Starty 1.9 tdi golf4

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jak píše toefuk, je třeba zjistit, zda je čerpadlo ráno plné paliva a nemusí jej dočerpávat.Někdy je krásně slyšet jak vstřiky začínají povrzávat a hlavně ihned po startu musí začít výfuk pokuřovat..Pokud ze začátku nic, pak to začne bíle pokuřovat, a pořád nic, tak v čerpadle je vzduch a nafta se vzduchem se nevznítí, až když se vytlačí vzduch naftou , tak válce se postupně proberou k životu..a najednou to zařechtá v plné síle...Já takhle před pár dny zjišťoval, jak to, že motor hulí bíle /1,6d/ a neudrží se v chodu a všechny vstřiky byly totálně v háji a byly jen jako kohoutek..Ale tobě to poté běží, takže to chce tu flašku, ještě lépe sklenici, je to krásně vidět.. :)
nepropadat panice...
Tukanisko1988
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 22 kvě 2017, 20:49
Bydliště: Kostice

Příspěvek od Tukanisko1988 »

Mám uplně ten stejný problém ALH 66kw první start 3-4 válce a behem chvilky v pohode,pak uz na brnk behem dne bez kouře ale vetsinou druhy den dymovnice smrad nespalene nafty.Probehla kontrola rozvodu,zrovna se vymenilo cerpadlo,vstriky z 81kw,cidlo teploty,palivac na tcku o krouzky,vycistene sani a egr...A dal uz nevím...Za tepla jede pekne i teple starty ok
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Tohle měla dcera, když si koupila Golfa z bazaru. Tam to bylo jasné hned, jeden válec slabá komprese, po rozebrání upálený výfukový ventil..Dal jsem ventil a jsou to housličky..
nepropadat panice...
Tukanisko1988
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 22 kvě 2017, 20:49
Bydliště: Kostice

Příspěvek od Tukanisko1988 »

Na vsech valcich zastudena+/- 24
Uživatelský avatar
Huml
Aktivista
Příspěvky: 11068
Registrován: 23 led 2006, 20:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Huml »

24 je docela málo
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“