pila na palivové drevo?

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7509
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

Stihl/Viking je opravdu TOP značka.
Uživatelský avatar
papouch22
Aktivista
Příspěvky: 1367
Registrován: 20 úno 2009, 15:56
Bydliště: SELCANSKO

Příspěvek od papouch22 »

ja mam 261 a nemenil bych lehka a vykonna. kolem baraku top
Rapid 1.0
Focus II TDCi
BEJVALO
Roomster TDI
GIV 55KW
Focus 1.8 TDCi
Felda 1.3 LXi
Uživatelský avatar
blacklight
Přispěvovatel
Příspěvky: 381
Registrován: 14 říj 2011, 12:55

Příspěvek od blacklight »

Asi mě tady roztrháte... Dřevo řežu jednou za čas (tak 3x do roka). A byl jsem nedávno překvapen jak dobře řeže pila Hecht.
Hecht jsem měl trošku za odpad a napodobeninu nějaké značky, protože motorová pila stojí snad 3500 nebo tak nějak.

Při zpracování dřeva jsme vždy ve více lidech a různě se střídáme, takže chvilku řežu nějakou pilou a chvilku jinou pilou. Někdy máme ještě jednu v záloze. No a při tom střídání když mi přijde do ruky daná pila, tak si určitě neřeknu že je to křáp. Řeže to úplně v pohodě a pár akcí už to zvládlo.
Octavia 1.9 TDI
Golf 2.0 TDI
EX: Lancia Lybra SW 1.9 JTD, Lancia Thesis 3,2 V6, LPG Opel Meriva LPG
ferdy91
Přispěvovatel
Příspěvky: 278
Registrován: 01 črc 2015, 21:23

Příspěvek od ferdy91 »

Elektricku pouzivam okolo domu sem tam len koli tomu ze som ju zohnal takmer zadarmo takže ju zodrem radšej ako tu stihlku.Je pravda ze rezanie s ňou je jednoduchšie ako s motorovkou v rámci moznosti.Ano jasne ze aj lacné pily sú dobre.U mňa bolo hlavne hlavne aby neboli puzdra lozisk s plastu...Keby mali aj tie lacnejšie kovove kúpil by som.mensiu avšak som nazoru takého kúp si fabiu htp a tlač ju v kopcoch kúp si aspoň 2.0 liter a do kopca vyletis hneď a netrápis tak motor.Tym chcem povedať že je lepšie kúpiť silnejsiu pilu a netrapit ju tak ako malé
tempest
Přispěvovatel
Příspěvky: 251
Registrován: 18 říj 2009, 13:27

Příspěvek od tempest »

blacklight píše:Asi mě tady roztrháte... Dřevo řežu jednou za čas (tak 3x do roka). A byl jsem nedávno překvapen jak dobře řeže pila Hecht.
Hecht jsem měl trošku za odpad a napodobeninu nějaké značky, protože motorová pila stojí snad 3500 nebo tak nějak.

Při zpracování dřeva jsme vždy ve více lidech a různě se střídáme, takže chvilku řežu nějakou pilou a chvilku jinou pilou. Někdy máme ještě jednu v záloze. No a při tom střídání když mi přijde do ruky daná pila, tak si určitě neřeknu že je to křáp. Řeže to úplně v pohodě a pár akcí už to zvládlo.
Taky mám Hechta 45, na řezání párkrát do roka je OK. Mám od nich více věcí, motorové jsou OK, ale elektro věci jsou tak životností napočítané na záruku a pak směr sběrňák.
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“