LAUNCH X 431 V Master

diskutujte o diagnostických prostředcích pro různé značky vozidel

Moderátoři: šulda, Moderátoři

lacike
Přispěvovatel
Příspěvky: 116
Registrován: 16 pro 2009, 11:05
Bydliště: Povazska Bystrica

LAUNCH X 431 V Master

Příspěvek od lacike »

Zdravim
mate niekto skusenost s touto diagnostikou?
FandaTDI
Aktivista
Příspěvky: 1380
Registrován: 29 kvě 2007, 19:54
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od FandaTDI »

Co je myšleno tím master? Je buď V (s 8" tabletem) nebo V+ (s 10")
Zatím jen prvotní, ale vypadá to nadějně, např. na Renault Master3 (ani ne rok starej) umí zapsat konfiguraci UCH jednotky (konkrétně vypnout automatický rozsvěcení světel, což dealer/autorizák buď neumí nebo nechce umět - přitom původně pro CZ trh nakódováno jako Skandinávie...), musí se teda zapsat komplet (nejde změnit jen jedna položka zvlášť), ale funguje jak má...
Zkoušel jsem zatím jen pár aut, ale myslím, že mezi multiznačkama jedna z top...(i když pro neagličtináře to může být oříšek i s připojením na net, se kterým se dost věcí překládá do češtiny, ale i ten překlad to chce brát s rezervou, docela mě pobavil např.překlad, kdy se něco načítá a v dialog. okně to píše "Osvěžující" :D :D :D ) Se spec.funkcema to bude asi na pováženou (do čeho se pouštět a do čeho ne...), ale chlubí se to docela dost věcma, od crashdat u některých jednotek přes immo/klíče, i když ze starýho Passata B5 mi to PIN vyčetlo špatně a jednotku pytlů(VW3) musím asi nejdřív vytáhnout a fyzicky "oživit" před výmazem crashdat, ale i přes upozornění, že jí to může umrtvit, to s ní komunikovalo (kontrolka blikala) a hlásilo úspěšný dokončení, i když nedokončilo, ale aspoň jí to neumrtvilo a uvidíme až jí vytáhnu/rozlousknu...
A maj tam i nějaký data/rady/tipy/postupy, sice ne pro moc aut, ale na druhou stranu, když už tam něco je, je to často podrobnější a názornější než jiný příručky/dílenky...
pašíkombi AFN B597
lacike
Přispěvovatel
Příspěvky: 116
Registrován: 16 pro 2009, 11:05
Bydliště: Povazska Bystrica

Příspěvek od lacike »

VYchadzal so z tohoto
https://stroje.bazos.sk/inzerat/9321615 ... Master.php
pise tam ze soft v cestine tak zistujem ci je to tak ake su skusenosti
lacike
Přispěvovatel
Příspěvky: 116
Registrován: 16 pro 2009, 11:05
Bydliště: Povazska Bystrica

Příspěvek od lacike »

VYchadzal so z tohoto
https://stroje.bazos.sk/inzerat/9321615 ... Master.php
pise tam ze soft v cestine tak zistujem ci je to tak ake su skusenosti
FandaTDI
Aktivista
Příspěvky: 1380
Registrován: 29 kvě 2007, 19:54
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od FandaTDI »

Přesně tuhle sadu mám, přímo od výrobce ještě o něco levněji (i s dárkem - Creader 3008, ale ten půjde do světa...), je to klasická V (to master si tam asi prodejce přidal...), v podstatě full verze, jen údajně nerozšiřitelná o HD (/heavy duty - nákladní) modul (to je až ta s 10" tabletem - V+), i když hlavice je v obou případech stejná, takže je to imho o tom, co umí wifi v tabletu (tahle verze se s DBSCar5 připojuje přes BT)...
A ta čeština jede přes google překladač, co vím, tak žádnej ofiko překlad není...
pašíkombi AFN B597
stefi
Přispěvovatel
Příspěvky: 802
Registrován: 14 pro 2008, 16:23

