samoriditelna auta

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

samoriditelna auta

Příspěvek od lt.kubosh »

Ahoj,
tak jsem za posledni dobu zaregistroval vic a vic clanku o samoriditelnych autech.

Mam z toho fakt mizernej pocit, protoze se to cele nese v duchu - je to super, budou bezpecne silnice, vsichni misto rizeni chteji brouzdat na Facebooku, rizeni je prezitek.

jedina myslenka, ktera me pritom napada je "Ja se vas kurva vo zadny samoriditelny auta a appky na vsechno neprosim."
Mne fakt nebude bavit ani mit takovy auto, ani v nem jezdit.

Jak to mate vy?
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

(LOL) (rofl) To je zase bic na lidi jako EV...
Naposledy upravil(a) A6TDI dne 24 úno 2019, 11:03, celkem upraveno 1 x.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Plný souhlas, zahodím řidičák a koupím si sulku za koně..Tam je přímé řízení... :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Mě to sice taky bavit nebude ale než já se k tomu dostanu budu starej (noteeth) (noteeth) (noteeth) a když to přijde ted budu se méně bát na motorce (LOL) (LOL) (LOL) (LOL)
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Re: samoriditelna auta

Příspěvek od fekálek »

lt.kubosh píše:Ahoj,
tak jsem za posledni dobu zaregistroval vic a vic clanku o samoriditelnych autech.

Mam z toho fakt mizernej pocit, protoze se to cele nese v duchu - je to super, budou bezpecne silnice, vsichni misto rizeni chteji brouzdat na Facebooku, rizeni je prezitek.

jedina myslenka, ktera me pritom napada je "Ja se vas kurva vo zadny samoriditelny auta a appky na vsechno neprosim."
Mne fakt nebude bavit ani mit takovy auto, ani v nem jezdit.

Jak to mate vy?
Podle mě samořiditelné auto nebude fungovat kvalitně dokud nepřijde systém umělé inteligence, těch situací co může na silnici nastat je miliarda a to jen nějaký čidla a "pentium III" nezvládne, takže ještě bych domu dal tak minimálně 10+let. Jinak mi jsme povětšinou generace která myslím řídí ráda a nějakej pekáč kterej mě doveze sám mě nebaví. Jediná výhoda bude odvoz z hospody (noteeth)
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

neboj se, než to dospěje do stádia filmu Demolition man, tak se lidstvo vyvraždí samo.
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

ono bude stacit ten automaticky system hlidani rychlosti co se chysta... a dalsi super vymysly
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

No ja sem tiež jazdil velmi rád ale poslednú dobu stretám na ceste same telata a podobných strelcov že človek ani nechce a hned dojde nasraný do práce .
Treba by to nebylo špatne sednut do auta hned by bylo spravene kafe počas jazdy by z kastlíku by vylezla UI blondýna s 3kama kozama a vyhudrovala by ti pelikána ..... a hned by ten pracovný deň lepší začal :D
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
mirek999
Přispěvovatel
Příspěvky: 692
Registrován: 22 srp 2011, 13:05
Bydliště: Kousek od Mělníka

Příspěvek od mirek999 »

ROMEK: Jak jsi psal ten poslední odstavec, tak na to lze říci to, že to někdo od rána doma má a pak usedne do 23let starého auta (rofl) 8)
Toledo 1L, 1Z. Octavia 1Z, BSE. Caravelle T4, ABL.
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

No ja si nevim predstavit ze bych rano 5:30 zbudil staru nech mi spravi kavu to by byl slovnik (rofl)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

mirek999 píše:ROMEK: Jak jsi psal ten poslední odstavec, tak na to lze říci to, že to někdo od rána doma má a pak usedne do 23let starého auta (rofl) 8)
To Romak zrejme nezna (rofl) Ale taky treba jeste bude (hm)
Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4696
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Biimbo »

Ja bych to bral. Někdy mě to vyloženě štve když musím držet volant. Nevím co bych musel mít za auto aby mě to začalo bavit. Možná zase a8, ale i tam sem měl rád když jsem se vezl vedle. Když chce řídit paní, jsem jedině rád když se můžu rozvalit vedle v křesle a odpocivat. Snad jen obytňák mi dává trochu něco jiného.
Jinak auto už beru jako věc bez který se neobejdeme ale abych z něj byl podělaný, to ne. Úplně nejradši chodíme pěšky. Někdy jsou týdny kdy denně chodíme 10-12km.
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Mám to stejně, já se něco po evropě najezdil po služebkách a můžu říct že se radši vezu, ženská řídí fakt dobře tak jsem v klidu
Zato mám pár kámošů co třeba i jezdí pomalu,ale zato nebezpečně, prostě na to nemají buňky a jak psáno výše, když se potkají takoví dva(nebo víc),je na průser zaděláno
Nemyslím si že auta která budou řídit samy jsou otázkou několika málo let, jestli my se toho vůbec dožijeme (noteeth)
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

mě už to taky nebaví, je to spíš za trest.. pokud pořád neuhýbám nějakým kokotům, tak je to samý semafor, fízl (teď je tu od nového roku asi v kuse zátah na chlast - ideálně samozřejmě ale kolem 10 dopoledne, večer až ožralci jezdí, tak fízli spí někde za bukem.. jako mě nevadí ti kluci, ti jsou slušní, ale ten kdo je posílá buzerovat) nebo radar.. tady od nás se člověk navíc kus sere po cestách na prd, než se dostane ně nějakou rychlejší = kopa zabitého času.. a i dál je to za trest, taková D1 to je věc a ještě za to zaplatíš heh

Samo se to asi hned tak řídit nebude, ale bude to asi brzo vše online bonzovat... za chvílu myslím aj hazl doma bude někam online hlásit kolik toho kdo vysral..
Naposledy upravil(a) Vici dne 25 úno 2019, 12:42, celkem upraveno 1 x.
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Jo toje fakt . Pak je to samej kkt. co te klidne sestreli .To ze jdou po sterejch autech uz sem prekousl sice vymizely stary poctivy auta a nuti lidi do novych srotu ze kterych se oje..s ale co stim?. Ale tohle je zas voser . Uz i strelci z Ppl maj bobky z tehle amateru a to je co rict .nebezpecny jak svin . Tenhle jejich "system".
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“