PROSÍM POMOC - nutné - debata se ženou jaké auto koupit

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

amg124 píše:Hele vidím, že když si tady někdo přijde pro radu, tak je vám člověk jen k smíchu. Takže na to zapomeňte a bude klid.

Pokud dám zadání s dotazem, tak jsem předpokládal, že dostanu informace, že to nebo to se bude muset oželit, že to nebo to bude asi jinak atp. Prostě jsem očekával debatu, která se bude ubírat nějakým směrem, poučí mě a doberu se nějakému závěru.
Rád se nechám poučit, vysvětlit si, že se pletu a pokud mi někdo napíše třeba "kokote, musíš hledat to a to, musíš udělat to a to" tak to vezmu s povděkem a nemám důvod se nijak durdit a rozčilovat. Ale aby tady nějaký nevychovaný spratek jako je rudy5 a podobní se mi začali vysmívat, to nerozdýchám.

Tohle je snad forum o autech a o tom, že si zde lidi radí, zatím tu poradilo jen pár lidí a než jsem stihl rozvést diskuzi někam dál, tak přišel rudy5 a pár podobných šašků co neporadí a jen se vysmívají!!! Přijdete si vtipní? Mě ne, spíš na mě působíte jen jako namachrovaní pitomci, co mají jako rudy jen načteno, ale radu dát neumějí.

Tak to uzavřete, je vidět, že jsem se ve smyslu tohoto fóra zřejmě spletl.

A zvlášť pro rudy5 : ty už si mě vůbec neber do huby, nevíš o mě nic, stejně jako já nevím nic o tobě, kromě toho, že tvou výchovu někdo hodně zanedbal. Vysmívat se někomu koho neznáš, s kým si nikdy nekomunikoval jen pro to, že se ti nelíbí jeho dotaz, může opravdu jen rozmazlený a nevychovaný spratek co nikdy nic nedokázal!!!
Prosim ty neber do usta mna ok? Dal som.ti jasnu radu chces opicu a nemas na banany a tak to je ,lebo clovek.co planuje kupit nejake.auto.do.100tis nikdy nenapise to co ty! Je.z toho jasne vidno ze.na.to nemas a ti pani.co.ti to.tu napisali myslm.tomu rozumeju len ty si stale.dost mimo misu.
BMW 330 ix
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

amg124 : když se podívám do seznamu aut jaké jsi měl a máš (jako nic proti nim ani tobě samozřejmě) a přihlédnu ke tvým tématům o opravách T4.. tak věř, že mé poznámky byly míněné správně a dobře. A že by sis to z Touarega podobných hodil..
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

Vici nech ho bude nový supertema touareg jak na to :D
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

to je fakt (LOL) a končit bude dotazem, jaký provaz a kde nejlépe koupit ..

Touaregy, Q7 a podobné vozy za "dobrou cenu" mají díky svým majitelům většinou jednu společnou vlastnost - kde co nefunguje, kde která kontrolka svítí, z pneu lezou dráty ...... případně to pak někde stojí a už nikdy nevyjede
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

Musel jsem si tohle vlákno přečíst ještě jednou celý, nevidím, že by se Ti rudy5 ani nikdo jiný nějak posmíval, to že se někam hodí smajlík, to snad není důvod na foru se cítit dotčený ...
amg124 píše:A jí se zalíbil Tuareg. Jsou inzeráty už od 110tis., ale koukala i na dražší kolem 150tis. Servis, náklady jsou jasný a jsme s tím smířený. Jde spíš o to, aby se v tom za půl roku nevysralo něco za polovinu ceny auta.
a co dodat k tomuto. Píšeš, že jste celá rodina smířený se servisními náklady a nemáš ani představu, jak vysoké ty náklady můžou být. A vzápětí máš obavu, abys na tom za půl roku nemusel dělat něco za 50-75 tisíc. To ti nikdo dnes negarantuje ani na mladším autě v nižší třídě ...
Vem si pořizovací cenu toho auta když bylo nový, a z toho pak vycházej pro servis, když bude jetý, jak pro cenu dílů, tak pro cenu servismana, kterej to nebude dělat za cenu servisu nějaký OII a dalších v té třídě ;) Však to jistě znáte už s tou A6 a tady byste si jen "polepšili" ...
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

Náklady na běžný servis u takovyhleho hrobu co má na budíku 150 a podobný čísla jsou cca litr bez daně na 1000km když se nic neposere chceš kvalitní díly a nemusíš kupovat gumy takže asi tak...
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14265
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

amg124 píše:Ale no tak, do kila se dá sehnat, byť je k tomu potřeba i štěstí.
Jen tak mimochodem, žena měla Fabii 1.2htp a vyměnila jí za A6 o pět let starší, protože chtěla víc komfortu.
Nicméně závěr je ten, že si přidá, tzn. chvíli počká a hrozně se jí zalíbil Tuareg. Takže uvidíme.
Do kila určitě, ale určitě nekupovat za tuhle sumu auto co stálo 1,5-2mega nový kus před x lety.

A jak bylo zde psáno, tohle je kategorie vozů kde suma do opravy/nutné údržby 50tis. - 100tis. není nic co by majitele mělo překvapit.

Jenom pro zajímavost, známí nechával v BMW přeznou na nové zimní pneu X50-d50, Runflaty Continental, ventilky + práce a 100 000kč bylo k platbě :)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Tuareg (LOL) (LOL) Tak to si nech tak dvě kila bokem a kup si k tomu tu fabii sdi aby jsi měl po dobu co ten sráč bude v servisu čím jezdit ;)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“