Příspěvek od stefi »

je rozsiritelna o nakladaky ale je nutne zakupit dalsiu hlavicu hlavica dbs5 nefunguje z nakladakmi
stefi
Přispěvovatel
Příspěvky: 802
Registrován: 14 pro 2008, 16:23

Příspěvek od stefi »

je rozsiritelna o nakladaky ale je nutne zakupit dalsiu hlavicu hlavica dbs5 nefunguje z nakladakmi
lacike
Přispěvovatel
Příspěvky: 116
Registrován: 16 pro 2009, 11:05
Bydliště: Povazska Bystrica

Příspěvek od lacike »

Aký je rozdiel madzi X431 PRO a tým X431 V Master?
lacike
Přispěvovatel
Příspěvky: 116
Registrován: 16 pro 2009, 11:05
Bydliště: Povazska Bystrica

Příspěvek od lacike »

Aký je rozdiel madzi X431 PRO a tým X431 V Master?
FandaTDI
Aktivista
Příspěvky: 1380
Registrován: 29 kvě 2007, 19:54
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od FandaTDI »

stefi: No ten jak oni říkaj "modul"/interface musíš zakoupit (i) k tý V+ verzi (event. koupit sadu už s ním), ale výrobce tvrdí, že "jen" V verze (kde je hlavice - DBScarV- i sw stejný jako u V+) takhle rozšířit nejde, ale víc mi k tomu nenapsali (samotnýmu mi vrtá hlavou proč přesně...)

lacike: PRO je starší model/design oproti V, jinak by to mělo být v podstatě to samý (V má možná novější, i když podobně, ne-li stejně rychlej procesor) a/nebo "řada" PRO by se dala považovat za rozsáhlejší (PRO3 je zas podobný tý V+ sadě, tj. s 10" tabletem a 7Ah bat.,...), docela sympatický (aspoň designem) je i PRO mini/PROS mini ...
pašíkombi AFN B597
lacike
Přispěvovatel
Příspěvky: 116
Registrován: 16 pro 2009, 11:05
Bydliště: Povazska Bystrica

Příspěvek od lacike »

Tak ktorá bude lepšia to PRO 3 ci V master?
stefi
Přispěvovatel
Příspěvky: 802
Registrován: 14 pro 2008, 16:23

Příspěvek od stefi »

pro 3 ma inu hlavicu ako V+
lacike
Přispěvovatel
Příspěvky: 116
Registrován: 16 pro 2009, 11:05
Bydliště: Povazska Bystrica

Příspěvek od lacike »

Ktorá dokáže viac
stefi
Přispěvovatel
Příspěvky: 802
Registrován: 14 pro 2008, 16:23

Příspěvek od stefi »

V + ma otvorenych viac funkcii ako diagun alebo pro
FandaTDI
Aktivista
Příspěvky: 1380
Registrován: 29 kvě 2007, 19:54
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od FandaTDI »

stefi: Víš něco konkrétnějšího?

lacike: V tom případě bacha na záměnu "obyč."(aneb jak tomu říká ten inzerent - "master") V a V+ ... (ačkoliv mi výrobce před koupí tvrdil, že hlavice jsou stejný jak u V, tak u V+ a to DBSCar5, kterou mám u toho "obyč." V s 8" tabletem)

Btw. víte někdo, jak bez poškození/násilí rozlousknout ten obal/kryt tabletu u V verze (8")? Chtěl bych tam dát ještě paměťovku a i když podpora na pár dotazů odpověděla (např. ohledně tisku, že pro obyč. tiskárny není podpora z jejich strany, ale dá se to řešit přes ty reporty v pdf a nějakej program z marketu/Googleplay), tak na tohle jsem se ptal už 3x a stále čekám na odpověď ...
pašíkombi AFN B597
Odpovědět

Zpět na „Autodiagnostika - Software - Elektro svět“