samoriditelna auta

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Preco nejazdite vkakom alebo busom.ked sa.radi nechavate vozit? Jasne na .cestach to je o nervy dnes uz a preto lebo v kazdej domacnosti su dve tri auta cesty plne ,na zaciatku to bude tak ako je planovane pred mestom velke odstavne parkoviska a jazdit bude verejna doprava , myslim ze.toho aby ma.auto samo vozilo sa nedozijem.
BMW 330 ix
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Klidně bych jezdil,což o to ale takto jedu do práce půl hodiny a veřejnou dopravou pojedu 2,5 hodiny (crazy)
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

(offtopic)
Hlavne, verejna (nemluvim o MHD) doprava, resp. specialne vlaky nedavaji smysl kdyz jim to trva dele, nezli automobilu, ktery celi ruznym omezenim a provozu. To je nesmysl, ktery jsem stale nepochopil, navzdory tomu, ze jsem pres 10 let vlakove dopravy vyuzival.

Nejsmutnejsi je, ze nezridka byva i autobus rychlejsi nezli vlak :roll:(offtopic)

K tematu: nejsou schopni zakladu (opravdova ochrana chodcu) a uz vymysleji dalsi novoty. Jak chteji vest automobil, kdyz na spouste silnic chybi rozumny povrch, o vodicich carach nemluve? Podle GPS, ktery byva nezridka "ztracen"? Z meho pohledu je to jen populismus a dotacni podvody ci ruzne "tunely" (LOL)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

rudy5 píše:Preco nejazdite vkakom alebo busom.ked sa.radi nechavate vozit? Jasne na .cestach to je o nervy dnes uz a preto lebo v kazdej domacnosti su dve tri auta cesty plne ,na zaciatku to bude tak ako je planovane pred mestom velke odstavne parkoviska a jazdit bude verejna doprava , myslim ze.toho aby ma.auto samo vozilo sa nedozijem.
Dnes se už do vlaku nedostaneš, důchodci konečně pochopili , že pokecat ve vlaku v teple za státní peníze je účelnější, než sedět v čekárně u doktora..Je na co se dívat..bohužel studenti a pracující co jezdí do práce, musí do aut, protože se tam prostě nevejdou a řidiči autobusů už ani nekoukají, kdo je kdo, je to vše grátis..A kdyby ještě pustili každého dědka-bábu sednout , tak budou tyče ověšeny mladou generací, která nebude mít díky tomu ani důchod... (LOL)
nepropadat panice...
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Ono vsetko ma.nieco pre a proti segru mam v Belgicku 2x som tam bol kedysi vlakom mal som.to.zadara.ako zamestnanec zsr, cesta bola.dlhsia ale to len koli prestupom inak pohodlie mozes dat pivko kochas krajinou a tam su ludia zase nauceny prist autom na.stanicu tam.parkovisko a dochadzaju vlakom za pracou.Teraz uz jazdim autom cesta kratsie ale dolamany unaveny z cesty atd atd. Ak bude perfektne urobena doprava po meste mhd a medzi mestami vlakove spojenie tak je lespie cestovanie tak a mas bez starosti. Ja ked idem do Prahy napr odstavim autom a jazdim mhd do auta by mi ani nenapadlo sadat dam.pivko kde.chcem nic neriesim.
Ale.zase taky vytet na transfagasan tam by som mhd nesiel :) tam proste treba mat auto z.ktoreho.je z riadenia pozitok a vychutnavat si kazdu zatacku a potom.sa.kochat krajinou. :)
BMW 330 ix
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“