Demontáž sedaček

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

radeon97
Přispěvovatel
Příspěvky: 117
Registrován: 05 úno 2012, 20:43

Demontáž sedaček

Příspěvek od radeon97 »

Dobrý den, potřebuji si koupit mini auto na hrkání po okrese, ale potřebuji uvnitř převážet křoviňák, motorovku a nějaké drobnosti. Problém je v tom, že bych potřeboval demontovat přední sedadlo spolujezdce a zadní, tak aby tam křoviňák zajel až pod palubovku. Otázka zní, když nechám v autě pouze řidičovu sedačku a sedačku za řidičem(část zadní dělené desačky), tak aby po pravé straně vznikl dlouhý prostor pro křoviňák, může s tím mít policie při silniční kontrole problém? Lze tak jezdit pořád? Co se týče STK tak sedadla budou samozřejmě namontovaná. Dík za odpovědi, ještě mi nikdo neřek něco určitého.
Š 100L,110L, Felicia 1,3, Octavia1,6, C AX1,0, BX1,4 C2, R Master
Uživatelský avatar
titan0306
Aktivista
Příspěvky: 4302
Registrován: 10 bře 2006, 21:47
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od titan0306 »

A proč tu sedačku nesklopíš do roviny?
Tel:776005385 Nový Bor
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Protoze to nevyde az pod palubku ale do kastliku nekam. Normalne vytahni ven. Myslim ze to nevadi. Se zeptej na bengarne.
radeon97
Přispěvovatel
Příspěvky: 117
Registrován: 05 úno 2012, 20:43

Příspěvek od radeon97 »

To právě nejde. Vzniknou tam hrby a schod z kufru cca 20cm, když bych sklopil opěrku přední sedačky, tak nezasunu křoviňák pod palubovku, když se vyhodí zadní sedačka, tak stejně sedák přední sedačky zavazí a křoviňák až pod palubovku nezasunu.

A6TDI- To jsem zkusil jen napul. Zeptal jsem se jednoho z vesnice, ale neměl na sobě uniformu, tak mi řekl: zadní sedadla v autě být nemusí pokud jsou vyjmutelná jako třeba ve felicii, ale teď nejsem ve službě, tak nevím, jak to je s přední, když je přišroubovaná. Poděkoval jsem mu a šel do pr.
Š 100L,110L, Felicia 1,3, Octavia1,6, C AX1,0, BX1,4 C2, R Master
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Takovych aut a resis takovy blbiny . To muzes taky pekne zkurvit. Zavit pro sedadla je jemny a soste starych aut vyhnily takze dat to pak zpatky taky nemusi byt mozny . Bude se ti tam hazet a to je na hlavu takova jizda s tim.
radeon97
Přispěvovatel
Příspěvky: 117
Registrován: 05 úno 2012, 20:43

Příspěvek od radeon97 »

Nazpět by to mohlo jit. Pokud by to šlo povolit, tak bych tam mázl vazelinu a dal šrouby nazpět, a aby to nelitalo, tak bych tam dal dvě oka a svázal to pavoukem, stejně ten křoviňák diky štitu je celkem stabilní. Nechci ho už vozit na střeše jako do teď s C2. Po cestě se nemužu nikam zastavit u nás v čr by byl křoviňák za 18 litru v prdeli raz dva. Takhle by byl alespoň zavřenej uvnitř, a nemusel bych řešit oťukanou střechu, jestli přijde bouřka atd.
Aut jsou mraky pravda, ale nesplňují mé požadavky a pokud ano, tak ne pořizovací cenu. Je to auto jen na sezónu.
Š 100L,110L, Felicia 1,3, Octavia1,6, C AX1,0, BX1,4 C2, R Master
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Co rakev na strechu ? To by bylo nejlepsi . V aute bez zapachu benzinu a spinavo . To bych videl nejlip.
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Neni lepsie na taketo akcie poridit nejaku malu 2miestnu dodavku typu berlingo,kangoo,felda pick .up atd?
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
radeon97
Přispěvovatel
Příspěvky: 117
Registrován: 05 úno 2012, 20:43

Příspěvek od radeon97 »

Nad rakví jsem přemýšlel, ale problém je, že bych musel pokaždy demontovat řiditka na křoviňáku :-(
Jo Pickup jsem zkoušel, tam ho nenacpu leda na uhlopřičku pokud nemá přepážku, ale pickupy jsou stejně všechny utahany. Nějaký solidní je už jiná cenová. Dodávku mám, ale tam je hodně problémů. Je pouze na převoz potravin, na hrkání po okolí by mi přišla hodně draho, a kdyby se někdo dověděl, že tam vozim něco jiného než potraviny, tak by bylo zle.
Smrad benzinu oželim, při nízkých nákladech to jsou nepodstatné detaily.
Š 100L,110L, Felicia 1,3, Octavia1,6, C AX1,0, BX1,4 C2, R Master
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Tak vyroznout diru at kouka ven..
.
radeon97
Přispěvovatel
Příspěvky: 117
Registrován: 05 úno 2012, 20:43

Příspěvek od radeon97 »

(LOL) (rofl)
Š 100L,110L, Felicia 1,3, Octavia1,6, C AX1,0, BX1,4 C2, R Master
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Tak vyhodit sedacku (rofl) (LOL)
Uživatelský avatar
turbo kamna power
Aktivista
Příspěvky: 4221
Registrován: 15 dub 2008, 20:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od turbo kamna power »

Není to problém, v Sharanu taky taky nemusíš vozit stále 7 sedaček...

Co je problém, tak je neupevněný náklad. Křoviňák, motorovka, vše musí být uvázáno, aby ti to při nehodě nerozpůlilo hlavu ;)
Golf mk1 mTDI ...powered by Holz-tdi
Golf mk3 GTI "20 jahre" TDI ...powered by Moravia-Tuning
Ibiza 6k2 1.8T Cupra ...in progress
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5
radeon97
Přispěvovatel
Příspěvky: 117
Registrován: 05 úno 2012, 20:43

Příspěvek od radeon97 »

Motorová pila samozřejmě za jízdy nebude nastartovaná ;) ale křoviňák by byl pásem nebo pavoukem přichycen k podlaze, aby se nepohl, to je jasné. Spíš mi jde o to, jestli tak mohu jezdit, aby mě někdo nenařkl, že je to třeba zásah do konstrukce atp.
Š 100L,110L, Felicia 1,3, Octavia1,6, C AX1,0, BX1,4 C2, R Master
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Predem se omlouvam pokud nebude technicky proveditelne kvuli omezenemu prostoru ale nebylo by resenim udelat si nejaky pevny drzak na ten krovinak, ktery by se primontoval na strop? Tento by umoznoval, aby krovinak hezky "zaplul" do prostoru pro nohy spolujezdce a zaroven by pevne visel (v diagonalni poloze) na drzaku?

Umim si predstavit, ze by to slo pripevnit napriklad velmi silnym magnetem, ale v pripade nizkonakladoveho jednouceloveho reseni nevidim problem k tomu vyriznout stropnici a nalepit tam "prirubu" na kterou by se drzak montoval nejakym rychloupinacim systemem (magnet opet vychazi nejlip, ale treba by tam bylo vyfrezovane osazeni, kdy by se to jen zasunulo a zajistilo).

... nicmene, chapu, pokud neresitelne kvuli opravdu omezenemu prostoru.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“