a všeho, až budou baráky, včetně ledniček , topení a klimatizace napojeni , včetně aut, jejich managmentu, policie bude mít přímé napojení na jednotlivé vozy, jejich rychlost, zaplacené pojistky , STK /což už je dnes/a člověk sám bude moci být kdykoliv sledován, převáží výhody nad nevýhodami a chytří lidé najednou zjistí/blbcům to bude fuk/že jejich tehdejší svoboda je v háji, a třeba i když budou zanášet manželce, bude to ihned vědět, atd. atd. VĚTŠINA NORMÁLNÍCH LIDÍ NEMÁ RÁDA, KDYŽ JIM NĚKDO LEZE DO SOUKROMÍ A JAK TO TAK BÝVÁ , LIDÉ VELMI RÁDI VYUŽIJÍ TOHO, NĚKOHO POTOPIT A UDAT..Přeji mnoho úspěchů v budoucnosti digitalizované společnosti, kdy bude stačit odpálit vysílače /nebo rušička/ a svět se zastaví a moderní individuum bude bezradné, neb není schopno bez své svítící obrazovky u ucha fungovat.".Primitivní" národy poté snadno ovládnou co a koho budou chtít.. :)
To se ti jenom zda.
to neni a nebude .dal zij ve stredoveku (rofl)
Nenech se vytacet :-)
Uživatelský avatar
turbo kamna power
Aktivista
Příspěvky: 4221
Registrován: 15 dub 2008, 20:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od turbo kamna power »

A6TDI píše: Koukni se jak velka je stranka namo mobile .facebook k tomu si hod dva filmy a ylutube a pak rekni co si zjistil.
koukám na datech na mobile, facebook i youtube, mám tarif 10gb a v životě jsem se nedostal za měsíc přes 4gb :)
Golf mk1 mTDI ...powered by Holz-tdi
Golf mk3 GTI "20 jahre" TDI ...powered by Moravia-Tuning
Ibiza 6k2 1.8T Cupra ...in progress
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

No když to vidíš kolik spotrebujes tak si vezmi tarif který ti splní tvé požadavky. Pokud chceš neomezený tak vezmi neomezený myslím ze existuje taky.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

A 6 TDl -Já se nevytáčím a všem přeji novověk, ale je třeba si uvědomit, jaká vlastní závislost z toho plyne..Je lepší být alkoholik, pokud má člověk vůli, může se z toho dostat.. :)
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

turbo kamna power píše:
A6TDI píše: Koukni se jak velka je stranka namo mobile .facebook k tomu si hod dva filmy a ylutube a pak rekni co si zjistil.
koukám na datech na mobile, facebook i youtube, mám tarif 10gb a v životě jsem se nedostal za měsíc přes 4gb :)
A vis kolik mega je 1 gb ? Tosi asi pletes prenosovou rychlost ne ?
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4188
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

1024mega (noteeth) já mám limit 5gb a vycházim v pohodě, ale doma jedu na pevným internetu
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Jeden on-line hodinový film z O2 TV je cca 1,45-1,6 GB.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
martinsidlo
Aktivista
Příspěvky: 4625
Registrován: 06 pro 2009, 15:24
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od martinsidlo »

1,6 x 4 je .... a má h......
Simson Enduro S 51(70 ccm) ex
Lada 1200 S(1500 ccm) 74 ex
Seat Cordoba Sdi AEY 98 ex
OI Combi TDi ASV 1xxPs,2xxNm,740tis.km brzdy 312 x 280 chlazené
OI Combi TDi ASZ (TDI FUN 186Ps,415Nm)brzdy 312 x 280 chlazené
tomas123456
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 09 pro 2019, 07:26
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomas123456 »

Aku spotrebu dat ocakavas? Sledujes napriklad videa alebo streamujes hudbu? TO su podstatne veci a to moze ovplyvnit celkovy pausal. Tu si mozes pozriet priblizne odhady co kolo spotrebuva datab https://vosveteit.sk/sledujete-na-inter ... o-miniete/ verim, ze pomoze :)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“