Corola Verso D4D hulí bíle

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

roman1648 píše: to asi pustím z hlavy ne (rofl)
pust kdyby se dál něco dělo napiš, uživatel beli si chtěl koupit tu čističku a že ty dpf bude dělat, tak jsem se o to moc nezajímal, ale už to začíná chodit i ke mně čím dál častěji a beli se vrtá ve čtyřkolkách
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Dva dny to jezdilo padlo do nouze a píše trvalou chybu EGR...ještě si s tím asi užiju...
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

no to tak niekedy je zamotaný kruh. Ja sem nedavno riešil nejakeho citroena nejelo to netesný EGR spravil sa potom už to padalo do nudzaku nedostatečný tlak turba - prasklý intercooler jak sa spravil ten tak zase tlak na turbe moc vysoký zase nudzak - vymena regulačneho ventilu turba -a potom byl klid. majitel išel s vykrutenu pusu a o 600eur lahší (rofl)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

uvidíš sám romane třeba ti dojdou nervy a naučíš se něco skurvit, ta moje pohádka to nebylo z první ruky, to verso chodilo po autorizáku i další servis, až nebylo východisko přišlo to ke mně
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="ROMEK"] vymena regulačneho ventilu turba

407 1.6 HDi ko čidlo tlaku, ráno ukazovalo kam má asi 950 pak šlo podle požadavku, měnil jsem ho a nic, pak sjem jel na vrakec pučil si tři čidla a nic, vyměnil jsem ten ventil jak píšeš a ok, ten ventil měl jen přicpaný atmosferický tlak že zatáhl turbo hned ale pouštěl ho pomalu tři vteřiny
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Oni prý v Toyotě ten EGR nějak čistili, ale čert ví no, jestli budou přicpaný trubky nebo co...EGR je jakejsi šoupátkovej a hned za ním je v potrubí nějaký senzor, předpokládám průtokoměr, takže jak se zprůchodnil ten FAP, hned to vyhodilo chybu na EGR
Píše to řídící obvod polohy klapky recirkulace spalin - rozsah provozních hodnot, trvale
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

já se jen tak díval na ten emulátor dneska je to za pár a i foto kam to naletovat, je to mnoho let kdy moji předchůdci všechny možnosti vyččerpali, dpf vypnout nešel a ten emulátor prodával jeden rus což bylo riskantní a nikdo do toho nechtěl jít,
hlavní pravda je v tom že co mi majitel verza přivezl to byl špek za špekem a jsem rád že mě už nenavštěvuje :roll:
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

koukal jsem co píšou o tomto kodu závady a prý to vůbec není EGR ale škrtící klapka..

http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 6&start=45

Tak mám strach střelit EGR i když ten popis závady P0488 ho uvádí...čtený jen Delphinou, zkusím ještě Würth WoW, třeba to vyhodí něco jiného... (crazy)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="roman1648"]koukal jsem vyšrubuj tu klapku třeba tam najdeš poklad
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Tak jsem ho našel,klapka sekla,vyčistí,rozhýbal,promazal a auto šlape...se poseru fakt
Normálně bych objednal novej EGR a neřešil,no zase by byl vyjeb
Klapka práce hrozná...ruky mám dodreny jak Bulhar..
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

roman1648 píše: jak Bulhar..
u tohoto skurvistroje není nic zadarmo, ještě mi sem jezdí avensis :roll: to musíš přepnout a začít někde jinde
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Tak auto týden jezdí ( ťuk ťuk ) tak snad od toho bude klid....do další závady (rofl)
Odpovědět

Zpět na „Toyota/Lexus“