JD Power

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

JD Power

Příspěvek od Forest »

Byt jsem si vedom, ze to je zalezitosti USA, priznavam, ze to ve me vyvolava trochu zdeseni.

Prekvapenim jsou pro me predevsim LR, Acura ... a KIA

https://www.garaz.cz/clanek/auta-masovy ... &source=hp

... rozhodne velke zdeseni ocekavam od Jericha

PS: neoveroval jsem to primo na strankach JD Power ale nepredpokladam, ze by mel server garaz.cz nejak menit - byl by sam proti sobe, ne?
Naposledy upravil(a) Forest dne 15 úno 2019, 13:25, celkem upraveno 1 x.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5471
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

VW je lepší jak Fiat to Jerricho neunese (rofl)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já zděšen nejsem, potěšilo mne že Porsche 911 si tak dobře vede, což je svým způsobem zázrak, u tak sofistikovaného auta..A že se to dalo očekávat, je nasnadě, auta přecpaná všemi vyfikundacemi moderní doby , tak musela skočit..Amíci paradoxně vytlačili Evropu a její vozy postupně dělají potěšení milovníkům bucharů , zatímco Němci dle mého názoru, jsou již mimo, jejich auta jsou přešlechtěné sračky a i když pořád prodávají, bez Číny půjdou do háje..Motor z D je už dávno přetechnizovaná sračka , a např. Korea je strčí do kapsy. Mám Itala čím dál raději i kdyby různé tabulky blábolily cokoliv..Praxe je prostě jiná, pokud nebude hlavní hledisko infotaiment a měkkost sedaček... :)
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Kde je škoda a seat a ostatní ?
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Ti se tam ani nedostali, jinak Toyota mě hřeje u srdíčka. 8)
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Fiat moc dobrý (rofl)
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

A6TDI píše:Kde je škoda a seat a ostatní ?
protože je to v USA a tam moc škodovky nejedou (hm)

k fiatu: jsou to "problémy" který si vymýšlí majitele takže kde co vlastně ani problém být nemusí
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

fekálek píše:Fiat moc dobrý (rofl)
Dám ti jiný příklad, jel jsem s majitelem Superba, asi 2-3 roky starého -voňavka, jen mačkal čísla telefonu na obrazovce, sice se často stejně nedovolal, což není vinou auta, ale jinak pohoda, automat vše řešil, tak se ho ptám, v čem je podle tebe rozdíl od Passatu s PD ABL, který jsi měl? No, nevím jak bych to řekl..... já mu říkám, řekl bych, že je to stejné, ba dokonce je ten Superb horší .. žebřiňák..A on , ono mě to taky připadá takové nějaké obyčejné, Passat byl takový jako ucelený-majestátní a líp seděl..Tak si říkám, je to sice nové auto, motor jen šumí, ale dát takovou řachu za auto, které je vlastně cestou zpět,s vyšším podílem PVC , s aut. otvíráním kufru,/ které ho neskutečně sere a dá tam méně nástrojů jako geodet/ to bych musel být blázen...A mimochodem, mám svého Fiata tím raději, čím více plyne čas a říkám si, kde asi budou ty nové výtvory po 23 letech služby pro své majitele.jako můj stroj. Buď budou dávno na šrotišti, nebo budou jako protiúčet při šrotovném v nedávné budoucnosti..Jejich vyfikundace, budou už vybledlé, technicky překonané a desítky ŘJ si budou žít vlastním životem a napadat jedna druhou.. :) :)
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Jarda S. píše:
A6TDI píše:Kde je škoda a seat a ostatní ?
protože je to v USA a tam moc škodovky nejedou (hm)

k fiatu: jsou to "problémy" který si vymýšlí majitele takže kde co vlastně ani problém být nemusí
Díky za vysvětlení :D
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“