LAUNCH X 431 V Master

diskutujte o diagnostických prostředcích pro různé značky vozidel

Moderátoři: šulda, Moderátoři

lacike
Přispěvovatel
Příspěvky: 116
Registrován: 16 pro 2009, 11:05
Bydliště: Povazska Bystrica

Příspěvek od lacike »

stefi píše:V + ma otvorenych viac funkcii ako diagun alebo pro
Zdravim
To V+je ten Master ci to je zase niečo iné?
lacike
Přispěvovatel
Příspěvky: 116
Registrován: 16 pro 2009, 11:05
Bydliště: Povazska Bystrica

Příspěvek od lacike »

FandaTDI píše:stefi: Víš něco konkrétnějšího?

lacike: V tom případě bacha na záměnu "obyč."(aneb jak tomu říká ten inzerent - "master") V a V+ ... (ačkoliv mi výrobce před koupí tvrdil, že hlavice jsou stejný jak u V, tak u V+ a to DBSCar5, kterou mám u toho "obyč." V s 8" tabletem)

Btw. víte někdo, jak bez poškození/násilí rozlousknout ten obal/kryt tabletu u V verze (8")? Chtěl bych tam dát ještě paměťovku a i když podpora na pár dotazů odpověděla (např. ohledně tisku, že pro obyč. tiskárny není podpora z jejich strany, ale dá se to řešit přes ty reporty v pdf a nějakej program z marketu/Googleplay), tak na tohle jsem se ptal už 3x a stále čekám na odpověď ...
Rozmýšľam nad kúpou x341 Master len som čítal ze to je už zastarala verzia že už sú x341 pro 3 a pro 4 tak neviem.
FandaTDI
Aktivista
Příspěvky: 1380
Registrován: 29 kvě 2007, 19:54
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od FandaTDI »

lacike: No já v tom sice taky pořád ještě nemám přesnej přehled, ale ty v tom zjevně plaveš víc...
Pro3 a Pro4 jsou (logicky) předchůdci Pro5(V=5 ;-) ) a sice se budu opakovat, ale dle výrobce by mezi V a V+ měl být rozdíl jen v tabletu (8" vs 10") a rozšiřitelnosti o HD(heavy duty), hlavice by měla být stejná (DBSCar5), i když ruku do ohně bych za to nedal...

Master nemá s ofiko značením Launch nic společnýho, to si vymyslel ten prodejce a podle popisu je to "obyč."(full) V (s 8" tabletem) ...


PS: A je to X431, ne X341 ;-)
pašíkombi AFN B597
stefi
Přispěvovatel
Příspěvky: 802
Registrován: 14 pro 2008, 16:23

Příspěvek od stefi »

rozdiel medzi V a V+ je len vykon tabletu a ver androidu funkcie su rovnake otvorenost software zavisi od licencie a hlavice dbs5
lacike
Přispěvovatel
Příspěvky: 116
Registrován: 16 pro 2009, 11:05
Bydliště: Povazska Bystrica

Příspěvek od lacike »

stefi píše:rozdiel medzi V a V+ je len vykon tabletu a ver androidu funkcie su rovnake otvorenost software zavisi od licencie a hlavice dbs5
FandaTDI: odkiaľ si to bral hod link tu na bazosi sk už není v ponuke.
Stefi:ty mas na pradaj túto diag?
FandaTDI
Aktivista
Příspěvky: 1380
Registrován: 29 kvě 2007, 19:54
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od FandaTDI »

lacike: Už jsem ti to psal v sz... :roll:
pašíkombi AFN B597
sathol
Přispěvovatel
Příspěvky: 947
Registrován: 03 lis 2007, 08:53

Příspěvek od sathol »

mohl bych taky poprosit o info dekuji
Odpovědět

Zpět na „Autodiagnostika - Software - Elektro svět“