oprava karoserie

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Pajda077
Přispěvovatel
Příspěvky: 484
Registrován: 27 črc 2014, 20:33
Bydliště: Králíky

oprava karoserie

Příspěvek od Pajda077 »

Zdravím. Dnes se mi stala nemilá věc. Sníh(led) ze střechy mi sjel na kapotu a zanechal na tak 7 místech menší důlky.Ještě teď bych si nakopal prdel.!Tak bych se chtěl zeptat jestli to mám nějak po domácku opravit, nebo svěřit odborníkům.Vím , že za blbost se platí, ale snad to nebudou tisíce. Nejedná se o velké důlky ale je jich více v jedné lajně a vypadá to hrozně. Jinak na dveřích už při koupi je větší promáčklina tu bych chtěl také odstranit. Vím že nedocílím nikdy opravy, aby to nebylo poznat, ale tohohle si všimne člověk na 10 metrů. Jsem z východních Čech, nevíte kdo to dělá a za jakou cenu? Přikládám foto.

dveře:
Obrázek

kapota:Obrázek
DIAGNOSTIK
Přispěvovatel
Příspěvky: 708
Registrován: 23 led 2006, 19:36

Příspěvek od DIAGNOSTIK »

Obrat se na mistra důlka
To je situace!
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Jo su na to borci co to spravia baz poskodeni laku. Videl sem dobite auto od krupu a borec to povytahoval ze nebylo nic videt
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
embrojo
Přispěvovatel
Příspěvky: 330
Registrován: 23 zář 2008, 20:46
Bydliště: Olomoucko

Re: oprava karoserie

Příspěvek od embrojo »

Ahoj také jsem řešil něco podobného a mohu jen doporučit chlapíka z Pardubic. Je to machr a oprava takřka na počkaní do mě vletěla srna a zmačkané byly hrany a lemy, nikdo jiný si na to netroufl nebo že tam něco zůstane hlavně v zadním lemu kde je to vyztužené a nedá se k tomu dostat z druhé strany, ale mám to jak nové a cena 5000kč a 3,5hod práce!!!zde odkaz:www.pdrservispardubice.czObrázekObrázekObrázek
vw GOLF 7 2.0tdi 110kw
RAPIDmen
Přispěvovatel
Příspěvky: 561
Registrován: 18 lis 2013, 22:01
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od RAPIDmen »

Najdi si v okoli firmu ktora sa zaobera vytahovanim dulkov metodou/systemom PDR ..ked tak čekni Youtube .. "PDR"-Paintless Dent Repair
embrojo
Přispěvovatel
Příspěvky: 330
Registrován: 23 zář 2008, 20:46
Bydliště: Olomoucko

Příspěvek od embrojo »

a co jsem mu asi poslal???
vw GOLF 7 2.0tdi 110kw
Pajda077
Přispěvovatel
Příspěvky: 484
Registrován: 27 črc 2014, 20:33
Bydliště: Králíky

Příspěvek od Pajda077 »

embrojo píše:Najdi si v okoli firmu ktora sa zaobera vytahovanim dulkov metodou/systemom PDR ..ked tak čekni Youtube .. "PDR"-Paintless Dent Repair
to jsi platil za to jedno místo 5000? To ja se asi do tech 5k nevejdu. I tak je to pro me hodne momentálně. :(
embrojo
Přispěvovatel
Příspěvky: 330
Registrován: 23 zář 2008, 20:46
Bydliště: Olomoucko

Příspěvek od embrojo »

ne je to za ty tři místa dohromady přední blatník (důlek v lemu) 1200kč dveře zadní 1300kč a lem zadního blatníku 2300kč. Pošli mu fotky a on ti to nacení.
vw GOLF 7 2.0tdi 110kw
TKTDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 505
Registrován: 13 zář 2010, 21:18

Příspěvek od TKTDI »

Autopromackliny.cz pro něho to bude hračka
Pajda077
Přispěvovatel
Příspěvky: 484
Registrován: 27 črc 2014, 20:33
Bydliště: Králíky

Příspěvek od Pajda077 »

Psal jsem mu tak uvidíme;-)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

nebo si kup toto https://www.vidaxl.cz/e/8718475851561/s ... oserie-aut
nepoužívám jen tu tavnou pistolu ale horkovzdušnou, tou horkovzdušku tu kartu i odlepíš přihřeješ odpadne

je ještě sada kde je stahovací most plastový tu si nekupuj stojí sice dvě kila ale nedá se seřizovat a ten tah je poslabší lepidlo nahřeješ stáhneš tou škrabkou a na telpý stačí aceton a hadra,
na ten malý dolíček si musíš vyrobit háček zakončený na kulato třeba s osmičky kulatiny a zevtniř vytlačit,

všechno najdeš na youtube i různé kouzelníky z celého světa, tam uvidíš jak se poklepkává stím razícím nástrojem a uvolnuje napětí pro začátek ho raději používej naopak
DIAGNOSTIK
Přispěvovatel
Příspěvky: 708
Registrován: 23 led 2006, 19:36

Příspěvek od DIAGNOSTIK »

Když nejsou peníze, tak se na to vybodni. Není peněz, není láska...jak někdo řekl.
To je situace!
TKTDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 505
Registrován: 13 zář 2010, 21:18

Příspěvek od TKTDI »

Pajda077 píše:Psal jsem mu tak uvidíme;-)
Jasně, určitě se domluvíte 😉
Pajda077
Přispěvovatel
Příspěvky: 484
Registrován: 27 črc 2014, 20:33
Bydliště: Králíky

Příspěvek od Pajda077 »

slovacek.milos píše:na ten malý dolíček si musíš vyrobit háček zakončený na kulato třeba s osmičky kulatiny a zevtniř vytlačit,

všechno najdeš na youtube i různé kouzelníky z celého světa, tam uvidíš jak se poklepkává stím razícím nástrojem a uvolnuje napětí pro začátek ho raději používej naopak
jaký malý dolíček myslíš?tam jich je víc:-)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

řekl bych lem levý přední blatník takový malinký dolíček tam musíš dát háček na nadkolí a vytlačit zevnitř,

na motoru toho taky zevnitř vytlačíš kladívkem zbytek vytaháš tím vytahovákem nesmíš to rvat moc na prudko poklepkávat pokud to nejde nechat našponované klidně tři hodky a pak se k tomu vrátíš a tak máš čas,

mrkni na nějaké video pochopíš
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“