problém el. pohonu

Diskuze pro nadšence do elektrických aut - technika a vše o nich bez rozlišení značky

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Foreste, máš pravdu, ano jsem psavec, ale je tolik úhlů pohledu, že nějaký výstřel na jednu řádku neobsáhne téměř nic. Chápu, že co člověk to názor, bohužel dnes je už pozdě na povrchní úvahy, příroda nastoupila ke "konfrontaci",..... tak dlouho jste mě kurvili, už toho mám dost..Nezávidím těm, kteří mají život před sebou, odplata bude nekompromisní a poděkujte doma všem ,kteří si s přírodou vždy vytírali zadek a dnes se diví, JAK JE TO MOŽNÉ? :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

(offtopic) Jericho, ja tim nenarazel na objem ale obsah a podani (proto ten odkaz na porad Laska za lasku) ... a bylo to mysleno bez urazky. (offtopic)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

jericho-3 píše:Foreste, máš pravdu, ano jsem psavec, ale je tolik úhlů pohledu, že nějaký výstřel na jednu řádku neobsáhne téměř nic. Chápu, že co člověk to názor, bohužel dnes je už pozdě na povrchní úvahy, příroda nastoupila ke "konfrontaci",..... tak dlouho jste mě kurvili, už toho mám dost..Nezávidím těm, kteří mají život před sebou, odplata bude nekompromisní a poděkujte doma všem ,kteří si s přírodou vždy vytírali zadek a dnes se diví, JAK JE TO MOŽNÉ? :(
Ty, že chápeš co člověk to názor?? Co tu lžeš, už det let tady cpeš do hlavy všem jen svou pravdu a co se týče přírody tak si nehraj na neviňátko, zodpovědnost neseme všichni, nebo jsi snad nikdy nechlstal z PET lahve apodobě?? Strč si svoje spasitelský moudra do konečníku
(wallbash)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já myslel člověka s názorem, já nemyslel tebe, který máš v hlavě sračky odposlouchané od té části společnosti, která nás do veškerých sraček dostala. Příště vám ukážu návod rudé pakáže na likvidaci" lesních škůdců" v brožurce z 50 let a co vše se zabíjelo, kam pokládali železa jako v prehistorii a jak díky těmhle idiotům zničili skvělý stav přírody po válce...Tam je prvopočátek všeho, tam byl základ dnešního stavu, kdy dodnes se řeší odstranění ekoškod po partě, která ve své vrozené debilitě chtěla ovládnout přírodu .. Nikdo z vás si nedovede představit, co vše byli schopni pouštět do lesů, řek a strání..A oni jsou dodnes vůdčí silou v zemědělství, lesnictví a vlastně všeho..U nás vládne ZD borec, který byl důstojníkem v LM , komunistické prase, kterému čehůni okolo, ta banda hovad , která většinou v ZD dělá dali vyznamenání za péči o přírodu...A různí fekálkové a Lojzové vykloubení sedí v žabácích na jedy a perou to tam naplno, hlavně ža mají vejvar...Lidská blbost je všudypřítomný prvek , kteří utváří tento národ hlavně od roku 1948, kdy největší lidská zvrácenost byla nazvána pokrokem... Mnozí z dnešních důchodců, kteří za tohle mohou a mávali rudými prapory a ovládli tuto zemi v zájmu ideologie rudých mužiků na východě , by měla dostávat poukázky na guláš a spacáky od charity..Když oni byli mladí, ničili vše okolo sebe bez jakýchkoliv skrupulí , loupili, vraždili a ničili vše, co se jim nehodilo do krámu.Já bych jim dal důstojné stáří těm parchantům... :(

P.S. klidně to přesuňte do mimo mísu...
A fekálku, dívej se dnes ve 20.00. na ČT 1 na film Díra u Hanušovic..Tam se uvidíš ve svém prostředí..Je to bomba.. (LOL)
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Vše bylo špatné a dnes je vše co se týče systému v pořádku?? Jak jsi vůbec přežil člověče nebo co vlastně jsi? Měl jsi si hodit laso nebo pelášit do tvé vysněné ameriky!! Zaslepený zamindrákovaný tele, jinak tě definovat nemůžu. Trhni mi nohou, prosím přesunout i s výše uvedenými kydy mimo mísu. Děkuji a omlouvám se.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Elektrický pohon nám případné mindráky rychle vyžene z hlavy, každý den se na nás valí nová a nová zjištění fatálních dopadů naší lhostejnosti k přírodě a mnozí jako fekál odpovídají tímto způsobem..Ale dle mého názoru jsou právě auta a jejich kouřivost vlastně ten otesánek a je třeba rozlišovat. Co má společného postupné otravování přírody, polí luk a strání , včetně nás a našich potomků s kouřivostí aut? I pokud by nějaké oteplování bylo nesmyslem, tak naše otrávená pole by škodila stejně i kdyby naše jaro, léto, podzim a zima byla jako podle předpisu..Pokud tohle nezastavíme, tak nás nějaká kouřivost nezachrání, když už budeme mít všichni rakovinu tak už klidně můžeme všichni kouřit a dýchat zplodiny z PV3S .. :)
nepropadat panice...
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2474
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

Zkuste se zapálit, jako palach, abyste probudili nechápavý lid! Lithium prý slušně hoří, tak to bude jednoduchý (LOL)
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

To chce odvahu , přesvědčení a také lásku ke spoluobčanům, u kterých věříš, že je probudíš..To může udělat jen mladý, neposkrněný charakterní člověk , bohužel dnes moc dobře vím, že spoluobčané za tuhle oběť vůbec nestojí..Jen řeknou, ty byl ale blbec .... :(
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

To je ale blbec ;)
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Autosalon renault zoe najpredavanejsie auto.v europe za rok 2018 40kw ,cas nabijania doma.zo.zasuvky 25h ,dojazd 300km .
BMW 330 ix
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

fekálek píše:To je ale blbec ;)
Právě ty jsi ta ukázka občana, kvůli kterému nemá cenu ani hnout prstem, ani jakkoli pomoci, je to ztráta času..
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

jericho-3 píše:
fekálek píše:To je ale blbec ;)
Právě ty jsi ta ukázka občana, kvůli kterému nemá cenu ani hnout prstem, ani jakkoli pomoci, je to ztráta času..
Já mám stejný názor na tebe, tak co stím ty děde vševěde ;)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já mám proti tobě tu výhodu, že pomoc nepotřebuji.Protože nejsem ukvičený čehůn, který kouká, kde je co zadarmo a s vocasem v ruce žebrá u zaměstnavatele, aby mu přidal, protože se sám neuživí/pokud to jeho profese umožňuje/ a ani na to nemá odvahu, protože je sračka. A na budoucí situaci mám poslední trumf, což je ráže 9mm. . :(
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Ty máš kulový a ne ráži 9mm, kde bereš informace, že já někde kvičím ty krachlíku?? Já jsem se o sebe vždycky dovedl postarat sám a od žádnýho státu nic nemám, tak co to pořád meleš proboha??? Sám jsi dokázal houno a jen tu káráš jak jsou všichni neschopný, jen ty jsi elita, opravdu jsem nikdy blba tvého kalibru nepotkal a to už jsem potkal kde co. ;)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Čest práci a přeji ti okolo sebe samé takové jako jsi ty..Vy jste budoucnost....Proto má část lidí deprese , kam to dovedete..Já se už jen směju.... (LOL)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Auta na elektriku“