Octavia 1.9 tdi 81kW AHF- MALÝ výkon

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

phanomen
Přispěvovatel
Příspěvky: 60
Registrován: 27 bře 2010, 01:34

Příspěvek od phanomen »

Ano. Koukal jsem, že mají otvory těch 0.184. a tenhle můj motor by měl dostat 0.205. Všichni mi ale říkají, že to nemůže takový vliv a já sám jsem na vaskach, protože vím jak ty trysky dsla150p764 mají vliv, když se dají do 81kw a přitom otvory mají větší úplně o prd.
No ale hlavně mi kde o to opravit tu pravou závadu, ne tam nahnat jen výkon. Příští týden budu mít na dily octavii 81kw, tak si zkusím půjčit vstriky nebo jednotku a pak už fakt nevím (rofl)
Uživatelský avatar
Pája 19
Aktivista
Příspěvky: 3483
Registrován: 15 čer 2008, 12:12
Bydliště: u pár dubic

Příspěvek od Pája 19 »

Tak dej vědět, jak si dopad.
Oct asv 2000, DieselPower
Pajda077
Přispěvovatel
Příspěvky: 484
Registrován: 27 črc 2014, 20:33
Bydliště: Králíky

Re: Octavia 1.9 tdi 81kW AHF- MALÝ výkon

Příspěvek od Pajda077 »

phanomen píše:http://leteckaposta.cz/922137365 

Prosím o rady. 
Octavia 1.9tdi 81kW má malý výkon. Nějaké nápady? Diagnostika bez chyb, váha nová bosch, filtry novy, rozvody a tdi graf OK, regulace turba funguje, výfuk se zda normálně průchozí, podtlaky OK, startuje, nekouří.... a výkon horší jak 66kW. 😒 sani vyndano a vycisteno, egr i zkušebně zaslepen, vacka i hydrostely OK, stop klapky otevren. LOG udělán jen na rychlo na trojku do kopce s plným plynem, kdyžtak udělám dalsi a delší. Kámoš to už takhle koupil před půl rokem, že dá jen váhu a pojede to. Už mě fakt napadaji jen vstriky nebo čerpadlo a nebo že lže snímací tlaku na intercooleru.
Ahoj já teď řeším také to samé co ty turbo není cítit že zabere.Ručička leze pozvolna od 2000 až do 3500 otáček a vytáhnu z ní tak 160km/h. Akorát že já mám tu 66kw AHL. Logovat budu v týdnu ale jinak vypadá vše v cajku.
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“