Opel Vectra B po chvyli zhasne

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
automonte
Přispěvovatel
Příspěvky: 100
Registrován: 16 črc 2013, 03:54

Opel Vectra B po chvyli zhasne

Příspěvek od automonte »

Vectra b Z18XE sama zhasne cca po 10 minutach,znovu nejde nastartovat a v tedy sa ani nespojims ecu. Zruba po15 minutach sa s ecu spojim. Chybove hlasky su: P1600 P1612 P1613. Po vymazani tychto hlasok auto opet nastartuje a vsetko sa opakuje.
Napajanie ecu zmerane a je vporiadku.
Moze to byt aj nieco ine ako vadna ECU?
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

pokud se nepletu tak ta řj de v pohodě rošrubovat, de tam + a + spínané 15

našel bych si kam vede kostra a ty dva plusy, v momentě kdy to chcípne proměřil a pokud 2x+OK a kostra ok tak řj motoru směr popelnice, podle mě tam máš asi větší bordel v elektrice když to napíše 1612 1613 tak vypoví i imobilizer tk bych zjištoval když nejde komunikace s řj motoru zda de s imobilizerem
automonte
Přispěvovatel
Příspěvky: 100
Registrován: 16 črc 2013, 03:54

Příspěvek od automonte »

napajanie premerane, immobilizer komunikuje s diagnostikou stale pri poruche nevidi ecu motoru, po zhasnuti motoru chvylu cvakaju relatka motoru a palivoveho cerpadla, cikluje signal od ecu pre cievku motoru, kontrolka motoru nepravidelne blika - 95% ecu ko uz objednana druha dam vediet ako to dopadlo
anydraj
Aktivista
Příspěvky: 1408
Registrován: 27 črc 2006, 07:05
Bydliště: Island

Příspěvek od anydraj »

Nemoc Oplu
hybrid jednotka a pro jistotu a by ji nebyla zima
tak prisroubovana k motoru.
Teplo-zima, co ma chudera pak delat
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

jednou jsem snad vítězoslavně našel problém nějaký pin na který nešla elektrika a proto to zvadlo, letím za elektrikářem ten mi řekl že su kokot, tak nová řídící jednotka, na opl klubu jsem si našel jak zlikvidovat imo a taková zajímavost jak jsem ho částečně otevřel tak auto chytlo nechal jsem to tak auto jezdilo asi rok a šlo
anydraj
Aktivista
Příspěvky: 1408
Registrován: 27 črc 2006, 07:05
Bydliště: Island

Příspěvek od anydraj »

Nevim o tom, ze by slo vypnout immo u tech
hybridu, mozna me nekdo pouci.
Uz to, ze nekdo konstrukcne nalepi jednotku na motor
vypovida o jeho inteligenci, nebo je to schvalne,
tzv kurvitko za 20
X18... tusim Siemens 7x, spatne sehnatelna v
stavu -nemam zavady-
dreizig5
Aktivista
Příspěvky: 1760
Registrován: 01 kvě 2011, 13:56
Bydliště: Doma

Příspěvek od dreizig5 »

immo off nelze,miloš o5 mimo mísu
OP-COM a vrčí to zachvilku
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

dreizig5 píše:immo off nelze,miloš o5 mimo mísu
OP-COM a vrčí to zachvilku
já tam nedopsal že to byla stará omega naftová,
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Miloši, u Tebe člověk ví, že jelikož ti prošlo pod rukama hoodně aut, člověk nemůže být cimprlich, když to není na první pohled jasné..V té záplavě modelů aby člověk měl hlavu jako pátrací balon... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

jericho-3 píše:Miloši, u Tebe člověk ví, že jelikož ti prošlo pod rukama hoodně aut, člověk nemůže být cimprlich, když to není na první pohled jasné..V té záplavě modelů aby člověk měl hlavu jako pátrací balon... :)
šak to znáš mám špinavé ruce, ale nejsem redaktor abych prodával svoji práci pro čtenáře, jsem komunikativní tak se dá bar co doladit, naposledy pastorek v pežotklubu praskla mi trubka na 307 za motorem, pastorek meleš iba kokotiny, všetkých iba domotáš a za motorom sů len hadice a ban na rok vypadni

a ty hadice si nasadí asi na kokot , ty hydice se právě nasazují na ty trubky vedoucí k topení (wallbash) (LOL) škoda že tam příjdeš o spousta kamarádů co něco ví, nemohu vědět všechno ale mám zájem se dopracovat k čemukoliv ;)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ban většinou dávají jen slečinky z kanceláře, které žijí pouze uvnitř norem a pracují v rukavicích, aby jim to nenarušilo manikůru, když sliní se soudružkami za stolem v klimatizovaném kanclu..Je jich všude plno, našprtaní, uvědomnělí , s penězovodem od státu-firmy..Nic si z toho nedělej... :D
nepropadat panice...
automonte
Přispěvovatel
Příspěvky: 100
Registrován: 16 črc 2013, 03:54

Příspěvek od automonte »

Vyriesene vymena ecu a uz to ide
Odpovědět

Zpět na „Opel“