hdi jde tvrde jak se zahreje

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
oregan
Přispěvovatel
Příspěvky: 959
Registrován: 12 zář 2016, 05:09

hdi jde tvrde jak se zahreje

Příspěvek od oregan »

Ahoj resim ted Peugeota 207 1.4 hdi rv 2007.
Vozidlo ke me prijelo s tim ze se nekdy ztratí vykon ( spadne do nouze) po chcipnuti a znovu nastartovani jde ok.Stalo se to parkrat sporadicky.
Pise to závadu:

P1351 - rele dozhavovani

Zatim jsem tuto závadu neresil,ale budu ji resit ohledne zhaveni.
Zkousel jsem auto projet,do nouze mi to ani jednou nespadlo za cca 50km jizdy,ale JAKMILE SE MOTOR ZAHRAL,TAK ZACAL JIT STRASNE TVRDE,DOKONCE JSEM SE BAL ZDA VUBEC MAZE. Olej tam byl.
Nesetkali jste se nekdo ze po zahrati jde HDI tvrde?
Pri studenym motoru rail 330bar a 18% regulator,bohuzel teply jsem nenameril,jeste zitra namerim.
Jaka je toleranca stridy a tlaku railu na volnobeh?
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Asi moc neporadím, ale čo sa týka žhavenia tak to má v pamäti snáď každé druhé 1.4HDI čo poznám. Ten tvrdý chod je skôr od vstrekov alebo mechanicky (teda od kľuky, vačky, ventilov a pod.?) Vstreky nepodfukujú?
oregan
Přispěvovatel
Příspěvky: 959
Registrován: 12 zář 2016, 05:09

Příspěvek od oregan »

vypada to ze vstriky podfukujou je u nich nejaka kapalina. Jdou u tohodle dobre vyndat vstriky?Spotreba me taky pripada vyssi. Jinak kdyz si to stezuje na rele dozhaveni,funguje regenerace fapu u tohodle motoru?
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19322
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

tady se myslim musí sundat cele sani atd, není to tak easy jak 1.6hdi
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Ano musí sa zhodiť sanie, ale zas take hrozné to nie je. Niekedy vstreky idú von horšie, ale nikdy sa mi nestalo že by som ich nevybral. Čo sa týka regenerácie a chyby žhavičov tak neviem, väčšinou sa s týmto motorom stretávam 206kách bez FAP a pri novších s FAP (C3 II a pod.) som túto chybu v pamäti nevidel.
Odpovědět

Zpět na „Peugeot“