fábia I safe

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

fábia I safe

Příspěvek od slovacek.milos »

mockrát se mi zamkla fábka nebo kokta v pátek jsem nechal klíček na sedačce přehodím termostat a fábka zamčená a safe blikala kontrolka, zkoušel jsem kličku zevniř a nešlo otevřít????

vždycky jsem žil v tom že pokud se třeba za minutu zamkne auto tak je jen zamčené potáhneš za kličku a si tam ale ted mě překvapilo to safe ?
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5464
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Stacia blbe studenaky v zamku alebo oxidacia konektora v prechodke a bude si to zit vlastnym zivotem
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

kdyz odemknes safe zamcene auto dalkou a ono do 30s nezjisti zes otevrel dvere tak zamkne zase do safe...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Vici píše:kdyz odemknes safe zamcene auto dalkou a ono do 30s nezjisti zes otevrel dvere tak zamkne zase do safe...
toto jsem taky nevěděl žil jsem v tom že to do safe nezamkne, jen zamkne potahnu kličku a otevřu,
u této fobie jsem odemkl klíčkem, otevřel víko motoru, klíček položil na sedačku protože hodně foukalo, jinak klíček dávám na střechu a po výměně termostatu safe,

ted fakt nevím jestli je to normální nebo jak roman žije si to vlastním životem,

jako perla se mi už stalo tuším pašík blbá výměna žárovky a nějaký japonec suzuki výměna čerpadla v nádrži, klíče v zapalování, přijdu k pašíkovi a cvak
(wallbash) dívám se co stím klíček v zapalování a suzuki zamnou cvak (wallbash) :roll: prace na hodinu a den v pr.... :roll:
auto-point
Přispěvovatel
Příspěvky: 345
Registrován: 06 kvě 2010, 17:09

Příspěvek od auto-point »

Okno řidiče u každý káry co jde na dílnu automaticky dolů :P
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

auto-point píše:Okno řidiče u každý káry co jde na dílnu automaticky dolů :P
i tak můžeš narazit, spustíš okno třeba u P307 a :o ono nejede nahoru, nebo si dáš na sebe drahý pás u A6 s piropatronou a řídící jednotkou a on nezajede (wallbash) nezapomenu asi 12 let jsem u fábky zpoštěl okno pecka že jsem se málem posral jak jsem se lekl a okno se na mě vysypalo prostě střelilo, :roll:
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“