peugeot 508 el.schéma motoru VYŘEŠENO!!!

Moderátoři: šulda, Moderátoři

karter
Aktivista
Příspěvky: 1462
Registrován: 07 lis 2009, 14:46
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od karter »

karter píše:
roman1648 píše:Hele to fakt chce načíst Diagboxem ( origo ), tuhle jsem řešil Toyotu Delphinou,ta zarytě vypisovala EGR ale tomu nic nebylo, bylo to škrtící klapkou...[/quot Tak už tam mám jen dvě chyby a to P0113 snímač teploty vzduchu v měřiči průtoku vzduchu-zkrat na plus,přerušený obvod nebo příliš nízka hodnota
P0100 snímač hmotnosti protekajíciho vzduchu signál pod dolní mez :? :? :?
tak dnes sem se k tomu opět dostal.Závady smazat už jdou ale do nouzáku padá pořád a vždy chyba P0100.Odpojil jsem egr ventil zásuvku aby byl uzavřený a do nouzáku nepadne.
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

Prezrel by som tieto káble. Na váhu by mal ísť podľa programu kábel č. 1340, z váhy ide kábel BCM2C na lambda sondu, kde sa napája na kábel BCM2B a potom pokračuje BCM2B na riadiaci elektromag. recirk. výf. plynov do kábla BCM2A.

Obrázek
karter
Aktivista
Příspěvky: 1462
Registrován: 07 lis 2009, 14:46
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od karter »

[quote="jozef9"]Prezrel by som tieto káble. Na váhu by mal ísť podľa programu kábel č. 1340, z váhy ide kábel BCM2C na lambda sondu, kde sa napája na kábel BCM2B a potom pokračuje BCM2B na riadiaci elektromag. recirk. výf. plynov do kábla BCM2A.

Obrázek[/quote Jozef9 děkuji za schéma ale jedno jsi mi právě už posílal a tam jsme se bavily že právě na jedný napájecí větví +12 by měla být váha,lambda,egr.Prozvonil jsem váhu a lambdu ale už ne egr ale pak jsi podle jiného schématu psal že to na stejné větvy není.Je teda tohle schéma na 2.2hdi 150kw 4HL(DW12C) děkuji
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

Áno, je to pre tvoj motor. To tretie vo vetve nie je EGR, ale riadiaci elektromagnet recirkul. výfuk. plynov. Ak sa dobre pamätám, posielal som Ti aj obrázok kde sa nachádza. Večer budem pri počítači, tak to ešte preverím.
karter
Aktivista
Příspěvky: 1462
Registrován: 07 lis 2009, 14:46
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od karter »

jozef9 píše:Áno, je to pre tvoj motor. To tretie vo vetve nie je EGR, ale riadiaci elektromagnet recirkul. výfuk. plynov. Ak sa dobre pamätám, posielal som Ti aj obrázok kde sa nachádza. Večer budem pri počítači, tak to ešte preverím.
Moc děkuji za info :)
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

Riadiaci elektromagnet recirkulácie výfukových plynov - umiestnenie podľa Service Box.

Obrázek
karter
Aktivista
Příspěvky: 1462
Registrován: 07 lis 2009, 14:46
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od karter »

jozef9 píše:Riadiaci elektromagnet recirkulácie výfukových plynov - umiestnenie podľa Service Box.

Obrázek
děkuji moc podívam jse hned na to
karter
Aktivista
Příspěvky: 1462
Registrován: 07 lis 2009, 14:46
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od karter »

Tak dnes jsem to celé ještě prohlédl a pod sánim bylo nějak moc oleje tak jsem ho sundal a tohle je vysledek asi přes ty poškozený těsníci okroužky šel tlak ze sáni ven což by mohlo způsobovat tu chybu padáni občas do nouze?Obrázek
Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Peugeot“